Veronix

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2020. november 3.

Nagyon szeretem. Szépen mattít, jó az állaga, gyorsan beszívódik és mehet rá a smink. Sajnálom, hogy van benne alkohol, így nem biztos, hogy újra fogom venni, de lehet végül visszatérek hozzá.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2020. november 3.

Nekem pattanásos bőrre nagyon bevált. Éjjelre használom, mert elég testes, zsíros krém, maradéktalanul csak reggelre szívódik be a bőrömbe (vagy a párnahuzatba). De amióta ezt használom, nincsenek új pattanásaim. Több új dolgot is kipróbáltam mostanság a márkától, nem tudom, hogy ez vagy összességében okozott-e komoly javulást a bőrképemen, de nagyon hálás vagyok érte :)

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2020. november 3.

Nappali krémként használom, fényvédő és smink alá. Nagyon jó alapot ad, visszafogja a csillogást és kellően hidratál is.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2020. november 3.

Nagyon szeretem! Sokat javult a bőröm állapota, mióta ezt használom. Szuper az állaga, egyszerű lemosni, tökéletesen tisztít. Kicsit szárít, de én nem bánom. Most beneveztem a hámlasztós verziójára, kíváncsi vagyok az mennyiben tud többet.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2020. november 3.

Imádom!!! Hiába zsíros a bőrtípusom, mégis imádja és pikk-pakk becuppantja a bőröm. Nagyon szépen feltölt, hidratál. Biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni.

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj
2020. augusztus 27.

Tényleg nagyon jó! Főleg az árához képest! Simán köröket ver a drágább társaira. Csak a hajvégeimre teszek, oda is módjával, de egyből csillogóvá, ápolttá teszi a hajamat. Biztos újra fogom venni!

Missha Premium Cica Aloe Soothing Gel 95%

Missha Premium Cica Aloe Soothing Gel 95%
2020. július 1.

Nagyon könnyed, kellemes gél. Főleg nyáron szeretem használni. Leginkább arcra használom, de ha elégetem a kezem, vagy szörtelenítés után is szépen nyugtatja a bőrt. A pattanásokat szépen lehúzza és sminkelni is lehet rá. Nem mellesleg hatalmas a tégely. Egyetlen nem szertem dolog benne az a kiszerelése. Jobb lenne, ha nem kéne belenyúlkálni, de amúgy nagyon meg vagyok vele elégedve

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2019. május 30.

Ha valami megérdemli a csodaszer jelzőt, akkor ez az! Tényleg képes egy éjszaka alatt rendbe tenni a kicserepesedett, már sebesre száradt ajkaimat.

Elizavecca Milky Piggy Centella Asiatica 100% Essence

Elizavecca Milky Piggy Centella Asiatica 100% Essence
2018. szeptember 19.

Naggyon jóóó! Problémás, pattanásos bőrre csak ajánlani tudom. Én áttöltöttem egy szórófejes flakonba, így könnyebb egyenletesen eloszlatni. Hagy egy olajos réteget maga után, de nem nehezíti el a bőrt. A pattanásaimmal csodát tesz! 1-2 nap alatt lehúzza a gyulladást. Nekem újravevős! :)

Secret Key Finish Up BB Krém

Secret Key Finish Up BB Krém
2017. november 9.

Imádom!!! Abszolút ilyesmit várok, ha BB krémre gondolok. Egyszerűen szebb az arcom, ha felkenem. Tubusból kinyomva esélytelennek gondoltam, hogy jó legyen a szín. Mégis felkenve teljesen belesimul a bőrömbe és szépen kiegyenlíti a bőrszínemet. Nagy fedése valóban nincs, de szerintem nem is az a dolga. Ha problémásabb a bőröm, akkor egy alapozóért nyúlok, nem BBért. Nálam teljesen bevált. :)