Veronika8614

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50
2021. március 8.

Ket tubussal hasznaltam el belole. Ujravenni nem fogom, mert nekem nem volt kenyelmes hasznalni, elsosorban mert az en szemem szipte, nem annyira erosen, mint egyes kemiai fenyvedok, de azert erezhetoen. Plusz rajtam kicsit nehez erzetu, enyhen feheres, kukkacosodik is, de csak akkor, ha sokat kentem belole.
Ha pici adagot kentem, nem kukacosodott, nem maradt feher, es csak enyhen csipett. Most a La roche posay shaka shakara valtottam, az nem csipi a szemem.

Glossier Balm Dotcom

Glossier Balm Dotcom
2020. június 8.

A csillamos verzio volt meg, en nagyon nem szerettem, iszonyu szepen mutatott a szajon, imadtam ahogy kinez, viszont az ize zavart, edes volt, nekem zavaroan.
Illata nekem a sutibaba illatot juttatta eszembe, szeretem, de igazabol en nem akarok illatot az ajakapolomban.
A legrosszabb, hogy engem egyaltalan nem hidratalt, ugyhogy nem is vettem ujra.
Ha jol emlekszem 6 honap a lejarati ido, persze nem fogyott el addigra, es egyszercsak az edes ize keseru lett, ugyhogy ki kellett dobjam. Ha valaki hasznalt mar koromragas elleni keseru koromlakkot, hat ahhoz tudom hasonlitani, olyan ize volt :D

Drunk Elephant D-Bronzi Anti-Pollution Sunshine Drops

Drunk Elephant D-Bronzi Anti-Pollution Sunshine Drops
2020. április 29.

Nem rossz, de en nem szerettem meg, gyakorlatban nem jott be a hasznalata. Inkabb valami olyat keresek, amit onmagaban is tudok hasznalni, nem tett hozza semmit a rutinomhoz, eroltetve hasznalom, hogy fogyjon mar el. De az teny, hogy ha az embernek ilyen termekre van szuksege, akkor jo, mert nem valtoztatja meg a hozzakevert termek allagat, az arnyalat szep napcsokolta, nem narancssarga, csak nekem felesleges.

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+
2020. április 18.

Egyetertek az elottem szolokkal, rajtam is nehez, ul a borom tetejen, belemegy a rancokba, fullaszto erzes, es ennek a tetejeben engem meg nagyon szarit is. Szerencsere kis kiszerelesben vettem meg, keverve kremmekkel probalom elhasznalni, reggel meg egesz szep, de par ora mulva elkezd az arcomon darabosodni.
Az anti aging hatasthoz nem tudok mit hozzafuzni, csak annyit, hogy nehez elkepzelni ugy, hogy ennyire szarit.
Ket csillag csak azert, mert keverve hasznalhato, messzirol egesz szep a fedes miatt, kozelrol viszont ronda, de hasznaltam mar ennel rosszabbat is.
Ha mondjuk az EL Duble Wearhez akarnam hasonlitani, annal egy fokkal azert kevesbe szarit, azt nem is tudom hasznalni, mar ha tervezem , hogy mosolyogni fogok vagy ilyesmik XD

Update par honap mulva:
Mostanaban nem szaraz a borom, igy szebben mutat. Azert kezdtem ujra probalgatni, mert gyulladt pattanasaim szoktak lenni, a fedes miatt, es eszrevettem, hogy este, ahogy lemosom, gyonyoruen leviszi a gyulladasokat :o ilyet en meg sose tapasztaltam!!!! Emiatt akkor is hasznalom, ha itthon vagyok egesz nap, szinte mintha skincare lenne! Holott ugy tudom, az illoolajok nem jok a bornek, tehat lehet h hosszu tavon nem jo, de egy nap alatt mindenkepp javit a bor allapotan, latvanyosan.
Kell ala hidratalo primer, en Mac Strobe kremet szoktam, es igy nem rossz, plusz azt figyeltem meg, h eloszor ronda, de a nap folyaman valahogy szebben belesimul a borombe, es mintha hidratalna is, szem kornyekre mondjuk nem merem kenni.
Annyira kezdem megszeretni, hogy azon is elgondolkodtam, hogy ujraveszem ha elfogy.

e.l.f. Beautifully Precise Powder Brush

e.l.f. Beautifully Precise Powder Brush
2020. március 2.

Imadom,puha, nagy, bronzosito felvitelere hasznalom, szeretem sok helyre felvinni, hogy szolid, de olyan altalanosan napcsokolta hatasa legyen, ehhez tokeletes ez az ecset. Ezek az atlatszo nyelu Elf ecsetek a kedvenceim, mindet ossze akarom gyujteni.

e.l.f. Aqua Beauty Molten Liquid Eyeshadow

e.l.f. Aqua Beauty Molten Liquid Eyeshadow
2020. március 2.

Nem rossz, gyonyoruen mutatott a szemhelyamon, de sose nyultam erte, nem szeretem a folyekony szemfesteket, nekem macerasabb mint a puder hasznalata, es nem is tul tartos. Az en szemhejam olajos nagyon, ugyhogy nekem nyilvan ezert. Szep a szine, a pigmentacio is jo, a rozsasabb arany volt meg, nem glitteres, inkabb femes hatasu telleg, nem irritalt, de elajandekoztam, hogy ne romoljon ram.

e.l.f. Cosmetics Eyeliner Intense Ink

e.l.f. Cosmetics Eyeliner Intense Ink
2020. március 2.

Ez borzalmas! Szeretem amugy az elfet, rengeteg termekuk nagy kedvencem, foleg az ecsetei, de ez penzkidobas. Nekem lepergett az arcomra, mire beertem a munkahelyre, tele voltam fekete darabkakkal. Par probalkozas utan kidobtam.

e.l.f. Instant Lift Brow Pencil

e.l.f. Instant Lift Brow Pencil
2020. március 2.

Nem annyira rossz, egyet elhasznaltam teljesen, de tul vastag, tul "zsiros" az allaga, es ahogy kepeken visszaneztem magam, tul eroteljes es termeszetellenes szemoldokot csinalt, nagyon puha maga a ceruza. Ujravenni nem fogom.

e.l.f. Pirosító és Bronzosító Kontúrozó Duo

e.l.f. Pirosító és Bronzosító Kontúrozó Duo
2020. március 2.

A matt valtozata volt meg, ha jol emlekszem Fiji, de rajtam a bronzosito egyaltalan nem latszott, igy elajandekoztam anyukamnak, aki vilagosabb boru, o szereti, mindennap hasznalja. A pirosito resze rajtam is szep volt, imadom azt a szint magamon, talan piszkos rozsaszin, malyvas, de van ilyen arnyalatom kulon is, ugyhogy emiatt nem tartottam meg. De tetszett nagyon, hogy egyben van a pirosito es a bronzosito, szerintem praktikus.

e.l.f. Studio Púderecset

e.l.f. Studio Púderecset
2020. március 2.

Alapozo felvitelere hasznalom, es imadom! Az elso ecset, ami gyonyoruen dolgozza el az alapozot, csikok nelkul, es nagyon gyorsan. Orulok, hogy megvettem, ilyen formaju ecsetet kiprobalok majd mas fajtat is, de a markanak egyeb ecseteit is szeretem, nekem sokkal jobban bevaltak, mint peldaul a Real Techniques ecstei. Biztos vannak jobb minosegu ecsetek a piacon, de nekem ez 5 csillag, ki fogom probalni puder fixalasra is.