veravera

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

L'Oreal Paris True Match 1% Hyaluronic Nude Tinted Serum

L'Oreal Paris True Match 1% Hyaluronic Nude Tinted Serum
2022. április 21.

Szuper termék, nagyon szeretem. Nem alapozó, nagyobb hibákat nem fog elfedni, de szépen egységesít. Nem bántja a nagyon érzékeny bőrömet, sőt, tömörebb, szebb lett tőle. Amire viszont figyelni kell: nehéz lemosni. Mivel nem alapozóként tekintettem rá, először nem tűnt fel, de figyelni kell, hogy tényleg eltávolítsam este, és ez legalább két kört jelent.

Clinique Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm Hidratáló Rúzs

Clinique Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm Hidratáló Rúzs
2022. február 17.

Graped Up. Mindenhez illő szuper szín, bár hidratálhatna jobban is. Nagyon a szívemhez nőtt, pedig ár-érték arányban biztosan van jobb.

Clinique Pop Lip Colour + Primer Rúzs

Clinique Pop Lip Colour + Primer Rúzs
2022. február 17.

Blush Pop, 2-3 órát bír, de nagyon szeretem. "Szám, csak jobb" szín, kellemes viselni, nem mászkál.

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra
2022. február 17.

Nagyon rég használom, ez az igazi megoldás a viszkető fejbőrre, korpára. Mindig visszatérek hozzá, nincs még egy sampon, ami ezt a hatást tudná hozni.

Geek & Gorgeous 101 Stress Less

Geek & Gorgeous 101 Stress Less
2022. február 17.

Kellemes kis szérum, este és néha reggel is használom. Nyugtat, kevésbé feszül és piros tőle a bőröm, relax érzés. Nekem bevált.

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2020. október 7.

Csodaszer. Évekkel ezelőtt használtam a Duacot bőrgyógyász javaslatára. Most is nagy szükségem lett volna rá, a gyógyszertárban ezt javasolták helyette. Nekem nagyon gyorsan hat, szépen levitte az egyenletes gyulladást a göböcskés-rozáceás bőrömön. Azóta nagyobb pattanások sem jönnek ki az államon és cska ritkán kell elővennem szinten tartani az állapotokat. Egyébként extra erős cucc, ezt én is látom és nem is akarom "túlhasználni", de a hiperérzékeny bőrömet valamiért mégsem bántja. Beszívódás után azonnal hidratálok, az is segít valószínűleg.

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Színezett Krém

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Színezett Krém
2020. október 7.

Szuper krém, szépen egységesít, ad egy kis természetes fényt és nem bántja az érzékeny bőrömet.

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2017. június 7.

3 hete használom. Az arcomon sajnos semmi csodálatos változást nem tapasztalok. Türelmes vagyok, lehet, hogy kell még neki idő... Viszont! A felkaromon apró kiütések, dudorok jelentek meg a kisfiam születése után. Nem lepődtem meg, már az előző két terhesség után is így volt. Nagyon idegesítő és csúnya jelenség, keratosis pillaris a neve. Hirtelen ötlettől vezérelve elkezdtem kenni a karom ezzel a hámlasztóval és két hét alatt nagyon szépen rendbehozta. Még nem tökéletes (valszeg erősebb hámlasztót is elbírna), de sokkal szebb és simább, nagyon örülök neki. Így megelőlegzem az 5 csillagot, aztán ha az arcom nem változik, kegyetlenül levonok egyet.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2017. január 5.

Szuper, gyorsan dolgozik és nem szárít, bár lehet, hogy még jobb lenne, ha az inci első helyén állna a lanolin. A szalicilsav miatt terhesen nem használtam, de aztán örömmel vettem elő újra. Szájzug kirepedésre is nagyon jó, egy nap alatt helyrehozza.

The Body Shop Fuji Green Tea Body Lotion

The Body Shop Fuji Green Tea Body Lotion
2017. január 5.

Szeretem, hogy pumpás és az illata is csodás. Viszont nagyon erős: parfümmel együtt nem is lehet használni. A hidratáló hatás oké, semmi különös. Elégedett vagyok vele, egynek szuperjó, de heti egy-kétszer nekem elég belőle.