vasklaudia

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

MakeUp Revolution Retro Luxe Metallic Lip Kit

MakeUp Revolution Retro Luxe Metallic Lip Kit
2017. szeptember 8.

nekem a Reign arnyalat van meg ..es ez valami bomba biztos....a masik ket szin a kezemen meg igy 10 ora utan sem tudtam lemosni...hatpedig nagyonsokszor megmostam a kezem
arertek aranyban 5 de lehetne tébb szin :S

Essence Camouflage 2in1 Make-Up & Concealer

Essence Camouflage 2in1 Make-Up & Concealer
2017. augusztus 18.

ez sztem nagyon jokis alapozo szivaccsal felvive nem fed el minden egyes borhibat de ugye mi csak hetkoznapi emberek vagyunk tehat sztem nincs is szukseg tipptopp baba muarcra

a tartossaga nagyon jo es nincs maszk hatasa...az egetlen dollog hogy anagyon viagos is majdnem sotet :(

Hask Keratin Protein Smoothing Deep Conditioner

Hask Keratin Protein Smoothing Deep Conditioner
2017. augusztus 18.

ez a legjobb balzsam amit eddig probaltam' puha selymes haj:)
alig varom hogy elfogyjn a tobbi csodaszer ...:D es utanna csak ezt fogom hasznalni
Nemetorszagban lakom tehat amajdnem 3 euros ara nalam apropenz....

ez egy csoda

Remington CB7400 Hajsimító Kefe

Remington CB7400 Hajsimító Kefe
2017. augusztus 18.

nekem vastagszálu sehogysemallo meglehetosen hosszu a hajam'
5 perc fesules utan kilephetek vele az utcara'
az teny hogy nem olyan mint egy hajvasalo de,sztem szep viszonylag egyenes hajat eredmenyez...en nagyon elegedett vagyok vele...de azert ha nagyobb esemeny van a rituale vegen azert hajvasalozni is kell de en mindenesetre elegedett vagyok

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2016. december 28.

biztos jo lehet,de nekem nagyon csp a szemem...ezert nekem sajnos kuka,tehat 1 csillag..:( pedig annyira remenkedtem

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2016. december 24.

nagyon nagyon joo :)) tartos nagon..
en nemetbe vettem a Rossmanba akcio nelkul kb 2000 ft ert

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás
2016. december 22.

maximalisan bevalt.. habar az en rutinom..megmosom utanna mez kokuszolaj kombot hagom egy oran at fennt...aztan kimosom utana meg ezt a lila csodat kenem fel egyy 20 percre...hat ha tudnek kepet posztolni..ragyogo es pihepuha a sorenyem :) es nagon jo illatu..egedul nem tudom hogy ilyen hatasos e de igy mindenestol csillagos otos

aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Mélykondícionáló Balzsam

aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Mélykondícionáló Balzsam
2016. december 22.

meg szerencse hogy csak az egyszer hasznalatos kis verziot vettem meg..valami katasztrofa..szo szerint sprud volt a hajam...semmit nem er...

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2016. december 22.

elso napja..6 oras mekis melot vegigvitte anelkul h lepotyogott volna vagy az also pillamon szetkenodott volna...
tehat nekem bevalt jar neki az 5 csillag,,,egyebkent hude nagy muszempilla hatasa nincsen...picit novel picit dusit is..mondhatnam atlagon felulinek..az arat mindenkeppen megeri

Maybelline Dream Velvet Soft-Matte Hydrating Foundation

Maybelline Dream Velvet Soft-Matte Hydrating Foundation
2016. december 21.

nem tudnek rola kulonosebb rosszat sem jot mondani...a szinvalasztek pocsek..nincs olan hude fehe boro megis a legvilagosabb arnalat olyan volt mintha eg barna maszkot huztam volna