vera01

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Naturland Szaliciles Cinkpaszta - Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII.

Naturland Szaliciles Cinkpaszta - Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII.
2016. május 6.

Nagyon jó a hegek eltüntetésére, a pattanásokat is hamar leszárítja. Gazdaságos mivel elég sokáig elég én egy évig kentem vele a kézfejemen lévő heget és segített elhalványítani, ma már szinte nem is látszik.

Spirit of Sensual Desire

Spirit of Sensual Desire
2016. május 6.

Csodálatos illat a Thierry Mugler Alien parfümre kísértetiesen hasonlít. Amikor magamra fújtam, nem hittem az orromnak. Most nem fogsz nekem hinni, de ma a dm-ben mindössze 600-Ft-ért vettem meg ezt a csodát. A tartósság szempontjából jól teljesít, kibír akár egy napot is. Igaz a nap végére halványul az illata. Még biztos más fajtákat is beszerzek. Nálam ötöst kap ez az illat :)

Balea Intenzív Lábfürdető Tej

Balea Intenzív Lábfürdető Tej
2016. április 7.

Nekem bevált ez a termék, még napokig pihe puha marad a lábam, és az illata is finom.
Sokkal jobb hatást érek el vele, mint ha csak sima krémmel kenném be, mert az kevés a lábamnak, mivel száraz bőröm van. Ettől viszont akár napokig puha marad, ami nagy szó.

Essence Szemhéjpúder Ecset

Essence Szemhéjpúder Ecset
2016. április 7.

Csak satírozásra szoktam használni, arra tökéletesen megfelel. Sokkal strapabíróbb, mint a régi fekete lila műanyag ecset.

Astor Big&Beautiful Boom! 24H Vízálló Szempillaspirál

Astor Big&Beautiful Boom! 24H Vízálló Szempillaspirál
2016. április 7.

Nem csinál semmit a pilláimmal,a festék ami benne van, nem pigmentált eléggé, mivel hiába kenem nem látszik, hogy valamit is csináltam volna a szempillámmal. Aki a nagyon természetes sminket szereti, akkor kipróbálhatja, de én nem ajánlanám senkinek, mivel csak pénzkidobás az egész.Az Astor tud ennél jobb spirálokat is csinálni, felejtős termék.

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2016. április 7.

A kék vízálló változatát használom, nekem tetszik, amilyen pillákat varázsol nekem. A tartóssága is jó. A nap végére egy kicsit megszokta adni magát.
Nem maszatol csak kicsit pereg, de még így is szeretem ezért kap egy négyest. :)

Rimmel ScandalEyes by Kate Szempillaspirál

Rimmel ScandalEyes by Kate Szempillaspirál
2016. április 7.

Ahogy emlékszem, ez a spirál nem tartozott a kedvenceim közé, pedig a Rimmel termékeket általában szeretem nagyon jó kis márka. Mindig megvettem az új limitált spiráljait és azt vettem észre, de lehet, hogy csak ezt én gondolom így, de olyan mintha ugyan azt a keverést csak más csomagolásban és egy kicsit más kefével dobná piacra. Na, amit mondani akarok, ezek limitált új spiráljai nem tetszenek, mert nagyon vizes az állaguk és pilláimnak sem ad semmilyen tartást. Jah és nehezen szárad akár két perc, ahogy előttem többen is írták könnyen maszatolódik. Nem éri meg megvenni ennyi pénzért.

Maybelline Volum’Express The Rocket Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Volum’Express The Rocket Vízálló Szempillaspirál
2016. április 7.

Ez a szempillaspirál tényleg vízálló, ha nehezen marad göndör a szempillád, hát akkor ettől biztos, hogy jó tartást fognak kapni a pilláid. A hátránya, hogy nagyon keményre szárad a szempillám, ha ezt használom. A lemosása is nehézkes, mivel vízálló akár több vattakorongnyi lemosót is elhasználok, ha le akarom szedni. Viszont teszi, amit ígér ez a bomba biztos vízálló szempillaspirál. Nekem a pigmentáltságával nem volt bajom. Aki gondolja és kedveli a vízálló szempillaspirálokat, annak elengedhetetlen ezt is kipróbálni.
Nekem személy szerint nincs bajom vele csak nem szeretem, ha betonkemények a szempilláim és ezért csak egy erős négyest adok neki.

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2016. március 8.

4 szín is megvan az 35- On and On Bronze: ezt használom a legtöbbet és ezt vettem csak újra, mindennapi sminkhez tökéletes gyors megoldás, könnyen fennmarad akár egész nap. Barna selyemfényű színe van. A 65- Pink Gold: selyemfényű baba pink. 40- Permanent Taupe: egyedüli matt, szürkés szín és végül a 05- Eternal Gold: szép, selyemfényű arany szín.
A termékek tartása jó, néha ha nem megfelelően dolgozom el akkor a nap végére megül a szememen, de ez nem zavaró. A pigmentáltsága kiváló, építhető mindegyik szín. Ha szeretnéd kipróbálni a krémes szemfestékeket akkor érdemes ezzel kezdened.

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon
2016. február 12.

Igaz, hogy dús "hatású" lesz a hajad, ha ráfújod főleg a hajtöveidhez, mivel szerintem ez nem is száraz sampon, hanem hajlakk. Az érzés is olyan, ráadásul ragad és ha esetleg a szél is erősebben fúj, készülj fel, hogy a hajad össze fog durván gubancolódni. Nekem hosszú vékony szálú, hullámos a hajam, de amit ez művelt vele az egy nagy gubanc.