Vangie

Regisztráció dátuma: 2014. március 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora
2015. július 11.

A 300-as Glaston Berry árnyalat van meg. Nagyon szeretem, gondolkodom még a 498-as szín megvásárlásán is. A használatáról annyit, hogy ezzel a körömlakkal vagyok a leghamarabb kész, elsőre profin fel tudom vinni vele a lakkot. Szép színek, könnyű használat...kell ennél több?!

Catrice Viennart Shimmer Lip Colour Ajakrúzs

Catrice Viennart Shimmer Lip Colour Ajakrúzs
2015. január 19.

Nekem is a 01 Nude Nouveau árnylat van meg. Szemhangsúlyos sminkhez ajánlom leginkább, ahhoz gyönyörű. Ne számítson senki egy jól fedő rúzsra, ennek olyan enyhe kis színe van, amit tükör nélkül is bárki bárhol felvihet. Szebb lesz tőle a natúr szád színe, de fedése igen kicsi! Nem krémes állagú, inkább egy ajakápoló állagra hajaz nekem. Nem bántam meg, hogy megvettem.

Shiseido Zen

Shiseido Zen
2015. január 19.

Egyik kedvencem!
Imádom!
Szerencsére tényleg senki sem használja a környezetemben, nem is egyszerű illat szerintem. Drága parfüm illata van, és nekem ami a lényeg, hogy nem édes. Van benne egy kis maszkulin jelleg valóban, pont ettől lett az egyik kedvencem, valamiért az ilyen parfümök jönnek be, de emellett kellemesen citrusos is. Szexi illatnak tartom, főleg határozott nőkön áll jól, legalább 25 év felett. (szerintem)

Garnier Fructis Citrus Detox Korpásodás Elleni és Antibakteriális Sampon (régi)

Garnier Fructis Citrus Detox Korpásodás Elleni és Antibakteriális Sampon (régi)
2014. december 18.

Nagyon szeretem ezt a sampont! Nekem zsírosodásra is bevált! Tökéletesen felhabzik és tisztít!

Catrice Re-Touch Light-Reflecting Korrektor

Catrice Re-Touch Light-Reflecting Korrektor
2014. december 18.

Nekem bevált! A 005 light nude árnyalat van meg, világosabb a bőröm színétől, de ez a lényeg! Púderezéskor egybeolvad a bőrömmel, ezáltal üdébb, frissebb lesz az arcom tőle. Szem alá, és az orrnyeregre használom.

Lolita Lempicka Lolita EDP

Lolita Lempicka Lolita EDP
2014. október 15.

Jó illat..., jó illat..., de csak "jó". Mindenki odavan érte, számomra max négyes.:( Tinikorunkban a barátnőm hasonló illattal fújta be magát, emiatt is számomra olyan retro illat. Száz hasonló illatú parfüm volt már korábban. Sokkal modernebb, eredetibb illatra számítottam. Nem arról van szó, hogy nem tetszik, csak édes és ennyi...semmi más, semmi fantázia. Kár.

Farmasi Pure Herbal Revitalizáló Sampon Vitamin Komplex-szel

Farmasi Pure Herbal Revitalizáló Sampon Vitamin Komplex-szel
2014. október 15.

Nekem is bevált! Ráadásul csak egy soron mosom át vele a hajam és elég. Nem marad zsíros utána, nem büdös, átlagosan jól habzik, az ára kitűnő, és elvileg gyógynövényes. Kell ennél több??

Essence Ajakkontúr Ceruza

Essence Ajakkontúr Ceruza
2014. július 23.

Nagyon örülök, hogy megvettem! Jelenleg a wish me a rose árnyalat van meg, de tervezem más színek beszerzését is. Szerintem mindent tud, mint más drágább kontúrok, csak ez 350 Ft-ért tudja ugyanazt, ami azért elég nagy pozitívum. Én nem kontúrként, hanem a teljes számra használom rúzsként, a matt végeredménye miatt, így nem tudom lenyalni, nem zavar, hogy ki vagyok rúzsozva, mert el is felejtem. Egy matt rúzshoz tudnám hasonlítani, de ennek az ára az előnye a matt rúzsokhoz képest. (pl. imádom Kate Moss rúzsokat, pigmentáltak, mattak, tartósak, de ettől azért drágábbak.) Nem egy hátrány, hogy egy ezresért 3 színt is vehetek:))

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Krémzselé

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Krémzselé
2014. július 2.

Szeretem a gélszerű állaga miatt. Nekem beissza a bőröm azonnal az egészet. Szeretem az illatát is. Fura, hogy sokan az állaga miatt kritizálják, amit azért nem értek, mert rá van írva, hogy gél! Senki ne várjon sűrű krémet, ez attól sokkal könnyebb. Nyárra ajánlom inkább ezért!

Signal White Now Gold Fogkrém

Signal White Now Gold Fogkrém
2014. július 1.

Nem hiszem, hogy fehérítene, én csináltam egy előtte/utána képet, és semmi. Annyi, hogy a használatával jóval érzékenyebbek a fogaim, ezért én csak alkalomszerűen ajánlom, nem használnám naponta többször is. Ügyes marketingfogás.