Vanesszaeszter

Regisztráció dátuma: 2016. október 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. október 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Trend It Up Expert Blotting Powder

Trend It Up Expert Blotting Powder
2021. április 16.

Lehet velem van a gikszer, de nekem zsíros réteg keletkezik a tetején így használhatatlan!!!!! Csomagolás nagyon király, de értitek... se ecsettel, se a pamaccsal, se blenderrel semmi nem jön belőle, még, ha lekapargatom azokat a részeket, akkor sem.... Életem első olyan kozmetikuma, amit kiteszek a szelektív kukák tetejére, hátha elviszi valaki:D

Syoss Fresh & Uplift Szárazsampon Hab

Syoss Fresh & Uplift Szárazsampon Hab
2021. április 16.

Ha szeretnétek 2 napos hajjal úgy kinézni, mintha 2 hete nem mostatok volna hajat, akkor nagyon ajánlom!!!:)

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder
2020. december 29.

Klassz kis púder, szépen mattít, nem ül be a ráncokba, mindent tud, amit kell neki és olcsó! Ajánlom!:)

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2020. december 29.

Szerintem ez borzasztóan sokkk!!! Nagyon mű, kellemetlen viselet, de legalább az illata kellemes!:D:D Át is fényesedik... mi lehet még rossz egy púderben? jaaa beül a ráncokba természetesen!:)

Avon Instinct For Her EDP

Avon Instinct For Her EDP
2019. május 20.

Nagyon kellemes illata van, kicsit nekem uniszex, de nagyon finom. Tartóssága közepes.

Avon Little Black Dress Eau Fraiche EDP

Avon Little Black Dress Eau Fraiche EDP
2019. május 20.

Kellemes tavaszi illat, de felejthető...

Balea Shampoo Seidenglanz

Balea Shampoo Seidenglanz
2019. január 30.

Fura, de nekem nagyon bevált. Könnyen tisztít, jól habzik és isteni az illata. Nem mondom, hogy nem kell hozzá a balzsam, de olcsó sampon viszonylatban tökéletes. Csak ajánlani tudom.

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Deo Spray

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Deo Spray
2019. január 30.

Nekem a 0% alkoholos van meg belőle, és be kell, hogy valljam, sosem használtam még jobb dezodort!!! Isteni illata van és nagyon nagyon tartós. Nem mellesleg kicsit ápolja is a hónaljamat. Eszméletlenül imádom. Nem csíp, nem irritál. Mindenki próbálja ki, nekem az illata egyáltalán nem változott a viselés közben. Nagyon szeretem.

Ombia Cremedusche Milchprotein & Mandel Tusfürdő

Ombia Cremedusche Milchprotein & Mandel Tusfürdő
2019. január 24.

Elég jó kis tusfürdő:) Kellemesen illatosan habzik, és azt vettem észre ápolja is kicsit a bőrömet. Gazdaságos és praktikus a csomagolás. Érdemes kipróbálni, klasszikus tejes mandulás illat, amit mindenki szeret.