VaRebekaa

Regisztráció dátuma: 2013. február 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2016. április 2.

Nagyon szeretem az illatát, szépen hidratál. Nekem már 2 hónapja meg van és még van benne bőven, pedig naponta használom, az ára is baráti :)

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő
2016. április 2.

A táskámban mindig van egy, éppen amilyen, most éppen az erdei gyümölcsös. Jó kis termék.

Beyoncé Heat Rush EDT

Beyoncé Heat Rush EDT
2016. április 2.

Ajándékba kaptam, de tetszik az illata a hétköznapokon. :) én nem érzem már az illatát pár órával késöbb, de a barátom mindig azt mondja milyen jó az illatom, szóval annyira gyorsan csak nem illan el az illata. :) én szeretem

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up
2016. március 29.

Én nagyon szeretem, jó, olcsó és már nyár óta megvan és még így is mindennapos használat mellett is majdnem a fele megvan. Szépen mattít, a fedésével is megvagyok elégedve és pattanásokat sem okozott.:)

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2016. március 29.

Az én hajamat nem hidratálta kellőképpen, hajmosás után közvetlen nagyon puha, de másnapra mintha semmit nem használtam volna.. :( az illata sem tetszik, igazából az árát eltekintve nem volt számomra különösebben jó vétel.

Lovely Nude Make Up Kit

Lovely Nude Make Up Kit
2016. március 29.

Ennyi pénzért nekem teljesen megfelel. Kissé porzik, de egy jó szemhéjalappal nem olyan vészes és így a színe is szép marad. A két legvilágosabb szín számomra használhatatlan semmi nem látszik, de ahoz képest, hogy mennyire keveset vártam tőle, jól teljesít.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2016. március 29.

Tényleg szépen mattít, az az első alapozóm ami kibír egy egész sulis napot úgy, hogy nem folyik le az arcomról. 8-9 óra alatt egyszeri átpúderezéssel szuperül bírta. Hát a fedésével sajnos nagyon nem vagyok megelégedve, konkrétan mintha semmit nem kennék az arcomra, picit egységesít de ennyi. Az én heges bőrömre sajnos ez kevés. :( nem akarom lepontozni a terméket, mert az ára és maga a termék nem rossz, egy szebb bőrre jó választás lehet.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. március 28.

Én szeretem, az alapozót hibátlanul eltávolítja, a szemfestékkel már kicsit bajlódunk, de amúgy semmi ragacsos érzetet nem hagy maga után. A legjobb benne, hogy egy flakon körülbelül egy évig elég, pedig minden nap használom. :)

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. március 28.

Hát a második tégely elhasználása után már nem vagyok annyira elájulva tőle. Túl kemény, nem lehet a bőrön szépen eldolgozni és nekem annyira nem fedi el a durvább pattikat. A színével sem vagyok megelégedve, a legvilágosabb nagyon világos, de az utána lévő árnyalat pedig már túl sötét. :/ de az árához képest jó, igazából szeretem, de azért még keresem a tökéletest. :)

Lovely Ibiza Körömlakk

Lovely Ibiza Körömlakk
2014. július 22.

A narancssárga van meg, ami az üvegben szép barackos árnyalatnak tűnt, viszont körmön inkább neonos. Szóval nem voltam annyira elájulva amikor megláttam, de így nyárra nem rossz. Hát nekem képen körülbelül 2 napig bírta, igaz mosogattam naponta többször, de szerintem ez akkor is elég kevés. Viszont a lábamon nagyon szép még mindig, pedig már majd nem 10 napja fent van és már kibírt egy hetes balatoni nyaralást :D szóval lábra bevált :) kicsit nehezen dolgozható vele, mert a szemcsék könnyen összeállnak, de azért meg lehet oldani. Gyorsan száradt és két rétegben tökéletesen fedett.