vavyana

Regisztráció dátuma: 2012. január 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Vichy 48 Órás Izzadságszabályozó No White Marks &Yellow Stains

Vichy 48 Órás Izzadságszabályozó No White Marks &Yellow Stains
2021. február 6.

Úgy tűnik nekem a golyós deók nem jönnek be. Ez a harmadik az elmúlt évben, amit kipróbáltam, de maradok a stifteknél. Volt pár izzasztó hetem az elmúlt időszakban és sajnos ez sem volt hatásosabb, mint egy olcsóbb dezodor. :( Tavasszal elhasználom amíg nem lesz túl meleg, de nyárra nekem már kevés lenne.

Oriflame Love Nature Zselés Arcmaszk Uborkával

Oriflame Love Nature Zselés Arcmaszk Uborkával
2021. január 22.

Szeretem tavasszal/nyáron az ilyen gél állagú maszkokat. Nem csípi a bőrömet, szinte teljesen beszívja a bőröm. Az illatát is szeretem. Két alkalomra is elég, pont ezért a kiszerelése szerintem se a legpraktikusabb.

Oriflame Pure Skin Faszéntartalmú Lehúzható Arcmaszk

Oriflame Pure Skin Faszéntartalmú Lehúzható Arcmaszk
2021. január 22.

Csodát nem tesz, de mivel problémát sem okoz, elhasználom. Nekem nem csíp, a szaga sem zavar. Nem szárítja a bőrömet. Akciósan vettem, egynek elmegy, de nem hiszem, hogy újra veszem.

Schüssler C-Vitaminos Arcszérum

Schüssler C-Vitaminos Arcszérum
2021. január 22.

Bevált ez a szérum. Én este szoktam használni. Jó az illata, könnyen beszívódik, jól hidratál, nem okoz bőrproblémát.

Nr.8 Schüssler Hidratáló Natúr Arckrém

Nr.8 Schüssler Hidratáló Natúr Arckrém
2021. január 22.

Az én bőröm télen se bírja a nehéz krémeket, de gondoltam ezt kipróbálom. Sajnos ez a krém is túl sok volt. Nehezen szívódott be és olyan érzésem volt a felkenés után jó ideig, mintha eltömné a pórusaimat. Nekem sajnos nem ez lesz a csodakrém. :(

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2021. január 11.

Én is szenvedtem a szedésével. Tinédzser koromban nem igazán voltam pattanásos, hát most sajnos jöttek elő rendesen. :( A hajam kevésbé hullik, de nem fogom újra szedni.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% in Squalane

The Ordinary Granactive Retinoid 2% in Squalane
2020. február 8.

Ajánlásra szereztem be a terméket és nem csalódtam. :) Az olajos állaga ellenére is gyorsan felszívódik. Szép puha lesz tőle a bőröm.

Oriflame Love Nature Nyugtató Micellás Víz Organikus Zabbal és Goji Bogyóval

Oriflame Love Nature Nyugtató Micellás Víz Organikus Zabbal és Goji Bogyóval
2020. február 8.

Ez az első micellás víz, amit kipróbáltam. A bőrömet nem szárítja, nem irritálja, nem hagy maga után ragacsos hatást. A vízálló szemsminkhez kell még plusz lemosó, de a szennyeződéseket, alapozót szépen leszedi.

Oriflame Hydra Radiance Nappali Arckrém

Oriflame Hydra Radiance Nappali Arckrém
2020. február 8.

Mindig félek új krémet kipróbálni, de ez a hidratáló jól bevált! Gyorsan beszívódik, könnyed az állaga, nem zsírosít és az illata is kellemes. Nyárra az én bőrömnek szerintem már sok lesz, de télre tökéletes.

Amway G&H Protect+ Golyós Izzadásgátló Dezodor

Amway G&H Protect+ Golyós Izzadásgátló Dezodor
2019. március 7.

Próbálkoztam vele másfél hónapig, de nekem nem vált be. :( Sajnos foltot hagyott a ruhákon és az izzadást sem gátolta meg, ami miatt kellemetlen érzés volt napközben.