Veronix

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Mizon Pore Refine Deep Cleansing Foam

Mizon Pore Refine Deep Cleansing Foam
2017. augusztus 8.

Szeretem. Mint a többi koreai lemosóból, ebből is elég egy borsónyi mennyiség is az arcra, mely dörzsölésre kellemes, krémes habot képez. Engem nem szárít és maximálisan tisztának érzem utána a bőröm.

Skinfood Peach Sake Pore Serum

Skinfood Peach Sake Pore Serum
2017. május 4.

Imádom!!! Kísérletező szellem vagyok, így nem sűrűn vásárolok újra terméket. Mióta áttértem a koreai termékekre, ez a második olyan arcápoló, amit újravettem, mert annyira bevált. Mindig kell, hogy legyen otthon. Tág pórusú, zsíros bőröm van. Ezt a szérumot igazából primerként használom. Fényvédő fölé kenek belőle a T-vonalra és egyszerűen annyira szép bőrképet ad, mint eddig semmi. A pórusaimat szépen feltölti, kiegyenlíti, sokkal szebben mutat utána a bőrömön az alapozó. Jól mattit is, bár az én extra zsíros bőröm 4-5 óra után kifényesedik. És tényleg pihe-puha selymes arcot varázsol.

It's Skin Secret Solution Clear Essence

It's Skin Secret Solution Clear Essence
2017. február 20.

Ez az első korea termék, ami csalódást okozott. Legfőbb gond a csomagolással van. Ami normál esetben nem túl meghatározó, de itt annyira ellehetetleníti a termék rendeltetésszerű használatát, hogy teljesen el is veszi tőle a kedvem, hogy érte nyúljak. A flakon tetejére rá kell húzni egy szivacs "sapkát" majd ezen a sapkán átpaszírozva, nyomkodva, pumpálva nyerhetjük ki belőle magát az esszenciát. Hát mit ne mondjak, eléggé kínkeservesen megy, tekintve, hogy a flakon keményebb műanyagból van, magán a fejen pedig egy csöpögésgátló szelep. A szivacsos megoldást se tartom jónak, higiénikusnak.
Az eszencia amúgy színtelen, szagtalan folyadék. Van némi gyulladáscsökkentő hatása, de ezt más termékekkel is el tudom érni. Szóval abszolút nem tartom egy kihagyhatatlan darabnak. Megbántam, hogy megvettem. :(

Holika Holika Sweet Cotton Sebum Clear Pact SPF27 / PA++

Holika Holika Sweet Cotton Sebum Clear Pact SPF27 / PA++
2017. január 7.

Nagyon szeretem! Tökéletesen mattit, finomítja a pórusokat és szép, üde bőrképet ad. A csomagolása nagyon cuki és praktikus, mivel bár viszonylag kicsi egy púderhez képest, mégis helyet kapott benne egy tükör, így a nap közbeni újrapúderezés se lehet gond. Nagyon nagy plusz pont, hogy színtelen, így a színválasztással se volt gondom, nem nyúlhattam mellé. :)

Jimjams Sminklemosó Kendő

Jimjams Sminklemosó Kendő
2017. január 7.

Nekem nagyon bevált. Nem használom minden nap, általában ha utazom viszem magammal. Illetve egy éjszakai buli után is jó szolgálatot tesz, amikor nincs kedvem már pancsolni a habzó arclemosóval. Egy kendő leszed rólam minden festéket, bár az igaz, hogy a szempillaspirált csak többszöri nekifutásra szedi le maradéktalanul. Minden esetre szeretem. Olcsó, kis helyen elfér és nem okoz irritációt, nem szárít.

Yves Rocher Micelláris Arclemosó Víz 3 Tisztító Teával

Yves Rocher Micelláris Arclemosó Víz 3 Tisztító Teával
2017. január 7.

Már elhasználtam belőle 2-3 flakonnal. Nagyon szeretem. Felváltva használom a kamillás arclemosóval. Télre általában azt szoktam megvenni, nyárra pedig ezt. Nekem nagyon tetszik az illat is. Olyan kellemes frissítő. Általában reggel használom. Sminkelés előtt ezzel tisztítom meg az arcom. Estére durvább lemosót használok. De ez reggel pont elég felfrissíteni a bőröm. :)

Yves Rocher Pure Calmille 2 az 1-ben Arclemosó és Tonik (régi)

Yves Rocher Pure Calmille 2 az 1-ben Arclemosó és Tonik (régi)
2017. január 7.

Szeretem. Már több tubussal elhasználtam. Gyengéden tisztít, nem szárít. Reggelente használom. Ébredés után, sminkelés előtt ezzel törlöm át az arcom, így túl sok szennyeződéssel nem kell megbirkóznia. Az esti arctisztításra mást használok.

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2017. január 7.

Jó, jó, de semmi extra. Problémás a bőröm, így elsősorban a folthalványító és gyulladás csökkentő hatása miatt vettem meg,valamint egy könnyed hidratálót kerestem. Hidratálasra jó,de mást nem vettem észre.

Meggondoltam: elfogyott és hiányzik. :( Amióta nincs meg sokkal lassabban gyógyulnak a pattanásaim és a hegek is jobban megmaradnak utána. Szóval nem is olyan rossz cucc ez, csak lassan látszik a változás, így nem annyira szembetűnő az eredmény :)

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2017. január 7.

Még csak most ismerkedem a kémia hámlasztással. Mivel pattanásos, miteszeres bőröm van, így a BHA-val kezdtem. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Végre eltűntek a kiszáradt, hámló részek az orromról és a pattanásaimra is jó hatással van. Ha ki jön egy-egy gyulladt dudor, este bekenem és reggelre a felére csökken a mérete és a pirosság is elmúlik. A miteszereket mondjuk nem tünteti el, de ekkora csodát nem is vártam tőle.:) Májusban rendeltem és még mindig megvan az 1/3-a. Pedig nem spórolok vele. Heti 2x-3x biztos hogy használom. Ha rosszabb állapotban van a bőröm, van hogy sűrűbben is.

Mizon Hyaluronic Acid 100

Mizon Hyaluronic Acid 100
2017. január 7.

Lassan az üveg végére érek, de valahogy nem nőtt a szívemhez. Állagra valahol a víz és a gél között van félúton. A pipettás adagolás nagyon tetszik. Higénikus és olyan kis extra :) Egy pumpálásnyi pont elég az arcbőrömre. Hatásában azonban nem ad sokat. Kellemesen hidratál, de ennyi. Rétegezős rutin jó kis kiegészítése lehet, de nagy csodát ne várjatok tőle.