Vanylia

Regisztráció dátuma: 2016. január 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2021. július 31.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg. Az állagát ennek se szeretem, de eltüntette az államról a pattanásokat, aztán helyette a homlokom lett tiszta pattanás... Ezt sem fogom újra venni.

Update:
Többször újra vettem már, mert nem találtam nála jobbat. Tisztítani tisztít, kevés is elég, de nem egy csodaszer.

Paco Rabanne Olympea Blossom EDP

Paco Rabanne Olympea Blossom EDP
2021. július 31.

Nekem nagyon tetszik az illata, nyáron friss és kellemes. Kicsit testes illat, de ha kettőt fújok magamra az egész nap kitart. Tetszik, hogy napközben meg-meg érzem az illatát. :)

La Roche-Posay Effaclar Ultra Koncentrált Szérum

La Roche-Posay Effaclar Ultra Koncentrált Szérum
2021. január 23.

Kísérletképp vettem meg, akciósan. Eleinte nem csinált semmit sem az arcommal. Aztán úgy egy hét után, esténkénti használat mellett észre vettem, hogy halványabbak lettek a hegek az arcomon. Egy hónap után még nem tüntetett el mindent, de halványabbak lettek a sebeim. Nem szárította a bőröm és kevés is elég belőle. Még nem tudom, hogy újra veszem-e.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2021. január 23.

A sok jó komment miatt vettem meg, de egyáltalán nem vált be. Pattanásos lett az állam tőle.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2021. január 23.

Nem szerettem, mert pattanásokat okozott az államon. Alapból a szappanos lemosókkal sem vagyok elégedett. Kipróbáltam, de újra nem veszem.

Neutrogena Absorption Express Kézkrém

Neutrogena Absorption Express Kézkrém
2020. július 28.

Amikor rettenetesen száraz, és már fáj a kezem akkor szoktam ezt használni. A táskámba szoktam bedobni, mert ilyen helyzetekben azonnal helyre hozza a kezem. Nem teljesen, de annyira rendbe teszi, hogy ne a kiszáradt kezemmel foglalkozzak, hogy mennyire fáj. Előnye, hogy gyorsan beszívódik.

Rimmel Nail Nurse 5 in 1 Base & Top Coat

Rimmel Nail Nurse 5 in 1 Base & Top Coat
2020. július 28.

Ez a kedvenc alap és fedőlakkom. Évek óta újra veszem. Alapként tökéletes, nem fogja be annyira erősen a körömlakkok a körmeim. Fedőlakként néha felszedi a színt, de ez talán amiatt van, mert a szín nem a legjobb vagy nem hagytam eléggé megszáradni. Emiatt színeződik el az ecset.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2019. szeptember 14.

Ez a kedvenc naptejem. Minden tavasszal előveszem és ennek köszönhetően nem lesz az egész arcom tiszta szeplő. Sose cserélném le. Szépen beszívódik, remekül lehet rá sminkelni. Picit drága, de igyekszem akciósan beszerezni.

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2019. május 11.

A kedvenc parfümöm. Sokáig halogattam, hogy megvegyem, de mikor láttam, hogy akciós az 50 ml-es kiszerelés nem tudtam ellenállni. Kevés is elég belőle, hogy fantasztikus illatom legyen egész nap. Főleg télen, tavasszal vagy különlegesebb alkalmakkor szeretem viselni.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. május 9.

Nekem a a 115-Founder árnyalat van meg. A szín gyönyörű szép. A felvitel is egyszerű, de ha elrontod nagyon nehéz korrigálni, mert nagyon nehéz leszedni. Kb 5 percig mostam este mire lejött. Sajnos nem szárad valami gyorsan, és belenyúltam, emiatt sikerült összefognom pár tárgyat is, amikről megértem lemosni. Miután meg megszáradt enyhe ragacsos érzés maradt az ajkaimon. Nyomot viszont nem hagyott semmin sem. Étkezés mellett pedig egyenetlenül kopik és, ha korrigálom nem lesz túl szép a látvány. Sokkal jobbat vártam tőle. A Lovelys matt rúzsokat sokkal jobban kedvelem.