vargakrisztina1225

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2018. október 28.

Sajnos én allergiás vagyok rá.... Reggel felkentem, délután már volt egy pattanás az orrom tövében, este, amikor lemostam piros kiütéses volt az arcom. Egyértelmű allergia. Sajnos biztosan valamelyik összetevő nem jó nekem. Azt mondom ki kell próbálni, mert nagyon sokan dicsérik. Állagra, árban és végeredményt tekintve szépen fed. Ajánlom, csak nekem nem vált be.

Trend It Up Camou Korrektor

Trend It Up Camou Korrektor
2017. szeptember 3.

update: nagyon jó a fedése, de beleül a ráncokba a szemem alatt, pedig 25 évesen nem rendelkezem még olyan nagyokkal :D
-1 csillag

már többféle korrektort próbáltam én is a szemem alatti karikák elfedéséhez, nagy kedvencem nekem is a catrice folyékony camouflage volt, csak sokszor nehéz beszerezni úgy egyáltalán, a megfelelő árnyalatról nem is beszélve
ez egy szuper jó kis termék, talán nem olyan erős a fedése, mint a catrice korrektoré, de ezzel is nagyon meg vagyok elégedve, szépen el lehet dolgozni, jó a fedése, nálam pedig aztán van mit takarni
a termékcsalád többi termékéről is csak jót tudtam eddig írni :)

Trend It Up 2in1 Camou Alapozó és Korrektor

Trend It Up 2in1 Camou Alapozó és Korrektor
2017. szeptember 3.

update: nos, a fedése valóban jó, de sajnos a színek..... a 010 és 020-as árnyalatokat keverem, de sajnos nagyon narancsos a tónusa, nekem sárga bőrtónusom van, de nem narancs .... valamint felmerült bennem a gyanú, h talán ez okozza az új pattanásaimat is
kicsit lehet, h félre teszem

oké, még nem sok vélemény van a termékről, de az eddigiek nagyon pozitívak, szerencsére az ára is kedvező, úgyhogy gondoltam én is kipróbálom
szerencsére a színválasztás is könnyen ment, a 02-es árnyalat passzol a nyári bőrszínemhez, bár először kicsit féltem, mert a kezemre kinyomva inkább narancsos sárga árnyalatú volt
kell még pár nap használat, kicsit félek mennyire okoz majd pattanásokat
ami a fedését illeti, valóban erős közepes, én sajnos pattanások után maradt sötét foltokkal küzdök, ezeket szépen fedi
a termékcsalád transzparens púderével fixálom és mattítom (ami szintén nagyon szuper!)

Trend It Up Maxi Volume Eyettention Szempillaspirál

Trend It Up Maxi Volume Eyettention Szempillaspirál
2017. augusztus 27.

Most ismerkedem a termékcsaláddal, megnéztem az itteni vélemények alapján melyik spirál kapta a legtöbb csillagot. Ezért választottam ezt, és nem is bántam meg. Nagyon szépen szétválasztja a pillákat, szép lesz a végeredmény.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2017. augusztus 27.

. Nagyon gondolkoztam rajta én is, de sok a rossz vélemény. Valamint erőltetni én sem akarom, mert sajnos ennek a márkának a termékeiben van valami összetevő, ami az én bőrömnek sem jó. Nagyon szerettem az affinitone állapotokat, aztán próbáltam annak a fekete matt változatát. De nekem borzasztóan pattanásos lesz tőle a bőröm, mint ettől is lett sokaknak. Ez a termék nem mindenkinek való, egyszer ki kell próbálni, de ha ilyen gondokat okoz nem szabad erőltetni

For Your Beauty Púderecset

For Your Beauty Púderecset
2017. augusztus 25.

nagyon nagyon szeretem! annak ellenére, hogy az olcsóbb darabok közé tartozik, nagyon szépen lehet vele dolgozni, minden nap használom, rendszeresen tisztítom, de ha eljön az ideje, biztos, hogy újra fogom venni

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2017. augusztus 25.

nagyon szeretem, mert tényleg szuper munkát végez az én kis nyomi, száraz ajkaimmal
de az íze, illata meg az, hogy csípi a számat, azt nagyon nem szeretem
viszont rúzs alá mindig ezt használom, mert kb minden rúzs kiszárítja az ajkaimat
talán kipróbálom majd valamelyik ízesített változatát is

Catrice Camouflage Cream

Catrice Camouflage Cream
2017. augusztus 25.

a szemem alá kerestem valamit, kicsit félve vettem meg a rózsaszín tégelyt, mert a palettája már megvolt de teljesen más a kettő (ami azon található az borzasztó)
de ezzel nagyon elégedett vagyok, ezt teszem alulra, majd jön még rá egy kis folyékony korrektor, nagyon szépen fedi a sötét karikákat
régóta használom már, de biztos, hogy újra fogom venni (minden nap használom)
nagyon szeretem, karikák elfedéséhez ajánlom mindenkinek, tényleg szépen lehet vele dolgozni, ennél jobbat még nem találtam

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
2017. augusztus 25.

eddig csak egy alapozót próbáltam (skin match), de azt nagyon imádom, általában télen használom a 103-as árnyalatot, már kétszer vettem újra
most gondoltam kipróbálom ezt is, és mivel annyira sok jó véleményt olvastam itt róla és napi használatra kell, remélem a későbbiekben is csak jót tudok majd mondani róla
szerencsére könnyen ment a színválasztás is, ami tökéletesen passzol a mostani nyári bőrszínemhez (200)
természetesen púderrel mattítanom kell még rajta
egyenlőre 5*, pár nap tartós használat kell még hozzá, hogy a tapasztalatokról is írhasak
remélem nem okoz pattanásokat stb, ha beválik őszre veszek a világosabb színéből is (sajnos notino-n nem kapható, rossmann-ban teljes áron kicsit húzós)

Trend It Up Expert Finish Arcpúder

Trend It Up Expert Finish Arcpúder
2017. augusztus 25.

valóban remek termék! kicsit én is féltem, korábbi tapasztalatok alapján, h majd fehér lesz a végeredmény, de szerencsére nem
valóban hozza a transzparens hatást, szépen mattít, anélkül, hogy magát az alapozó színét világosítaná (ilyenkor ez nyáron, nem lenne jó)
a tartósságával kapcsolatban jön majd még update