Venusz1984

Regisztráció dátuma: 2018. április 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. április 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence
2018. június 26.

Ebayen rendeltem 4500fT-ért. Csavaros kupakos én tenyérbe öntöm ki és úgy viszem fel. Átlátszó, teljesen folyós állapú. Reggeli rutinban NIOD MIST után használom, amikor kiöntöd a tenyerdbe elsőre kisség dühös, de ahogy felkened szinte azonnal el is illan.
A COSRX galactomyces-t cseréltem le rá és nagyon jó döntés volt. Azt is nagyon szerettem, de ez mégjobban hidratálja a bőröm, jobban száraz bőrre való. A niacinamid miatt külön plusz pont. Akinek szárazabb a bőre és bevált neki a COSRX vele is tegyen egy próbát mert tuti nem fog csalódni.

L'Oreal Paris Volumissime Royale Szempillaspirál

L'Oreal Paris Volumissime Royale Szempillaspirál
2018. június 26.

Ő eddig a legjobb szempilla spirálom. Nem pereg le, egész nap tart, nem folyik szét. Szépen szállanként festi a pillákat első ráhúzásra, természetes. Nagyon szép sötét fekete szine van, azonnal kiemeli a szemem.

Benton Snail Bee High Content Mask Pack (régi)

Benton Snail Bee High Content Mask Pack (régi)
2018. június 26.

Amikor felraktam először olyan érzés volt mintha vizet raktam volna fel az arcomra, na mondom ez semmit sem fog érni, fél óra után éreztem beszivta a bőröm az egész cuccot, na mondom ez gyenge lesz. Aztán levettem és belenéztem a tükörbe és jött a wow hatás. Ténleg szépen feltöltötte a bőröm, száraz foltjaimat hidratálta. Önmagában kevés a sok lépéses rutinom utolsó lépése lett heti 1x, mert egy csiganyálas terméket bele akartam építeni a kis száraz bőr rutinba. Azért kap 4 csillagot mert ár-érték arányban jó fátyolmaszk, de ha extra fegyver kell egy esemény/buli előtt akkor én csakis a Hsin arany arcmaszkhoz nyúlok mert Ő a fátyol maszkok királynője nálam. Ha elfogy a 10-es csomag nem veszem újra.

Cosrx Honey Ceramide Full Moisture Cream

Cosrx Honey Ceramide Full Moisture Cream
2018. június 26.

Sűrű gél állagú termék. Ténleg olyan méz szerű és illatú. Keveset kell felvinni belőle és így is nagyon hidratálja a bőrt, pihe puha lesz. Nekem a száraz foltjaimat egész napra hidratálja zsíros érzet nélkül. És a zsíros érzet nélkült kiemelném hogy nem csillog a bőröm és nem lesz olajos és nem lettek tőle pattanásaim amire egy sűrű krém esetén azért hajlamos a bőröm. Este és reggel is őt használom csak reggel még rádobok egy fényvédőt. Habár tudom tégelyes és nem tubosos de mégis eddig ez a legjobb hidratáló krémem, minden extra száraz bőrű társamnak ajánlani tudom. Letaszította a PC hidratálókat pedig azt hittem annál jobb nem lesz, mert árban nagyon baráti 4500ft-ért vettem az ebayen és sokáig elég lesz.

The History of Whoo Jinyul Esszencia

The History of Whoo Jinyul Esszencia
2018. június 26.

Nagyon sűrű, méz szerű, nehéz gél állagú mégis könnyen felvihető, először ragad, de ha utána felteszed a hidratáló krémet ez az érzés megszünik és puha, selymes tapintású lesz az arcod. Nekem nagyon száraz a bőröm és nagyon jól hidratálja zsíros érzet nélkül és nem patogzottam ki tőle pedig az ilyen sűrű állagoktól kiszoktam, de ezt jól viseli. 30 darabos termékmintát rendeltem belőle a ebay-en. Én 1 alakalommal egyet el is használok. Nagyon szeretem, szerintem még rendelni fogok. ESti rutinomba építettem a PC 1% retinol után, a COSRX csiganyállás eszenciáját cseréltem le rá, azt is szerettem de ez most a kedvenc.

L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops

L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops
2018. június 13.

Rajtam a száraz bőröm miatt csúnyán mutatnak a por állagok, öregítik a bőröm ezért gondoltam teszek egy próbát a folyékony highlighterek irányában. Ő nagyon jó választás volt. 01-es 'Sparkling Love' árnyalatot használom. Világos bőröm van ahoz tökéletesen illeszkedik. Kihansúlyoznám hogy nem természetes hatású, kimondottan csillogó, de nekem nagyon tetszik. Üdévé, frissebbé, ragyogóvá teszi az arcomat szerintem egy picit fiatalosabban nézek ki tőle. Az arccsomtomra teszek fel 3-4 cseppet, orra, homlokközépre és az állra majd Mülleres blenderel picit ütögetve dolgozom el.

Avon Anew Essential Regeneráló Fátyolmaszk

Avon Anew Essential Regeneráló Fátyolmaszk
2018. június 11.

A fátyolmaszkok kérdéskörben ő nálam a dobóra felkerült, de csak a 3.-ik helyre. Megelőzik a kóreai és Mülleres maszkok. Jól hidratálja a bőrt, utána 2 napig látszik a bőröm hogy simább, kisimultabb, hidratáltabb, de mivel van nála jobb ezért 4 csillag.

Bielenda Crazy Maszk - Cica

Bielenda Crazy Maszk - Cica
2018. június 11.

Nekem csalódás volt. Nem olyan jópofa ez a szines minta rajta, felrakva inkább ijesztő mint vicces jobb amikor nins rajta semmi. Nekem extra száraz a bőröm azt nem tudta hidratálni. Én 1500FT-ért vettem na ennyiért végképp nem érte meg ennél sokkal sokkal jobb maszkok vannak jóval kedvezőbb áron. Felejtős.

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

2018. június 11.

Nem rossz termék, szépen hidratálja a bőrt. Jó sok cucc van benne. Csak azért 4 csillag mert vannak jobb fátyolmaszkok is.

Paula's Choice Resist Skin Restoring Moisturizer with SPF50

Paula's Choice Resist Skin Restoring Moisturizer with SPF50
2018. június 11.

Eddig a PC Skin Recovery SPF30-ast használtam és így nyárra akartam egy SPF50 arckrémet. Nekem kevésbé hidratálja a bőröm mint az elődje. Az állaga sokkal könnyebb, többet kell használni belőle, gyorsabban fog fogyni és még így is érzem délutánra itt-ott száraz foltos a bőröm. Alá kell hidratálni egy másik krémmel ami azért furcsa mert ez elvileg száraz bőrre van és egyáltalán nem annak tűnik és ahoz képest hogy még kell mellé használni másik krémet is azért elég drága. Ha picit is szembe vagy akár a környékére kerül utána pedig iszonyat hogy csíp és folyik a könnyem ez a Skin Recoverynél nincs így és ilyen mértékben más terméknél sem tapasztaltam. Az egy pozítivum a Skin Recovery-hez képest hogy felkenve nem lesz csillógóbb a bőr, alig látszik. A skin recovery enyhén fehéres csillogást ad. Ezt elhasználom mert azért nem rossz de nem újravevős.