VariZsofia

Regisztráció dátuma: 2019. május 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2019. május 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: < 18

Nivea Intenzív Testápoló Tej

Nivea Intenzív Testápoló Tej
2019. május 23.

Jól hidratál és kellemes az illata. Nehezen kenhető, de a havonta egyszer bekent bőrömnek is tökéletes.

Essence Kajal Szemceruza

Essence Kajal Szemceruza
2019. május 23.

04-es white van meg belőle, amit vízvonalra használok. Nem tart ki egy napig, de ár-érték arányban tökéletes.

Essence Shine Shine Shine Szájfény

Essence Shine Shine Shine Szájfény
2019. május 23.

A színe szép, de nem tartós. Száraz szájra sem kell felkenni előtte ajakbalzsamot, tökéletesen szuperál egymaga is. Ár-érték arányban jó.

Miss Sporty My Beauty Friend Forever Ajakrúzs

Miss Sporty My Beauty Friend Forever Ajakrúzs
2019. május 23.

My funny mauve árnyalat van meg. Szeretem, de többször újra kell kenni a nap folyamán. A szín szép, pigmentált.

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2019. május 23.

Szépen fixálja a szemöldököm, ettől függetlenül no makeup makeup hatása van. Nekem a sötétebb van meg, a szín tökéletes.

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál
2019. május 23.

Tökéletes mindennapi használatra no makeup makeup-hoz. Egyszer viszem fel, akkor is keveset, mert sötét, hosszú szempillámim vannak, így ennyi is elég.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2019. május 23.

Nem szárít és szép egységessé teszi a bőrömet. Szép természetes hatású az eredmény. A fedése nem tökéletes számomra, de suliba teljesen jó. A szín tökéletes.

Maybelline Color Sensational Rúzs

Maybelline Color Sensational Rúzs
2019. május 23.

A 885-ös bold árnyalat van meg és imádom. Ha kopik akkor sem sokat (orrfújás, párszor le is töröltem). Gyönyörűen pigmentált.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2019. május 23.

Sietve vettem meg, nagyon a véleményeket sem tudtam megnézni, mert anya már nagyon unta, és menni akart.
Alapozó nélkül az én kissé sötétebb bőrömre világos, és nyáron valószínűleg nem is fogom majd használni.
Nekem nem könnyezik tőle a szemem, nem szárít, könnyű eldolgozni (ujjal is).
Nem használok belőle túl sokat, mert porcelánbaba leszek (és leríkít az arcomról a világos szín) így a szemem alatt megmaradnak enyhén a kék karikák, és a pirosságot sem tudom eltűntetni túl jól, de ez valószínűleg az én és a szín hibája.