Velora

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Blossom Up Sakura Tusfürdő

Nivea Blossom Up Sakura Tusfürdő
2021. szeptember 14.

Fantasztikus illata van, ez lett a kedvencem. Sajnálom, hogy limitált. Krémes, könnyű állaga van emellett. Amíg van, újraveszem. :)

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra
2021. szeptember 2.

Igazán hatásos. Korábban használtam már más szárazsampont, de az nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
Ezt reggel felfújom, néhány másodperc, kifésülöm és egész nap megmarad a hatása. Ezt újrvaveszem, ha elfogy.

Avon Clearskin Professional Zöld Teás Éjszakai Arcápoló Problémás Bőrre

Avon Clearskin Professional Zöld Teás Éjszakai Arcápoló Problémás Bőrre
2021. február 17.

Általában akkor használom, ha kijön egy pattanás. Akkor mindig nagyon szépen lejjebb húzza reggelre, szépen csökkenti pirosságot is. Kellemes az állaga, könnyen beszívódik. Most sajnos nem láttam a katalógusban, de ha lesz, újra veszek.

Catrice Liquid Liner Waterproof

Catrice Liquid Liner Waterproof
2021. február 13.

Vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam. Nekem könnyen kezelhető, precízen tudok vele dolgozni. Elég tartós is és az ára sem horror. Szóval nálam bevált.

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Testradír

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Testradír
2020. október 18.

Az Avon Planet Spa bőrradírjai váltak be a legjobban. Viszonylag sűrű szemcsés, de nem bántó. Pont jól radíroz, utána pedig puha lesz a bőr. Illatra nagyon kellemes. Hetente szoktam használni. Nekem nagyon bejött, mindig újraveszem, amikor elfogy.

Braun Silk Épil 5 Wet And Dry Epilátor

Braun Silk Épil 5 Wet And Dry Epilátor
2020. augusztus 7.

Elég jókat olvastam róla, azért vettem ezt a típust. Bár kíméletesnek ígérték, de az epilálás mikor az? :-D Na de, ez a kis szerkezet tényleg jó, és bár a kellemetlenség megmaradt, viszonylag precíz munkát végez. Én lassú vagyok, tehát nem végzek 5 perc alatt, de az ereménnyel nagyon elégedett vagyok. Valóban simán viszi a kisebb szőrszálakat is. A tényleg leges legapróbbakkal gyűlik meg a baja. De szerintem ennyi belefér. Viszonylag hamar fel is töltődik, tehát ha pont a művelet közben merül le, akkor is hamar lehet folytatni, mert tölt annyit, hogy az ember befejezze a munkát.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. augusztus 7.

Aranyos kiszerelés, könnyen adagolható. Elsőre citromsárga színe van, de az az arcra kenve azonnal eltűnik. Utána pedig olyan pihe-puha lesz a bőröm, hogy csak na. Még csak 2 hete használom, úgyhogy a hosszú távú hatásairól nem tudok beszámolni. Viszont ami biztos: nem irritál, könnyen beszívódik, nem szárít. Szeressük :)

Cien Szájfény

Cien Szájfény
2019. december 21.

Szintén a 12-es Sugar Plum árnyalatban vettem meg. Csak ugyanazt tudom, elmondani, mit az előttem szólok. Szép, csillámos, nem ragad, egész tartós és jó illatú. Kicsit féltem tőle, de úgy voltam vele, hogy ennyit tanulópénznek még elviselek. De nem az lett belőle. Nagyon szeretem és más árnyalat is kap majd esélyt.

Miss Sporty Studio Lash Designer Gel 24H

Miss Sporty Studio Lash Designer Gel 24H
2019. november 15.

Szép erős, színe van. Könnyű vele dolgozni és kifejezetten tartósnak mondanám. Nekem bevált. Néha kipróbálok mást is, de ebből mindig van otthon.

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon
2019. október 29.

Nagyon szeretem! Sokszor féltem az olajos samponoktól, de erről csak jót tudok mondani. Nem zsírosodik tőle hajam és néhány használat után és azóta is puha, selymes.