Vanille23

Regisztráció dátuma: 2020. november 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. november 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Hydra Skin Effect Micellás Arclemosó Gél

Nivea Hydra Skin Effect Micellás Arclemosó Gél
2022. március 21.

Egészen megszerettem ezt a lemosót. Szépen felhabzik, kevés is elég belőle. Nem szárítja az arcom, micellás víz után jól lehozza a maradék sminket/szennyeződést, de szemre én pl nem szoktam kenni. Ami nekem nagy öröm, hogy nem szárad bele a pumpába a krém, ami pl az Yves rocher pumpás arclemosóinál nekem mindig így volt és nagyon zavart :D Szóval most szívesen használom, aztán még meglátom, hogy újraveszem-e.

Neutrogena Bright Boost Bőrmegújító Arcradír

Neutrogena Bright Boost Bőrmegújító Arcradír
2022. március 21.

Nekem is a tavalyi Krémmánia Beauty Boxból van meg. Én megszerettem, tetszik, hogy ez gyakorlatilag hámlasztó és bőrradír egyben. Nem igazán szeretek bíbelődni a felkenős, sokáig fenthagyós hámlasztókkal, így ez nagyon jó alternatíva, mert elég csak átdörzsölgetni vele az arcom, mint bármelyik lemosóval. Szerintem a kis gyöngyök benne abszolút tűréshatáron belül vannak, mivel ezek tényleg kis kerek gyöngyök, nem ilyen magőrlemény vagy valami, nem karcolják az arcbőrt, csak kellemesen masszírozzák. Használat után szép puha az arcom tőle, nekem heti két használat mellet sem bántja a bőröm. A dm-ben ki volt/van árusítva, vettem is belőle még egyet.

Yves Rocher Karcsúsító és Feszesítő Szérum

Yves Rocher Karcsúsító és Feszesítő Szérum
2022. március 1.

Egy fokkal jobb szerintem, mint a Yves Rocher narancsbőr elleni testápolója, együtt vettem őket. Kellemes illata van, jól beszívódik még ha sokat is kenek belőle. Az adagolójával őszintén szólva nem tudom, hogy meg vagyok-e elégedve, mert alapvetően jó ez a pumpás dolog, de állandóan beleszáradt a nyílásba a krém, pedig napi rendszerességgel használtam, és ezáltal sokszor mindenhova került belőle, csak a kezembe nem. Nyilván nem karcsúsít, de szépen ápolja és puhítja a bőrt. Teljes áron borzasztóan drágállom, én féláron vettem, így egynek jó volt, de szerintem a közeljövőben nem veszem újra.

Yves Rocher Narancsbőr Elleni Testápoló

Yves Rocher Narancsbőr Elleni Testápoló
2022. március 1.

Az egy dolog, hogy nem segít a narancsbőrön, azon egy krém se segít. De ettől függetlenül sem lett a kedvencem, nehéz eltalálni a megfelelő mennyiséget, egy picivel több a kelleténél és már ragad, kukacosodik, nem szívódik be. Egy idő után már viszkettem is tőle, illetve én ezt a fajta tubust se nagyon szeretem, ha krémes a kezed, gyakorlatilag lehetetlen már normálisan megfogni. Nem szívesen nyúltam érte, úgyhogy a végét már ki is dobtam inkább, valószínűleg már úgyis lejárt.

Alverde Füge-Méz Ajakápoló

Alverde Füge-Méz Ajakápoló
2022. március 1.

Nagyon tetszik, szerintem érződik a füge is a méz mellett. Nekem pont megfelelő az állaga, nem túl zsíros, nem túl kemény. Kár, hogy csak limitált kiadás volt.

Oriflame Feet Up Nyugtató Lábkrém Cseresznyével és Mandulaolajjal

Oriflame Feet Up Nyugtató Lábkrém Cseresznyével és Mandulaolajjal
2021. december 22.

Nagyon tetszik ez a limitált kiadású illat, elég jó cseresznyés-marcipánosra sikeredett. Zsíros krém, így éjszakai zoknis felhasználásra ajánlom, hatásával is meg vagyok elégedve, illetve viszonylak gyorsan beszívódik, egy-két óra is elég lehet a zokniban :)

Cosmia Karamell Tusfürdő

Cosmia Karamell Tusfürdő
2021. december 22.

Kis aranyos semmiség ez a tusfürdő, nem túl gagyi az illata szerintem, persze nem tartós, de tusolás közben sem émelyítően édes, hanem olyan kellemesen karamellás. Elég híg, könnyen meglódul adagolás közben.

Oriflame Feet Up Comfort Tápláló Lábkrém

Oriflame Feet Up Comfort Tápláló Lábkrém
2021. december 22.

Az Oriflame lábkrémek eddig nekem sosem okoztak csalódást, ezzel sincs másként. Zsíros krém, éjszakára használom pamut zoknival, nagyon hatásos, két-három napig puhák maradnak a lábaim a használata után.

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém
2021. december 22.

Természetesen az illatát szeretem a legjobban, picit zsírosabb krém, én éjszakára szoktam ezért felkenni. Nagyon hideg időben azért kevés, de ősszel még tökéletes :)

Oriflame Novage Arctisztító Olaj

Oriflame Novage Arctisztító Olaj
2021. november 5.

Nem igazán értem ennek a terméknek a funkcióját. A kétlépéses arctisztítás nagyon jó dolog, de ezzel a lemosóval nem kettő, hanem három lépés kell, mert ugye szemsminket nem lehet vele lemosni, így a szempillaspirált először szedjem le micellás vízzel, majd a smink többi részét moshatom le csak ezzel. Amit egyébként a micellás víz is megtenne, illetve a maradékot leszedi a géles lemosó. Kicsit azért túlzásnak tartom, hogy egy arclemosásra való termék fél óráig elég komolyan homályos látást okoz, ha véletlenül szembe kerül. Nyilván direkt nem kenem a szememre, de a sampon vagy a tusfürdő is belemehet véletlenül a szembe, azok mégsem vakítanak meg, csak csípnek, de ha kimosod, elmúlik. Na most ezt hiába mosom ki, akkor se látok. A sminket alapvetően jól leszedi, de lemosni szerintem kicsit hosszadalmas. Elhasználom ezt az egy üveget, de azt hiszem többet ingyen se használnék el.