Varja

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2018. augusztus 17.

Hát..... rajtam Coco Mademoiselle volt egy picit. Emiatt rögvest el is adtam.

Guerlain Mon Guerlain

Guerlain Mon Guerlain
2017. május 30.

Hm, hát én nem szagolgatok vattacuki illatokat, így nem is tudom megítélni, hogy abba a vonalba tartozik-e. Elsőre a kis fújósomból nagyon tetszett, főleg az eleje, a levendulás rész, de ez nem olyan levendula, mint pl. a férfi parfümök levendulája, hanem kifejezetten befogadható, friss illatú. A vaníliás leszáradás annyira már nem a sajátom, de azt hiszem ez most nem az ő ideje. Ősszel, télen nagyon jó lesz benne finomkodni.
Nagyon tartós és ahogy laracroft is írta, kiegyensúlyozottak az arányok, ez egy jól összerakott illat.

Burberry The Beat EDP

Burberry The Beat EDP
2017. május 30.

Tiszta, jól ápoltságot sugalló illat. Nagyon tartós és 4 évszakos. Nem elcsépelt, kezd eltűnni a közízlésből. Szerencsére.

Dsquared² Want Pink Ginger

Dsquared² Want Pink Ginger
2016. október 28.

Külföldről rendeltem, átszámítva cakkpakk 12.000 ft-ért a 30 ml-es kiszerelést. Nagyon feltűnő és egyedi illat. Rajtam abszolút a frissen reszelt gyömbér illata jelenik meg a vaníliával együttesen, amit igen díjazok, ugyanis a szimplán vaníliás illatokat nem bírom. Elmondható, hogy nem egy nehéz illatról van szó, ebben az őszi időben úgy ad meleg fűszerességet, hogy végig friss marad. Azért az eredeti want mások által nevezett bolyhos nyuszi illatára kíváncsi lennék. :)
Meg kell jegyeznem, hogy rendkívűl tartós illat. Szerintem simán lehetne 4 évszakos parfüm, illetve egy bizonyos karakterű nőn szignatúra illatnak is el tudom képzelni. Nem hiszem, hogy az emberek fel fogják kapni, mert az erőteljes fűszeressége miatt megosztó lehet.

Burberry Body EDP

Burberry Body EDP
2016. szeptember 2.

mikkamakka75 véleményét érzem teljesen a magaménak. Én egy irtó szexi és gyönyörű illatot vártam. Ehelyett egy szúrós, púderes erőtlen parfümöt kaptam.
Egyikőtök azt írta, hogy olyan ez az illat, mint egy gyönyörű, meztelen nő testén a rózsaszirmok. Tulajdonképpen ez a mondat volt a fő löket ahhoz, hogy megrendeljem. Egyik este magamra fújtam a hálószobában és vártam a férjemet. Hát mit mondott, amikor elragadtatva rá néztem és jeleztem, hogy miatta illatosítottam, be magam!? Azt hogy kölniszag! van a hálószobában!
Azt hiszem, hogy ezen az illaton én túl adok...

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Edition Croisiere EDT

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Edition Croisiere EDT
2016. szeptember 2.

Cseréltem ezt a parfümöt, egy Ange ou demon 100 ml -es edp-t adtam érte és mondhatom, hogy az egyik legjobb krémmániás cserém volt.
Különleges és nem jön szembe az utcán, rajtam nagyon szépen megjelennek, nekem tetszően a parfüm jegyei.
Szeretem a narancsvirágot, a jázmin sem teszi túl édessé, és hát... a tiarévirág, ő táncol a leghosszabb időn keresztül a bőrömön. A vége felé már picit tisztaság illatú lesz, de engem az sem zavar.
A tartóssága edt létére remek, fürdés után még másnap is éreztem a fülem mögé, a hajam tövéhez fújt parfümöt.
Azt hiszem, hogy az Ange ou demon flankerek közül nálam kizárólagosan ő a nyerő.
Sajnos még webáruházban (csak egy helyen láttam) is baromi drága.

Boucheron Quatre EDP

Boucheron Quatre EDP
2016. május 20.

Ez az első Boucheron illatom. Vakon rendeltem az illatjegyei alapján. Kifújás után citrus, amelybe mintha egy kis jázmin is keveredne. Azután hasonlít az illata rajtam a Penhaligon's Peony illatához, az is ilyen szúróska, friss, de ott remekel a bazsarózsa, ebben pedig nincs. Az alapjegyek között említik a karamellt, a pézsmát és a vaníliát is. Ezeket a jegyeket én csak kerestem magamon. (Hála Istennek, ugyanis az édes leszáradású parfümöket nem nagyon csípem.) Szóval rajtam a szívjegyek maradnak meg, azok masszívan, 12 óra pluszt bírnak. Lehet, hogy ha tovább várnék és nem lenne esti fürdés, az alapjegyek is megmutatkoznának. De egyébként nem bánom, hogy elmaradnak.:-)
Az előttem szóló véleményét osztva szerintem is minőségi és konzervatív illat, de emellett nagyon szembetűnő is és elérhető árú. Elképesztően tartós és legalább 10 cm-es illataurát ad, kifújás után 5-6 órával is.

Salvatore Ferragamo F By Ferragamo

Salvatore Ferragamo F By Ferragamo
2016. május 20.

Ez nem olyan fiatalos illat, és nem jön szembe. Szerintem a cukorka illattól messze áll, legalábbis az én bőrömön szinte csak a rózsa érződik. Sajnos. Pár óra múltán előbújik a jázmin is és kicsit szappanos lesz, de a rózsa uralkodik mindvégig.

Chopard Happy Spirit

Chopard Happy Spirit
2016. május 20.

Ez számomra egy gyöngyszem. Tényleg nagyon pajkos illat, de emellett nőcis és megfoghatatlan.
Nekem azt sugallja, hogy az élet szép és boldogságos, önfeledt vagyok és egyensúlyban állok önmagammal.

Elie Saab Le Parfum EDP

Elie Saab Le Parfum EDP
2016. április 8.

Ez egy nagy mellényúlás volt. Nem sűrűn fordul elő velem, hogy így mellétrafálok, mert nem vagyok válogatós, nagyon sok parfüm tetszik.
Szintén vakon vettem meg, mint a többit általában és annyira magaménak éreztem a fragranticás vélemények alapján, hogy azonnal be kellett szereznem.
Az első benyomásom, miután magamra fújtam, a mézes negró. Sosem szerettem. Parfümben meg pláne. Aztán még méz, aztán narancsvirág, amivel nincsen bajom, mert szeretem a kesernyés illatát, de itt nagyon tömény. A jázmin még erősíti ezt az amúgy is nagyon erős egyveleget.
A leszáradáskori illata elmegy, az már emészthető, de addig olyan kellemetlen fázisokon kell túlesni, hogy számomra nem éri meg kivárni.
Nem tetszik, nem én vagyok, többet nem is fújom magamra.
Egyébként nagyon tartós.