vanillacake

Regisztráció dátuma: 2019. július 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. július 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Naomi Goodsir Parfums Or Du Serail

Naomi Goodsir Parfums Or Du Serail
2020. január 11.

Nem egy hétköznapi illat, az biztos! Kifújáskor elképesztően erős, rajtam kb egy óra elteltével szelídül. ekkor a kókusz dominál a bőrömön. Ezt követően átalakul egy elképesztően finom, mámorító, mély füstölő illattá. Néha úgy érzem, férfiakon még jobban tetszene ez az illat. Megkapja az öt csillagot, természetesen.

Tesori d'Oriente Hammam

Tesori d'Oriente Hammam
2020. január 7.

Csalódás! Tömény citromos légfrissítő.

Tesori D'oriente Aegyptus

Tesori D'oriente Aegyptus
2019. december 30.

Különleges illat, nagyon megszerettem.

Burberry My Burberry Black EDP

Burberry My Burberry Black EDP
2019. december 30.

Elegáns, klasszikus, finom illat.

Burberry London

Burberry London
2019. december 30.

Különleges illat. Magamon nagyon citrusosnak érzem, nem erre számítottam. A ruhácskája nagyon tetszik.

Revolution Matte Base Foundation

Revolution Matte Base Foundation
2019. december 22.

Örülök, hogy rátaláltam erre az alapozóra. Cruelty free, vegan, jó a fedése, nem oxidálódik, parfümmentes. Minden megvan benne, amit egy alapozótól elvárok. Szerintem természetes hatású, bár én is úgy gondolom, hogy szebb a végeredmény egy jó primerrel.

Lovely 1 Step Primer - Pore Minimizer

Lovely 1 Step Primer - Pore Minimizer
2019. december 7.

Nem látszanak kevésbé a pórusok tőle. Az alapozó nagyon szépen eldolgozható rajta. Kellemes érzetet ad a viselése, az én bőröm szépen beszívja. Látványban viszont nem érzékelek különbséget, ezért valójában nincs túl sok értelme felkenni az alapozó alá.

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2019. december 7.

Az itt olvasott vélemények miatt úgy döntöttem, kipróbálom. Eddig kizárólag Maybelline szempillaspirálokat használtam, amiket nagyon szeretek. Ezzel a termékkel is elérem ugyanazt a hatást, mint az említett márka spiráljaival. Gyönyörűek, dúsabbak, hosszabbak lesznek a pillák. Nem kenődik, nem pereg le, egész nap kitart. Szerintem egyáltalán nem okoz nehézséget a festék felvitele, aki tud sminkelni, annak nem lesz problémája vele.
Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel.

Himalaya Herbals Complete Care Teljes Körű Védelmet Biztosító Gyógynövényes Fogkrém

2019. november 19.

Nagyon megszerettem ezt a fogkrémet. Teljesen megszűnt a fogínyvérzésem, ahogy elkezdtem használni. Az előtte próbált agyonreklámozott fogkrémek semmit nem értek nálam.
Szépen tisztít, az íze is jó.

Alverde 3in1 Invisible 48H Deo Roll-On Bio Hamamelisz és Bio Rizs

Alverde 3in1 Invisible 48H Deo Roll-On Bio Hamamelisz és Bio Rizs
2019. november 19.

Nekem bevált. Tökéletes dezodor és ami számomra még nagyon fontos, hogy nem hagy foltot a ruhán.