vavyana

Regisztráció dátuma: 2012. január 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Amway G&H Protect+ Golyós Izzadásgátló Dezodor

Amway G&H Protect+ Golyós Izzadásgátló Dezodor
2019. március 7.

Próbálkoztam vele másfél hónapig, de nekem nem vált be. :( Sajnos foltot hagyott a ruhákon és az izzadást sem gátolta meg, ami miatt kellemetlen érzés volt napközben.

Ökonet Folyékony Szappan

Ökonet Folyékony Szappan
2019. március 3.

Már jó ideje használom az 5 literes kiszerelést fürdéshez, samponként, mosogatáshoz, mosáshoz. Nekem bevált. Nem szárítja a bőrömet és remekül tisztít!

Alterra Anti-Fett Shampoo

Alterra Anti-Fett Shampoo
2019. március 3.

Kollégáim ajánlására próbáltam ki. Két hónap után sajnos feladtam. A hajam gyorsabban zsírosodott és semmi tartása nem volt.

Oriflame Cseresznyés Univerzális Balzsam

Oriflame Cseresznyés Univerzális Balzsam
2019. január 13.

Nem tudnám megmondani miért, de sokáig idegenkedtem ezektől a kis balzsamoktól. Kár volt. :) Az illata nagyon finom és nekem bevált ajakra, orra, könyökre, sarokra. Biztosan újra fogom venni!

Oriflame Eclat Femme Weekend EDT

Oriflame Eclat Femme Weekend EDT
2019. január 13.

Kellemes, lágy illata van. Nekem is egy szép napos tavaszi, vagy őszi hétvége jut róla eszembe. Nem túl édes, pont kellemes és egész tartós.

Oriflame Athena Bright Breeze EDT

Oriflame Athena Bright Breeze EDT
2019. január 13.

Az egyik kedvenc nyári EDT-m lett. Friss, kellemes és tartós. Nekem is megjegyezték órákkal később is, hogy milyen jó illata van.

Alterra Kamillás Ajakápoló

Alterra Kamillás Ajakápoló
2019. január 13.

Szeretem ezt a terméket. Tartottam a kamilla illatától, mert nem annyira szeretem, de szerencsére nem zavaró. Jól hidratál és tartós.

Alterra Bio-Limette & Bio-Agave Tusfürdő

Alterra Bio-Limette & Bio-Agave Tusfürdő
2019. január 13.

Finom az illata, és jól tisztít. Nekem kicsit szárítja a bőrömet.

Oriflame Love Nature Arcápoló Zselé Uborkával

Oriflame Love Nature Arcápoló Zselé Uborkával
2019. január 13.

Kifejezetten a nyári időszakra vettem, mert olyankor nem tudom elviselni a bőrömön a kicsit is nehezebb krémeket. Nekem tökéletesen bevált erre a célra. Könnyű, zselés állagú, gyorsan beszívódik, a melegben egyáltalán nem volt zavaró, és kicsit hidratált is. Számomra hozta, amit vártam tőle.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. január 13.

T-vonalban zsíros, miteszeres bőrömre vettem. Csak esténként viszem fel, mert gyakoribb használatnál kicsit szárított. Nekem bevált, szebb lett tőle a bőröm. Teszi, amit ígér.