Vaniliafelho

Regisztráció dátuma: 2015. július 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2018. június 2.

Nagyon jó minőségű, sokáig elég, intenzív az illata, így 2-3 fújás elegendő. Szeretem a karakteres, édes, kissé fanyar illatát, s viselni is, azonban nem annyira én vagyok (ajándékba kaptam), így nem hinném, hogy még egyszer be fogom szerezni.

Trend It Up 2in1 Camou Alapozó és Korrektor

Trend It Up 2in1 Camou Alapozó és Korrektor
2018. június 2.

Amíg csak ezt a terméket használtam, nagyon nehéz volt a bőrömnek, és úgy érezem, maszkos hatása van. Púderrel sem kellett spórolni hozzá. Azonban az utóbbi hónapokban javult a bőröm állapota, így már BB krémmel keverem, vagy fele-fele arányban, vagy 2/3 és 1/3 arányban a BB javára. Így nagyon bevált, megadja azt a plusz fedést, amit csak BB-vel nem érhetnék el és nem is lesz narancssárgás a bőröm.

Da Vinci Körömlakk

Da Vinci Körömlakk
2016. január 25.

Ez a körömlakk rettenetes! Ajándékba kaptam, és a színe nagyon szép, de annyira híg, hogy nem lehet szépen elkenni, éppen ezért lassan szárad és nagyon kenődik, meg sem vártam, amíg megszárad, mert addigra katasztrófa lett, inkább lemostam azonnal. Kár a színért...

Charme Classic Deo Stift

Charme Classic Deo Stift
2015. augusztus 31.

Jó kis dezodor, hosszú ideje használom már. Púderes, lágy illata van, ami nekem tökéletes mert parfümöt is használok mindig. Azért jár egy csillag levonás, mert ha nem ügyesen húzom fel a ruháimat, bizony, nyomot hagy rajtuk néha. De annak nagyon örülök, hogy alkohol- és alumíniummentes, ahhoz képest, hogy ilyen olcsó.

Lora Kenős Szájfény

Lora Kenős Szájfény
2015. augusztus 31.

Olcsó volt, de szép. A pigmentáltsága nem rossz, de borzasztóan ragadós, és a csomagolása is tönkrement.

Lovely High Definition Foundation Alapozó

Lovely High Definition Foundation Alapozó
2015. augusztus 31.

1100 forintért vettem, és az első próbát nagyon jól bírta. Rettenetes a bőröm néhány ponton, oda a Catrice Camouflage korrektorát tettem fel, majd jött az alapozás ezzel a termékkel. Szépen fed, tartós, nem folyik le, tökéletesen egyezik a bőröm színével, nem tapasztaltam maszkos hatást. Nagyon-nagyon jó alapozó!

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2015. augusztus 31.

Nagyon szép, fekete színe van, és tartós is. Én nagyon szeretem!

Avon Stardust Csillogó Körömlakk

Avon Stardust Csillogó Körömlakk
2015. augusztus 31.

Kedvenc körömlakkom! A 'Black Sand' nevű árnyalat van meg, ami gyönyörű fekete, és ahogy csillog, valóban olyan, mintha fekete homok lenne a körmömön. :D A tartóssága is jó, akár egy hétig is bírja. Két rétegben viszem fel, úgy nagyon szép a fedése.

Clean & Clear Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír

Clean & Clear  Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír
2015. augusztus 30.

Egész jó, főleg pakolásként szoktam használni. Egy idő után megszokta a bőröm, és nem volt annyira hatásos, de mostanában újra elkezdtem használni, és szépen megtisztítja a bőröm.

Avon Secret Fantasy Parfüm

Avon Secret Fantasy Parfüm
2015. augusztus 30.

Nagyon-nagyon jó, kellemes, édes illata van, a kedvenc parfümöm! És nagyon tartós is.