vercso1

Regisztráció dátuma: 2012. június 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír
2020. november 2.

Az előttem szólókhoz hasonlóan az illatáért én is odáig vagyok, elképesztően finom, de emellett a hatása is szuper. Apró, nem karcoló de mégis hatásos szemcsék vannak benne amik kiválóan teszik a dolgukat, a használata után finom puha lesz a bőröm és az illatát is érzem még enyhén egy ideig. Biztosan újra fogom venni ha elfogy, egy kis kényeztető spa élmény otthonra.

Nabla Dreamy 2 Eyeshadow Palette

Nabla Dreamy 2 Eyeshadow Palette
2020. november 2.

Életem első Nabla palettája, de biztosan nem az utolsó, már tervezem a következő zsákmányomat tőlük. Még soha semelyik márkánál nem tapasztaltam azt, mint amit a Nablánál (legalábbis ennél a palettánál biztosan): bravúrosan játszanak a különféle textúrákkal, finishekkel. A matt színek intenzívek és könnyen eldolgozhatóak, van benne elképesztően szép csillámos árnyalat (libertine), inkább "fedőrétegként" funkcionáló, szintén hihetetlenül csillogó szín (REM és lucid dream), szaténos színek (offline és dionysos) és talán a kedvenceim a metal foilok (mirabilia, hidden place, oniric és amarcord), amik tényleg metálos fólia hatásúak. Csodálatos sminkeket lehet vele készíteni, egészen visszafogottat és nagyon különlegeseket is. A legkedvencebb palettámmá nőtte ki magát és alig várom, hogy még több mindent kipróbáljak a márkától.

Herbivore Botanicals Lapis Facial Oil

Herbivore Botanicals Lapis Facial Oil
2020. november 2.

Összességében nagyon megszerettem ezt az olajat, 3 cseppet szoktam összekeverni valamelyik hidratálómmal majd belemasszírozni a bőrömbe. Az illata nem zavar, habár annyira nem is vagyok odáig érte. Amikor ezt használom, másnapra finom puha a bőröm és mintha a pattanásaimon is segítene ha éppen rosszabb passzban van a bőröm, tisztább lesz az összkép. Szeretem használni, de egyelőre 4 csillagot adok neki, ugyanis az árát picit sokallom érte, ha csodaszer lenne már más lenne a helyzet.

Tarte Rainforest of the Sea Water Foundation

Tarte Rainforest of the Sea Water Foundation
2017. január 30.

Az eddigi legjobb alapozó amit próbáltam, biztos, hogy mást is ki fogok tőlük próbálni. Bár egy hangyányival sötétebb a bőrömnél a fair neutral árnyalat így télen, de csodaszépen alkalmazkodik a bőrömhöz, nem foltos, nem csíkos, nem maszkhatású. Nagyon természetesen mutat a bőrömön, a pórusaimat sem emeli ki. Bár én nem erős fedésűnek mondanám, hanem inkább egy erős közepesnek (korrektor nekem kell mellé az orr környékén, hogy tökéletes legyen a végeredmény), de a finishe és a természetessége miatt nem is bánom. Az adagolójáért én nem vagyok oda, sajnos volt, hogy lecsöppentettem véletlenül, mivel közvetlenül a bőrömre szoktam felvinni, és nagyon folyékony állagú. Szerintem a Catrice HD alapozója nagyon hasonlít ehhez (állagra, finishre, fedésre), de az nekem sajnos foltos volt sokszor és sokkal több ideig kell beledolgozni a bőrbe ahhoz, hogy szépen mutasson, de egy olcsóbb és elérhetőbb alternatívának szerintem nagyon jó. :)

Beyoncé Heat Kissed

Beyoncé Heat Kissed
2015. december 7.

Már első szaglásra nagyon megfogott, szeretem az ilyen meleg, nőies illatokat, főleg a hidegebb időben. Nemrég megkaptam, és nem csalódtam benne, nagyon finom illata van rajtam, és sokáig lehet érezni. Szerintem tökéletes parfüm őszre és télre (és talán még kora tavaszra is).

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2015. december 7.

Nekem nagyon bevált, kitűnően tisztít, bár azért egy kicsit szárít. A bőröm az utóbbi időben elég szép, ami szerintem ennek is köszönhető. Az ára magasabb, mint amit megszoktam, de valószínűleg újraveszem majd.

Nivea Sensitive Éjszakai Arckrém

Nivea Sensitive Éjszakai Arckrém
2015. december 7.

Őszintén szólva, a Nivea termékekhez nem álltam eddig túl nagy reménnyel, de megfogott ennek a krémnek a leírása, és ősszel-télen-tavasszal nagyon száraz a bőröm, ezért beneveztem erre. Nagyon nagyot csalódtam benne, pozitívan. Talán ez eddig a legjobban bevált éjszakai arckrémem. Azonnal megnyugtatja és táplálja a bőrömet, már nincsenek száraz foltok a bőrömön, mint régebben. Tényleg segít a pirosságon is, az illata is kellemes és nagyon olcsó. Nem hagy zsíros réteget maga után és nagyon sokáig hidratált marad a bőröm, rögtön elmulasztja a húzódó érzést. Száraz bőrűeknek csak ajánlani tudom!

Oriflame Pretty Swan EDT

Oriflame Pretty Swan EDT
2015. január 17.

A kedvenc parfümöm. Rajtam meglepő módon elég tartós, pedig nem szoktam nagyon sokat fújni magamra, de még a nap végére is határozottan érezhető. Imádom, mikor napközben meg-megcsap ez az édeskés, púderes, finom illat, rögtön jókedvem lesz. A ruháimon több napon keresztül is megmarad. Szerintem ez egy tavaszi-nyári parfüm, de én egész évben használom, nem tudom megunni. 100%-ig én vagyok, szerintem sosem fogom lecserélni. :)

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2015. január 8.

Ausztriában vettem és nagyon meg vagyok vele elégedve. A fedése kitűnő, sokszor csak önmagában használom egy kis púderrel, mert szépen elfedi a bőrhibáimat. Néha kékes-lilás a szemem alatt egy kicsit, ha nem alszom ki magam, és azt is tökéletesen elfedi, frissé és kipihentté varázsolja a bőrt. Bárcsak nálunk is lehetne kapni...

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2014. november 16.

Gyönyörűen rendbe tette az arcom, mióta használom nem jöttek elő új pattanások és a régiek, amik már hónapok óta ott voltak, elkezdtek halványodni. Az ára elég borsos, de szerintem abszolút megéri, főleg mert nem kell 10-féle drogériás terméket vennem, elég ez és az arclemosójuk. :) Csak ajánlani tudom!