vedina007

Regisztráció dátuma: 2013. május 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Mango Body Mist

The Body Shop Mango Body Mist
2014. június 8.

Megvettem, bár egy másik márka nyári limitáltjából már van mangósom. Ami meglepő: bár mindkettő mangós, a másik jóval édesebb és inkább télen szeretem, ezt pedig valahogy frissebbnek érzem. Nagyon tetszik az illata és rajtam tartós is volt, bár ez itt nem volt szempont. Más illaton is gondolkozom, nyáron jobban szeretem a testpermeteket, mert a parfümöket nem viseli el a bőröm.

Lush Herbalism Arc- és Testtisztító

Lush Herbalism Arc- és Testtisztító
2014. június 8.

Még csak egy hete használom, így biztos lesz update, de azért írok róla egy kicsit. A márka más arctisztítói után már nem érzem nehézkesnek a használatát, az illatát viszont nem fogom megszeretni, ezt a hatása ellensúlyozza. A bőröm szereti, remélem így is marad, bár az első használatnál még nem vettem észre semmi különöset, utána mintha mattított volna. Egyelőre 4*, ha ez így marad akkor lehet 5.

Lush Lemony Flutter Multipuhító Vaj

Lush Lemony Flutter Multipuhító Vaj
2014. június 8.

Nagyon jót tett az állandóan ápolásra szoruló körömágyaimnak és sarkamnak és az erős citromos illatát is imádom. Az ára sokéig elriasztott, de azt hiszem ezek meggyőztek.

Dove Maximum Protection Cucumber and Green Tea Krémdezodor

Dove Maximum Protection Cucumber and Green Tea Krémdezodor
2014. március 29.

A Maximum Protection dezodorok közül ez a kedvencem. Nagyon szeretem az illatát és a hatása is tökéletes.

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító
2014. március 29.

Megvettem, mert sok jót olvastam róla és megtetszett az illata. Szerencsére a Buche de Noelhez hasonlóan remek termék, ez talán még jobb egy picivel. :)

Update

Nekem sajnos nem vált be hosszabb távon. A másik limitált jobban bejött, ettől kipattogtam és nem is volt kellemes a használata. Azért kap három csillagot, mert a kezemet szeretem vele átmasszírozgatni, utána pihepuhák lesznek, nem szárazak és az illata is nagyon jó.

Lush Buche De Noel Arctisztító

Lush Buche De Noel Arctisztító
2013. november 3.

Az első néhány használatnál feladta a leckét a vízzel való összekeverés és az, hogy normálisan fel tudjam vinni az arcomra, de úgy tűnik azt sikerült megoldanom és nagyon szeretem. A tégelyből való kiszedés sem ment jól kézzel, mert a körmöm alá is ment, de kiskanállal remekül működik.

Kevésbé zsírosodik a bőröm (sőt, az arckrémet is elviseli) és szépen rendbe hozta a megőrült arcbőrömet, amikor néhány napot kihagytam a másik kedvencemből.

Flormar Black Dot Körömlakk

Flormar Black Dot Körömlakk
2013. szeptember 28.

Update: Még vásárlás után sem tudtam elképzelni magamon, de láttam róla 1-2 posztot, így nyár végén - miután vettem egy zöldet is, ami az egyik ilyen bejegyzés alapján megtetszett - felkentem is IMÁDOM. A zöld tartós, a szürke kevésbé, de még így is bír 3-4 napot simán, ami nekem elég. :)

Egyelőre csak az eladólány körmein láttam a szürke változatot, - a többivel együtt - de ott nagyon tetszett, meg is vettem. Egyelőre 4 csillag, aztán ha beválik, akkor felpontozom. :)

Isana Körömlakk Eltávolító Kendő Aloe Verával

Isana Körömlakk Eltávolító Kendő Aloe Verával
2013. szeptember 22.

A világos lakkokat leszedi, de a sötétekkel nekem nehezen birkózott meg. (A Flormar DC07 - sötétkék igazi kihívás volt, csak az egyik kezemet szenvedtem vele végig.) + az illata is borzalmas, maradok inkább más márka hasonló termékeinél.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2013. szeptember 19.

Szerelmes vagyok az illatába. Amíg jó idő volt nem bontottam fel, - a sárgadinnyéset használtam inkább barátomnál - de most éppen erre volt szükségem és jól is hidratál. :)

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious
2013. szeptember 15.

Nyáron rendeltem és a nagy melegek után - amikor csak testpermetet tudok használni maximum, mert kipattogok - előszeretettel használtam. Tökéletes tavaszi/nyári illat, amire egy már megszűnt Puma illatról váltottam.