vegyesz001

Regisztráció dátuma: 2012. május 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Körperbutter Bio-Kokos

Alverde Körperbutter Bio-Kokos
2017. december 2.

Én sem teljesen ilyen kókusz illatra számítottam, de mégis tetszik :), valóban kókusz és margarin keverékére hasonlít. Nagyon lágy, könnyen kenhető, megfelelően zsíros, de hamar beszívódó krém. Nem hagy maga után ragacsos érzetet, érezhetően hidratál, puhítja a bőrt. Nem allergizál, nem lettek tőle kiütéseim, kifejezetten megszerettem! Összetevők-űrtartalom-ár abszolút összhangban vannak, tőlem biztos, hogy megkapja az 5 csillagot :)

Treacle Moon True Shea Love Testvaj

Treacle Moon True Shea Love Testvaj
2017. június 6.

Good job Treacle Moon! Imádom ezt a testvajat! Az illata kakaós-karamellás-diós, nagyon viszkózus, krémes állagú. Hamar beszívódik, hosszan hidratál, nem hagy maga után ragacsos utóérzetet. Akinek fontos lehet: parabénmentes készítmény, kőolajszármazékoktól mentes és ha minden igaz termékben allergén mentes illatanyagot tartalmaz (legalábbis allergének nincsenek felsorolva az INCI végén). 1400 Ft/250 ml, nekem abszolút megéri, kenterbe veri az általam eddig sokkal drágább, kipróbált testvajakat, testápolókat. Praktikus tubusos megoldás, egyszerű mégis nagyszerű grafika! Egy észrevétel: a kiöntőnyíláson lehetne védő fólia, mert hát nem tesz jót a terméknek ha sokan felbontogatják a boltban és levegővel érintkezik.

Yves Rocher Regeneráló Sampon

Yves Rocher Regeneráló Sampon
2017. május 23.

Ajándékba kaptam a sampont, így nem kellett érte pénzt kiadnom, milyen szerencse. Nálam a regenerálás abszolút nem látszott. Hajmosás után egy napot bírt ki a hajam, utána másnap már zsíros volt. Hajmosást követően alig tudtam kifésülni a hajam, mindig erősen össze gubancolódott, sokszor a hajbalzsam is alig segített. A legrosszabb, hogy eszméletlenül viszketett tőle a fejbőröm. Először azt gondoltam, hogy biztos a hajhabtól,a mit használok, de ezután a sampon után váltottam egy Neutrogéna T-gélre és a viszketegség, irritáló érzés teljesen abba maradt. A illata egyébként nagyon kellemes, na de azzal nem érek semmit.

Phi Mézi Ápoló Ajakbalzsam

Phi Mézi Ápoló Ajakbalzsam
2017. április 18.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem :). Pedig alapjáraton nem szokott száradni, cserepesedni a szám és nem is használok ajakápolókat. Általában este, lefekvés előtt szoktam használni és reggelre nagyon szépen puhítja az ajkaimat. Kellően krémes, viaszos és igen, zselés szaloncukor illatú :D. Egy kis fényvédővel tuti választás lenne nyárra is!

Alverde Q10 Arctisztító Olaj

Alverde Q10 Arctisztító Olaj
2017. március 9.

Sajnos nem szerettem meg.Szemsmink lemosásra többször is megpróbáltam, de mindig picit belement a szemembe és rettenetesen csípte. A citromolaj lehet ennek az oka valószínűleg, ami magas százalékban tartalmaz Limonene allergén anyagot többek között. Rájöttem, hogy nem igazán szeretem, ha egy arcápoló vagy tisztító készítménybe illóolajakat tesznek. Az INCI-ben ott a Parfüm is, ami miatt még plusz allergének vannak. Nálam arctisztításra sokkal jobban bevált a kókuszzsír, az abszolút nem csípi a szememet és tökéletesen eltávolítható vele a smink. Árban egyébként teljesen korrekt ez az arctisztító kétfázisú olaj, nagyrészt szimpatikus összetevőket tartalmaz, de mégsem lett a kedvencem. Sajnálom, szerettem volna szeretni.

Batiste Sweetie Dry Shampoo

Batiste Sweetie Dry Shampoo
2017. március 9.

Már kb 5-ször vásároltam újra annyira szeretem az illatát. Cuki a csomagolása, az illata iránt mély érzelmeket táplálok :D, hatása és minősége a szokásos Batiste szárazsamponokhoz méltó, vagyis számomra tökéletes! Az edzések miatt sajnos nagyon hamar bezsírosodik a hajam, de ezzel a szárazsamponnal mindig ki tudom tolni a hajmosást. Sajna nálam elég gyorsan fogy, így ha akciós akkor mindig többet veszek belőle. Nálam ez a típusú szárazsampon jobban bevált, mint a szinezettek. Barna a hajtövem, de el lehet úgy oszlatni, hogy ne maradjon fehér tőle.

Hipp Mama Sanft Body-Butter

Hipp Mama Sanft Body-Butter
2017. március 3.

Szuper jó ez a testvaj! Gazdag textúrájú, könnyen kenhető, gyorsan beszívódó, hosszan tartóan hidratálja a bőrt. Illata kellemes, enyhe, kicsit púderes, plusz pont, hogy allergéneket nem tartalmaz, legalábbis 0,001 % felett biztos hogy nem, elnézve az INCI listát. Sajnos nálam baromi gyorsan fogy, így a 200 ml-s kiszerelés ~ 3.000 Ft-os áron nem valami nyerő, de annyira jó a termék, hogy biztos legközelebb is beruházok rá!

Alverde Bio Mandarin és Bio Vanília Tusfürdő

Alverde Bio Mandarin és Bio Vanília Tusfürdő
2016. december 2.

Narancsos túrós süti illatú :) <3

Alverde Koffein Sampon Feketebors-Kakukkfű

Alverde Koffein Sampon Feketebors-Kakukkfű
2016. november 3.

Egy próbát megér, lehet valakinek beválik, nálam sajnos nem nyert. Az állaga, habzása és illata szerintem nem rossz, igaz tényleg az állaga kicsit gélesnek tűnik, nem a megszokott. Egy teljes flakonnal elhasználtam, de nem hullott kevésbbé a hajam, viszont gyorsabban bezsírosodott. Mindenféleképpen ajánlatos utána hajbalzsamot vagy hajpakolást használni, mert iszonyatosan begubancolja a hajszálakat (legalábbis nálam igen).

Avon Planet Spa Treasures Of The Desert Regeneráló Kézkrém

Avon Planet Spa Treasures Of The Desert Regeneráló Kézkrém
2016. október 23.

Jaj nagyon szeretem! Annyira finom az illata, lágy, krémes a textúrája és hosszan hidratálja a bőrt. Cuki, tetszenek ezek a kis 30 ml-s kiszerelések! Hidratáló hatásra nekem jobban bevált, mint a TBS.