vargazsofia23

Regisztráció dátuma: 2013. november 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. november 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice Nude Illusion Make Up

Catrice Nude Illusion Make Up
2015. január 13.

Mintát kaptam belőle. Rögtön INCIt néztem utána és alig vártam, hogy kipróbáljam. Ivory arnyalat, gondoltam talán picit világos lesz, aztán mégse. Számomra totál csalódás. Teljesen maszk hatású. Pedig az hittem rohanok a próba után majd megvenni és végre megvan a tökéletes alapozó. A fedése számomra optimális. Fogalmam sincs mitől ez a maszkos hatás. Talán a sárgás színe miatt nem passzol a bőrömhöz. Összetevők és fedés alapján három csillagot tudok neki adni, ezt is csak jóindulattal.

Elmex Sensitive Fogkrém

Elmex Sensitive Fogkrém
2015. január 6.

Úgy látom én leszek, aki megtöri a varázst. Soha nem volt probléma a fogaimmal, se lyukas fog, se érzékenység. Úgy döntöttem ideje egy tényleg jó minőségű fogkrémet választanom, hogy az idő haladtával is megőrizzem fogaim épségét. Hát nem jött be. Vérzik az ínyem tőle, és extrán érzékenyek lettek a fogaim. Nem tudok jégkrémet enni, hideget inni. Teljesen le vagyok döbbenve, mert egy Sensitiv fogkrém mellett ez több mint meglepő. A héten meglett az első lyukas fogam is. Persze ezért nem őt hibáztatom. Biztos nem veszem újra, inkább Meridolra váltok, vagy amit majd a fogorvos javasol. Két pontot tudok adni, mert a frissessége tartós, ízre kellemes. Remélem hamar tudom újra harapni is akár a fagyit :)

Babydream Extra Sensitive Fürdető és Sampon

Babydream Extra Sensitive Fürdető és Sampon
2014. december 18.

Tetszik a kiszerelés, könnyen adagolható. Nem folyik ki belőle egy liter. Árban remek és teljesítményben is maximálisan meg vagyok vele elégedve. Kedvencé vált! Összetevők pedig csodásak. Néha arclemosóként ist használom. Az érzékeny bőr nagyon hálás érte.

Babydream Extrasensitive Lotion

Babydream Extrasensitive Lotion
2014. december 11.

Egy újabb termék ami Ildi hatására került a fürdőszoba polcra :) igaz, most előbb megvettem, aztán lestem rá az INCI-re. Annyi jót olvastam már a Rossmann babamárkájáról, hogy végre megvettem. Hát el vagyok ájulva, olyan mesés az összetevő lista. Később Update...

Rival De Loop Natural Éjszakai Krém

Rival De Loop Natural Éjszakai Krém
2014. november 16.

Update: ódákat tudnék zengni róla, de nem teszem :P Jár az öt csillag, ez beszél helyettem. Imádom :) A krémmániásoknak pedig külön hála, hogy rátalálhattam!

Hahó Krémmániások! Most jövök a Rossmannból, és bizony gyártják. Legalábbis Németországban. Otthon max a forgalomból vonták ki. Már teljesen meggyőztetek, hogy róla lekéstem, így nappali párjáért indultam csak. Legnagyobb meglepetésemre ott volt mellette éjszakai társa is. Nem 1-2 db, nem lejárati határidő miatt leakciózott. A csomagolása is picit más (amúgy a nappalinak is). Az összetétele megegyezik.
A legnagyobb boldogság volt ma, hogy találtam belőle :) Javaslom izzítsátok a kint dolgozó barátokat, rokonokat. 2,99€
Megelőlegezek neki 4 csillagot.
Szép összetevők, verhetetlen ár, remek krémmániás vélemények és az illata is remek :)
(bár kihagyták volna a parfümöt belőle )

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz
2014. november 16.

Koszmágnesnek nevezném. Nem is érte indultam, rettenetes előítélettel hoztam haza, most mégis nagy szerelem a miénk. Arclemosó után használom, önmagában csak a lusta napjaimon, mikor alapozóval nem kell megbírkózzon. Önmagában kicsit költséges lenne. Tartja amit ígér. Nem ragad, nem okoz patanásokat.

Beauty Baby Ultra Sensitiv Pflegebad

Beauty Baby Ultra Sensitiv Pflegebad
2014. november 16.

Update: minden csillagot megérdemel! Ez egy kis csoda. Beleszerettem.

A tegnapi nap folyamán vettem meg. Tindigo tusfürdőkről szóló cikkét olvasva célba vettem a drogériát Sensitiv baba tusiért.
Nagyon ritkán járok Müllerben, most mégis itt emeltem le a polcról. Hazaérve rögtön lestem a Krémmániás összetevőket. Nagy meglepetésemre sikerült úgy beválasztanom, hogy itt nem találtam róla semmi infót. Feltöltöttem :) Hátha más is próbát tesz vele. Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
Leírást sajnos nem tudok mellékelni, ennyire nem megy a német :) Magyar leírást pedig sehol nem találtam. Az összetevők amúgy is beszélnek mindenféle leírás helyett :)
Az állagán meglepődtem, valami híg, vizes dologra számítottam. Ezzel szembe egy sűrű, géles jellegű tusfürdő inkább. Illata egyáltalán nincs, hisz illatanyag mentes. Megelőlegezek neki 4 csillagot. Ha elfogy a tubus, jön az update is :)

Rival De Loop Natural Nappali Krém

Rival De Loop Natural Nappali Krém
2014. november 12.

Update: mindent összevetve jár neki az 5 csillag. Az eddig használt krémjeim legjobbja! Nem zsíros, nem okoz patanásokat, nem agyon illatosított, és az ára szinte vicc. Mivel nem irritál a benne levő természetes illatanyag sem, csak jót tudok róla mondani! Minden zsíros bőrű társamnak csak ajánlani tudom!

A krémmániások véleményére hallgatva, ő jött ma haza a táskámba. Megelőlegezek neki 4csillagot. Régóta kutatok árban elfogadható, szép összetételű, de nagyon könnyed nappali kéremet. Bízom benne, hogy megtaláltam. Egy csillagot le kell vonnom,mert hiányolom a fényvédőt belőle, és a parfüm nagyon elcsúnyítja :( Persze ennyi pénzért ez megbocsáthatò. Alig várom, hogy kipróbáljam. Utána jön az Update!

Avon Solutions Perfect Tone Halványító Éjszakai Krém

Avon Solutions Perfect Tone Halványító Éjszakai Krém
2014. október 6.

Több hónapja használom, az itteni vélemények hatására vásároltam meg. Nagyon szeretem! Számomra sokkal jobban bevált a nappali párjával együtt, mint a kimondottan zsíros,kombinált bőrre kiadott páros ugyan ebből a termékcsaládból. Nem zsírosít, könnyen felszívódik, újabb pattanásokat nem okoz. Az illata is kellemes, árban is elfogadható. Jár az 5*

Update: Sajnos ahogy elkezdtem jobban odafigyelni a kozmetikumok összetételére, úgy rá kellett jönnöm, nem érdemli meg az 5 csillagot. Mint a legtöbb 'ilyen' terméknél, ebben is megtalálható a parfüm, az alkohol, és a parabének. Még így is megadnám neki a 4 csillagot a régi szép emlékekre való tekintettel, de az Avon állatokon való kísérletezése miatt a legnagyobb jóindulattal is csak 3 csillagot kap. Mindezek tekintetében már az ára se túl baráti :(

Avon Solutions Complete Balance Olajmentes Mattító Éjszakai Gél

Avon Solutions Complete Balance Olajmentes Mattító Éjszakai Gél
2014. október 6.

Imádom/imádtam! Reggelre mindig olyan puha tőle a bőröm, nagyon jó érzés. Kevés is elég belőle, könnyű eloszlatni, szépen beszívódik. Használat után, hagy egy enyhe hártyás réteget, de ez hamar eltűnik és számomra egyáltalán nem zavaró. Nem zsírosít, szép matt lesz tőle a bőröm. A nappali változatával ellentétben nagyon bevált! Jár az 5*

Update: ahogy a termékcsalád más tagjainál már írtam, úgy most tőle is el kell vennem a csillagocskákból. Kap egy hármast, mert az illata tényleg kellemes, könnyű eldolgozni, szép emlék. Akit nem zavarnak az összetevők (az kezdjen el olvasni 😀), annak továbbra is egy jó kis termék lehet .