vanillacake

Regisztráció dátuma: 2019. július 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. július 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Rasasi La Yuqawam Jasmine Wisp

Rasasi La Yuqawam Jasmine Wisp
2020. október 24.

Másra számítottam. Youtube-on többen ódákat zengtek róla, hogy mennyire különleges.

Szívből ajánlom Pink Sugar rajongóknak, mert nagyon hasonló, erőteljes, cukros illat. Ez viszont sokkal minőségibb, és nincs benne jelen az elviselhetetlen égett műanyag szag, ami az említett parfüm jellegzetessége. Ráadásul van egy enyhe trópusi jellege, ami kellemesen tompítja kissé a tömény cukorbombát.
A másik dolog, ami még eszembe jutott, mintha az Alien lenne agyon cukrozva.

Állítólag kókusz is van benne, sajnos nem érzem, mint ahogy a vaníliát sem. Nálam nem lett nyerő illat, mivel nincs mélysége, csak harsányan cukros.

Versace Crystal Noir EDT

Versace Crystal Noir EDT
2020. szeptember 26.

Csodás illat, egyből megszerettem. Rajtam meglehetősen édes, emellett fűszeres, mélysége ellenére mégsem nehéz. Minőségi luxusillat. A tartóssága miatt nagyon szomorú vagyok, 3-4 óra elteltével szinte teljesen elillan, ezért nem kapja meg a maximum pontszámot. Legközelebb biztos, hogy az EDP verziót veszem meg, bízom benne, hogy tartósabb lesz.

Mauboussin by Mauboussin EDP

Mauboussin by Mauboussin EDP
2020. február 10.

Különlegességet kerestem, ezért mintát rendeltem belőle. Soha nem húznék le egy illatot csak azért, mert nem az én stílusom. Nem emiatt írok negatív kritikát.
Fogalmam sincs, hogy régi vagy új kiadást kaptam belőle, de annyira elviselhetetlen rajtam, hogy nehezen találom a szavakat.
A következőket érzem : dohos pince+kanalas gyógyszer+némi cefre. Nagyon erős és erőszakos illat. Nem határozott, hanem erőszakos, agresszív!
Se gyümölcs, se vanília, se rózsa, semmit nem éreztem ezekből. 3 órán keresztül bírtam, utána le kellett mosnom magamról. Életem egyik legrosszabb illatélménye.

Katy Perry Purr

Katy Perry Purr
2020. február 10.

Vakon rendeltem meg, nagyon kellett az üvege a macskaimádatom miatt.
Kifújáskor elég borzalmas, később viszont kellemes, kókuszos naptej illata lesz. Sajnos nem elég intenzív, alig lehet érezni, emiatt nem tudok 3 csillagnál többet adni.
A rózsaszín tesó tényleg sokkal jobb.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2020. február 4.

Jöttem véleményt módosítani. Gondoltam, adok még egy esélyt ennek a parfümnek, pár hónap elteltével újra elővettem és kipróbáltam.
Nem tudom, nem értem, mi történt...Eltűnt a korábban említett kellemetlen szúrósság. Amit most érzek magamon, az egy nagyon kellemes, kifinomult, édeskés illat. Sokan említik, hogy túl édes, rajtam egyáltalán nem, habár el tudnám viselni ha még édesebb lenne. Az elmúlt két hétben csak ezt fújtam magamra. A korábbi 1 csillag helyett most 4-et adok.

Sajnos rajtam nem működik. Sokat vártam ettől az illattól, szerencsére csak mini változatot rendeltem belőle. Az én bőrömön szúrós, mosószer illata van. Hiába teszteltem napokon keresztül, nem lett jobb.

Naomi Goodsir Parfums Or Du Serail

Naomi Goodsir Parfums Or Du Serail
2020. január 11.

Nem egy hétköznapi illat, az biztos! Kifújáskor elképesztően erős, rajtam kb egy óra elteltével szelídül. ekkor a kókusz dominál a bőrömön. Ezt követően átalakul egy elképesztően finom, mámorító, mély füstölő illattá. Néha úgy érzem, férfiakon még jobban tetszene ez az illat. Megkapja az öt csillagot, természetesen.

Tesori d'Oriente Hammam

Tesori d'Oriente Hammam
2020. január 7.

Csalódás! Tömény citromos légfrissítő.

Tesori D'oriente Aegyptus

Tesori D'oriente Aegyptus
2019. december 30.

Különleges illat, nagyon megszerettem.

Burberry My Burberry Black EDP

Burberry My Burberry Black EDP
2019. december 30.

Elegáns, klasszikus, finom illat.

Burberry London

Burberry London
2019. december 30.

Különleges illat. Magamon nagyon citrusosnak érzem, nem erre számítottam. A ruhácskája nagyon tetszik.