vendi

Regisztráció dátuma: 2014. november 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. november 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)
2016. július 28.

Csak egy hete használom, de megelőlegezem az 5 csillagot. Az Innisfrees krémem nyárra picit kezdett sok lenni, ezért gondoltam, hogy kipróbálom ezt, és nagyon bejött. Kicsit sem irritál, szépen hidratál, nincs illata, könnyed. Számomra tökéletes nyári arckrém.

Inecto Naturals Argan Body Lotion

Inecto Naturals Argan Body Lotion
2016. július 28.

Jó kis testápoló, de száraz bőrre kevés. Azért szívesen használom, csak sokkal gyakrabban kell. Jó az állaga, illata. Gyorsan beszívódik, nincs utána kellemetlen réteg a bőrön.

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2016. július 28.

Ezen kívül csak a Batiste barna hajra való szárazsamponját próbáltam, ahhoz képest ez nagyon elmarad. Kár, jó lett volna, ha találok olcsóbb verziót.
A zsírosságon segít valamit, de nagyon élettelennek néz ki a hajam miután ráfújtam. Nehéz úgy felrázni, hogy ne fehér por jöjjön belőle. Ráadásul figyelnem kell arra, hogy kereszthuzat legyen a fürdőszobában, mielőtt használni kezdem, mert nagyon fullasztó tud lenni.
Azért nem volt teljes pénzkidobás, mert szükség esetén javít a helyzeten, de biztosan nem veszem újra és nagyon várom már a végét.

Yves Rocher Couleur Végétale Szemceruza

Yves Rocher Couleur Végétale Szemceruza
2016. március 30.

Nekem is a szürkét volt szerencsém tesztelni, de nem is mondanám igazán szürkének. Biztosan a csillámok miatt, de nagyon különleges színe van, olyan varázslatos. Szóval kb annyira szürke, mint amennyire egy szarka "fekete" tolla fekete. Tetszik az is, hogy tekerős és nem faragós. Épp ezért sajnálom nagyon, hogy nekem nem vált be. Valóban nagyon krémes, de rajtam meg is marad krémes állapotban, sajnos nagyon maszatol, vagy valamit nem jól csináltam. Továbbadtam, nagyon örültek neki.

Yves Rocher Tradition de Hammam Tusfürdő

Yves Rocher Tradition de Hammam Tusfürdő
2016. március 30.

Én is a játéknak köszönhetően jutottam hozzá. Nekem alapvetően tetszett, de nem mindennapi darabként használtam csak néha-néha. Az érzékeny bőrömet nem bántotta, nem szárította. Kellemes volt használni, az illata is jóféle. Nem valószínű, hogy megveszem, de örülök, hogy kipróbálhattam, mert kíváncsi voltam rá.

Yves Rocher Serum Vegetal Lifting Hatású Nappali Krém Arcra-Nyakra 50+

Yves Rocher Serum Vegetal Lifting Hatású Nappali Krém Arcra-Nyakra 50+
2016. március 30.

Az oldalnak köszönhetően volt szerencsém kipróbálni a terméket (bár arra alcímnek wrinkles and radiance van írva, de narancssárga a teteje), de főként Anyukám véleményét tolmácsolom, mert neki adtam tovább. Nekem eléggé érzékeny a bőröm, és ez a krém egy kicsit irritált, amikor párszor használtam, szóval nem erőltettem. Azt azért tapasztaltam, hogy könnyen kenhető, hamar beszívódik és nincs rossz illata. Hidratálni is hidratál.
Alapvetően ugye érett bőrre van, és azon Anya tapasztalata szerint jól működik, főleg a nyakán vette észre hogy sok apró ránc elsimult, szereti használni. Az ára miatt nem biztos csak, hogy újravevős.

Innisfree The Green Tea Seed Serum

Innisfree The Green Tea Seed Serum
2016. január 13.

Azt hiszem némi kellemetlen kísérletezgetés után megtaláltam végre a nekem való arcápolási vonalat. Ezt és a krémjét is használom pár hónapja. Nem látványosan rögvest, de szépen lassan teszi rendbe a képemet.
Hamar beszívódik, nem ragad. Praktikus a pumpa, nekem egy nyomás pont elég arcra és nyakra. Kellemes enyhe hamar elillanó illata van, természetesen nem irritál.
A krém még nincs feltöltve, ahhoz megjegyezném, hogy csak tényleg száraz bőrre ajánlom, mert nagyon tartalmas, de ezzel szerintem próbálkozhat mindenki.

3W Clinic Professional Uborkás Arcmaszk

3W Clinic Professional Uborkás Arcmaszk
2016. január 13.

Én a ginsengesből kaptam 2x is rendelés mellé. Valahol olvastam, hogy ennél a sorozatnál ugyan az az összetevője minden maszknak, csak a névadó kulcsösszetevő az eltérés, így ide írom a véleményt.
Nekem is hasonlók a tapasztalataim. Hűsített, de semmi extra. Bőven van rajta anyag, így lehetetlenség a használati utasítás tanácsa alapján a kivárt idő után a felesleget bepaskolgatni a bőrbe, jut belőle bőven testre is.... amit nem ajánlok annyira, mert tényleg ragad kicsit. Nagy kedvem támadt utána arcot mosni, de megálltam, hátha lemosom a hatóanyagot, de tényleg nem láttam változást a fejemen egyik alkalommal sem. Mint egy hűsítő hidratáló krém, ami nehezen szívódik be. Irritációt nem okozott.

For Your Beauty Összecsukható Körömreszelő

For Your Beauty Összecsukható Körömreszelő
2016. január 13.

Arra vettem, hogy ha megsérülne a körmöm napközben, akkor a táskából elő tudjam kapni. Kicsi, könnyű, a célnak megfelel, de gyakori használatra nem alkalmas szerintem, mert hamar szétjön, legalábbis az enyém már elvált a nyéltől, de így is használható alkalmanként.

eBay Travel 11pcs Bamboo Cosmetic Brush

eBay Travel 11pcs Bamboo Cosmetic Brush
2016. január 13.

Kezdős készletnek rendeltem, egész jól bevált. Persze nem használom mindegyiket, de azért a 4-5 darabért (púderhez, pirosítóhoz meg egy-két darab szemre) megérte megvenni. A legkisebb konkrétan semmire sem alkalmas. Mosást bírják.