vera00

Regisztráció dátuma: 2015. február 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. február 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2016. február 21.

Ez volt az első szempillaspirálom! :) Nagyon megszerettem. Tetszik a csajos kialakítás, bár az elején nem tudtam hogyan kell a fejét használni, de belejöttem. Én nem éreztem hogy lepergett volna. Annyira drámai hatást sem éreztem, de mégis kiemelte a szememet.

Oriflame Very Me Extrém Fekete Szempillaspirál

Oriflame Very Me Extrém Fekete Szempillaspirál
2016. február 21.

Sajnos irritálta a szememet ezért csak 1x tudtam használni. Ajándékba kaptam. A pilláim nem lettek tőle se hosszabbak se dúsabbak se íveltebbek.Nem venném meg magamnak.

Oriflame Univerzális Balzsam Feketeribizli-illattal

Oriflame Univerzális Balzsam Feketeribizli-illattal
2016. február 21.

Imádom! Annyira finom illata van és hosszan tart. Nem csak a számra használom hanem sebekre, száraz bőr felületekre és tényleg bevált pedig nem hittem el! Nagyon örülök hogy megvettem a barátnőim hatására!

Avon Foot Works Éjjeli Lábmasszazs Krém Levendulával

Avon Foot Works Éjjeli Lábmasszazs Krém Levendulával
2016. február 21.

Kellemes illatú krém. Nálam viszont nem vált be annyira. Este bekentem a lábam és reggel még mindig éreztem csúszkáltam a papucsomban, nekem ez nem jött be. Minimálisan hidratált. Az illat és a lila szín miatt kap tőlem 3*-ot.

Avon Foot Works Élénkítő Lábradír Tengeri Sóval

Avon Foot Works Élénkítő Lábradír Tengeri Sóval
2016. február 21.

Egy fokkal jobb mint az ananászos és talán kicsit természetesebbnek is hat. Sajnos ezzel sem vettem észre akkora változást amekkorát vártam volna. A többiek előttem már mindent elmondtak. :) Inkább masszíroz mint radíroz :)

Avon Foot Works Ananászos Lábradír

Avon Foot Works Ananászos Lábradír
2016. február 21.

Finom illata van, de tényleg semmit sem használ hiába dörzsölöm a lábam. Sajnálom pedig nagyon szerettem volna szeretni, mert imádom az ananászt!

Scholl Velvet Smooth Lábfürdető

Scholl Velvet Smooth Lábfürdető
2016. február 21.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Illata kellemes, de a vízben feloldva semmit nem csinál a lábbal, nem puhít jobban annál mintha csak sima vízben megfürdetnéd a lábadat. Áztatni jó de különleges hatást ne várjatok tőle. Ár érték arányban nem túl jó!

Opilca Szőrtelenítő Krém Testre

Opilca Szőrtelenítő Krém Testre
2016. február 21.

Ezzel a termékkel kezdtem meg a szőr elleni harcot. A legelső időkbe nagyon jól bevált. Bár gyűlöltem a szagát. Sok idő kellett 10-15perc míg hatott és a végén már én is éreztem hogy marta a bőröm. Lehozott minden szálat. Azóta drasztikusabb módszerekhez folyamodtam és váltottam a gyantára de a márka megmaradt. Sajnos már csak ezzel szabadulhatok meg a nem kíván szőrszálaktól. Én arcra sosem használnám mivel érzékeny a bőröm és csak oda használom ahová javasolják az adott terméket.

Opilca Strep Crystal Szőrtelenítő Csík

Opilca Strep Crystal Szőrtelenítő Csík
2016. február 21.

Nekem ez a gyanta csík vált be a legjobban. Az én erős szálú, sűrű és sötét szőrszálaimat is kíméletlenül leszedi. Sokáig tart 3-4hét akár! A mellette lévő törlőkendő viszont extra rossz, a maradék gyantát sem hozza le és nem nyugtat, nem tűnik el a pirosság. Én nem szoktam felmelegíteni mert a bőrömön felmelegszik és azt vettem észre nálam így ez sokkal hatékonyabb bár elég nehéz az szétszedni a két csíkot.

X-Epil Szőrtelenítő Krém Érzékeny Bőrre

X-Epil Szőrtelenítő Krém Érzékeny Bőrre
2016. február 21.

Én csak hónaljra használom ezt a terméket. Régebben a lábamra is használtam de túl sok kellett belőle, hamar elfogyott így nem érte meg. Sajnos igaz hogy sok idő kell neki minimum 10 perc! És maradnak helyek ahonnan nem jön le a szőr. Én próbáltam már radírozni előtte utána de nem segített semmi. Még keresem mi lehetne a jó megoldás. Az illata nem jó de meg lehet szokni. Anyukám mindig azt mondja "égett szőr szag van" :D