vanoemi8

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On
2020. május 28.

Jézus gyere le! Hol volt ez a dezodor eddig?! Minden nyavajat kirpobaltam mar, termeszetes deoktol is kipattogott a kozepesen erzekeny bőröm, és egy random rossmannos vasarlaskor ugy dontottem, hogy akkor vele baratkozom egy kicsit.. na, nekem ez a szent grál! Konnyen eloszlik, ha hagysz neki par percet meg is szarad, nem ragad, NEM HAGY FOLTOT!, semmi, jelentem semmi “szagosodas”, sőt nalam is, mint par elottem szolonal valamennyire vissza is fogja az izzadast... pedig rohangalos tipus vagyok, jovok-megyek, iroda, stresszes meetingek, konditerem, bikramjóga, szóval mindent is csinálok, néha kétszer! Imadom. Nagy szerelem lesz ez (remelem), mar ket honapja hasznalom, es jelentem műkodik!

The Body Shop British Rose Tusfürdő

The Body Shop British Rose Tusfürdő
2020. március 24.

Jajdeszeretem tüsfürdő!! Karacsonyra kaptam a páromtól, és még most fog elfogyni kb egy hét múlva. Persze mas tusikat is hasznalok vele egyszerre, de ha illatos, nyugtato, iszonyatosan kellemes illatra vágyom akkor érte nyúlok! Tuti beruházok még másra is a termékcsaládból, én imádom!! Újravevős!!

Mane 'n Tail Deep Moisturizing Conditioner

Mane 'n Tail Deep Moisturizing Conditioner
2020. január 29.

Van olyan szerencsém, hogy a kishúgom fodrász és sok éve használok professzionális termékeket, kevin murphy, daviness, kerastase es egyéb okosságok képében, így asszem reális képet tudok alkotni. Tudni kell, hogy egyszerűen nincs olyan sampon es balzsam kombo ami életed végéig tökéletes, mert a hajad egyszerűen megszokja a rendszeres “tökéletes ápolást” amit 1-1pro termék művel vele 1-2hónapon át (normalis esetben eddig kéne kitartania egy sampon-balzsam párosnak, legalabbis nekem kb ennyi idő mire elhasználom őket heti 1-2 hajmosassal hátkozepig erő dús hajjal!) persze ezután újra veszed használod, es 4-5hónapnyi folyamatos használat után azt veszed észre, hogy hát ez bizony csodát már nem művel, kérem nem ez van a lemezen! Itt jön el az a pont, hogy sok nőtársammal egyetemben elkezdek keresgélni, krémmániát és egyéb reviewkat bújni, és kiköt egy újabb probalkozasom a polcomon, aki valoszinuleg majd eleinte szuper lesz aztan persze csokken a lelkesedés.. Na szóval egy szó mit száz, ő az új “próbám” mert aktívan szeretnék hajat növeszteni, remélem, rásegít a természetre kicsikét. A müller polcain allando hianycikk, így maradt az amazonuk, annyira nem halálos az árrés, így repult a kosaramba a samponnal együtt. És voila, az első alkalom utan hozza azt amit kell: a hajam csillog villog, szerintem az illata egyaltalan nem tolakodo vagy erős, éppenhogy kellemes és semmi bonyolult, tekintve hogy allati hasznalatra is való. A többi hipercucc mellé simán odatenném, ami nettó pofátlanság, mert árban a töredékük. Sőt egyáltalán nem nehezíti a hajat, nem nehezebb szárítani! (Miközben mostam le a balzsamot teljesen elragadtatva tapicskoltam a hajam, hogy milyen puha!)
Egyelőre úgy látom, hogy ez hosszútávra szól, de majd jövök updatelni, ha mar hosszú hetek óta barátkozunk!

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2020. január 29.

Szerintem en teljesen Carmex fuggő lettem..Van a taskamban, télen a kabátom zsebében, és a kocsiban is tartok egyet vész esetére! Imadom! Tokeletesen hidratal, mindent tud amit kell, sehova sem megyek nélkule. Szerelem. ;)

Image Skincare Ormedic Balancing Facial Cleanser

Image Skincare Ormedic Balancing Facial Cleanser
2020. január 17.

Update: na jó, csak össze kellett szoknunk, és hát ez egy hosszú barátság kezdete. :) -mondjuk az egész termékcsaládot imádom..-
Természetesen jár az 5 csillag. Ő egy szuper lemosó, nagyon szép összetevőkkel: Sosem szárít és nagyon szépen tisztít!

Ezt ajándékba kaptam, előtte egy szintén Image lemosóm volt, a Max Stem Cell Cleanser,ami instant szerelem volt, a sminket és a szennyeződéseket gyönyörűen eltávolította, nem húzodott a bőröm, stb.
Ennél a terméknél most az van, hogy már használom egy ideje, de vagy nem masszírozom elég ideig a bőrömbe, vagy nem tudom, mert nálam vegyesek az eredmények: hol ragyogó csoda bőröm lesz, hol pedig olyan mintha kicsit TALÁN zsírosabb lenne a T-vonalam. Most mindenesetre megfogadtam, hogy a zuhany alatt minimum 1-2 percig tapicskolom a bőrömbe, hátha csak én bénáztam el. A sminket leszedi szuperül, az illata is kifogástalan. Több Image termék szerelmeseként és használójaként nem tudom elhinni, hogy ez nem működik úgy ahogy kéne..
Most ezért kap csak 4 csillagot, de amint látom a változást jövök updatelni.

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser
2020. január 17.

Ő volt az első pórbálkozásom a termékcsaládból, meg a csiganyálas okosságuk.
Nagyon szeretem, a zuhanykabinban vigyorog, és még mindig van belőle.(Augusztusban érkezett)
Direkt vártam több hónapot, hogy reális legyen az összkép.
Szóval nekem a T-vonalam zsíros, az arcom száraz, az orrom pedig télen-nyáron hámlik. Szeretnek a kozmetikusok. :D
Alapvetően nincs problélmás bőröm, de ha nem figyelek oda akkor kisebb armageddon tud elszabadulni.. na hát ő az én Brúszwiliszem az armageddonra!
(Majdnem)mindig zuhanyzás közben mosom le a sminkem, szeretem a praktikus arclemosókat, és ő bizony sminklemosásban is szuperul megállja a helyét. Nem csodaszer de nekem bőven WOW hatás, mert amikor megrendeltem akkor épp a ragyaszóródásos időszakomat éltem, sorozatos ételallergiák miatt, majd jött Ő, gyönyörűen lehúzta a gyulladásokat és rendezte az arcképem. (mellé befogadtam még 1-2 terméket a márkából:)
Ha utána hidratál az ember lánya akkor nem szárít, sőt, egy kis c vitaminos szérummal nekem ragyogó és sima szokott lenni a bőröm.
Teafás az illata, mint ahogy előttem is írtátok, számomra tiszta érzetet kölcsönöz.
Szeretem termék, ami talán a téli időszakban egy kicsit szárít, ilyenkor krémesebb, táplálóbb lemosót használok, de ha jön a kipöttyöződés nyúlok is érte és lávlávláv.

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2020. január 17.

Ha lehetne én 100 csillagot adnék neki!
Kb egy bő 6-7 éve használom és imádooom. Anno egy barátnőmön éreztem először, ahogy elment mellettem szinte lebegtem utána a levegőben, és azonnal tudni akartam mi ez az illat. (Érdekes, mert rajta kicsit erőteljesebb, borókásabb az illat, rajtam viszont rózsásabb, púderesebb.)
Legfőképpen talán olyan kis budoir illat, amiben benne van a készülődő hölgyek cinkos összenevetése, a lágy kedvesség, az őszinte és tiszta nőiesség a fáradtrózsaszín árnyalataival.
Sokoldalú illatnak tartom, ami nem rúgja szájba az ember fiát/lányát ha az auránkba vetődik: randevúra, tárgyalni, családi összejövetelekre, vagy csak elmenni egy jót sétára, mert épp fagyit szeretnénk (:D) is tökéletes.
Nem hivalkodik, mégis ott van. A kellemes szó megfelelője parfümben.
Én nem tudom megunni, nálam alap-lakója a fürdőszoba szekrényemnek, és ha elfogy pánikorham kerülget :D

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2020. január 12.

Az itteni es egyeb weboldalak egybehangzo pozitiv velemenye alapjan kezdtem el utána kutakodni, majd rovidesen meg is vasaroltam, es jaj de nem bánom! Augusztus eleje ota hasznalom es imadom. Melle image termekeket hasznalok, es egyutt az osszkep (őt hasznalom elsokent reggel este a hidratalo ala) egyszeruen szuper! Ugy feltolti az arcom, ahogy eddig meg mas semmi. Raadas meg felig van, pedig minden nap hasznalom! Ujravevos nagyon szuper termek!

Pearl Nails Gummy Base Gel

Pearl Nails Gummy Base Gel
2020. január 12.

Szerelem! Ecsetes, bőséges kiszerelés, vekony base gel retegre mehet gellakk szin ala, vagy önmagában két rétegben is tokeletesen megállja a helyet! 4szinem is van belole: cover pink, milky white, milky pink es gold nude, mindet imadom, akar csak nude színkent, akar szín alá. Nem folyik el, nagyon konnyű hasznalni, rugalmas, nem pattan meg, nagyon szeretem. Termeszetesen 5 csillag!

Kiko Standout Volume Mascara

Kiko Standout Volume Mascara
2019. október 22.

Nagyon szerettem volna szeretni, a kikot jo markanak tartom, de sajnos 2oran belul panda szemeket varazsolt.. :(
A kefeje teljesen rendben van, eleinte sok festeket vesz fel, de ez szinte az összes spiralrol elmondhato. A festek maga szep fekete, de igy nem leszunk baratok, mert hiaba nem pereg es szep pillakat csinal, ha ugy nezek ki par ora utan mint akinek monoklija van :( 3csillagot kap a fentebbi pozitivumok es a szep osszetevok miatt.