Veronix

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Mizon Snail Recovery Gel Cream

Mizon Snail Recovery Gel Cream
2017. január 7.

Hyaluronos társával együtt ezt is nagyon szeretem. Könnyed géles állaga van ennek is. Nagyon hamar beszívódik, így reggel is gyakran használom. :)

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)
2017. január 7.

Imádom! Nem tudom megmondani miért, de nagyon szerettem. Kellemes géles állaga van. Nem fényesíti ki a bőröm, hamar beszívódik, így sminkelni is lehet rá. Lehúzza a gyulladást és nem tartalmaz illatanyagot.
Most a Benton Lotionját használom, de nyárra szerintem biztos újraveszem. Ár/érték arányban verhetetlen. :)

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)
2017. január 7.

Már a felénél tartok a tubusnak. Lassan 3-4 hónapja használom, szóval nagyon kiadós. Nekem az essce-je jobban bejött. Valahogy jobban láttam a hatását és könnyebben beszívódott. Estére használom inkább, mivel van amelyik alapozómmal nem jön ki jól. Kell pár perc, amíg beszívódik, utána viszont nagyon puha hidratált lesz tőle a bőröm. :)

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence
2017. január 7.

Elhasználtam, szerettem, de semmi különös. Jó érzés volt a bőrömre kenni, de nem érzem, hogy ne tudnék e nélkül élni. Mindenesetre rosszat nem tesz, a gyulladt pattanásokat szépen lehúzza és nyáron nagyon kellemesen hűsítette a bőrömet. :)

Innisfree Jeju Volcanic Pore Cleansing Foam

Innisfree Jeju Volcanic Pore Cleansing Foam
2017. január 7.

Lassan a végére érek, úgyhogy ideje értékelnem, mert imádtam. :) Nagyon kevés elég belőle. Egy borsónyi cucc nagyon krémes habot képez, mely vastagon beborítja az arcomat. Tényleg inkább krémet képez, mint habot, de nekem ez tetszik. :) Használata után makulátlanul tisztának és frissnek érzem az arcbőrömet. Minimálisan talán szárít, de mivel extra zsíros az arcbőröm, így nálam ez nem probléma.

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2016. szeptember 30.

Ennél rosszabb alapozóm még nem volt! A kedvenc Manhattan alapozóm helyett kerestem egy másikat, mivel azt már nem lehet kapni. Ez azonban hatalmas csalódás volt. Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de iszonyat csúnyán mutat arcon. Kiemeli a pórusokat és sivatagszáraz bőrképet csinál. Kifényesedéstől még így se véd meg. Jó ha 3-4 órát kibír rajtam fényesedés nélkül, bár ez szinte minden alapozóra igaz. Összességében nem ajánlom még extra zsíros bőrre se.

Manhattan Powder Mat Alapozó

Manhattan Powder Mat  Alapozó
2016. június 24.

Több tubussal elhasználtam már. Az én extra zsíros bőmet is kordában tudta tartani. Igaz, hogy szinte természetellenesen porcelán arcbőrt csinált az én pattanásos bőrömből is, de én pont ezt szerettem benne. Eseményekre imádtam használni, nagyszerűen fedett és kibírt egy egész napot is átfényesedés nélkül. Kár hogy mostanság már sehol nem lehet kapni, azóta se találtam hasonlót. :(

Alverde Zell Aktiv Szérum Kék Hibiszkusszal

Alverde Zell Aktiv Szérum Kék Hibiszkusszal
2016. május 21.

Kellemes krém. Most fogyott el. Kb 2 hónapig volt elég napi 2x-i használat mellett. Könnyed állagú, gyorsan beszívódik, jól lehet rá sminkekli, és nagyon puhává teszi a bőrt. Most egy koreai krémet próbálok ki, de lehet egyszer újraveszem, mert szerettem.

Tonymoly Tony Lab AC Control Acne Foam Cleanser

Tonymoly Tony Lab AC Control Acne Foam Cleanser
2016. május 21.

Én is ajándékba kaptam egy mintát belőle, ami 4-5 használatra is elég volt. A normál termék valószínűleg életem végéig elég lenne. :D A lemosó nekem nagyon tetszett. Géles állagú, mely arcba masszirozva krémes habot képez. Nagyon jól tisztít. Nálam nem okozott irritációt. Lehet egyszer megveszem a teljes kiszerelést.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2016. május 12.

Nekem túl kemény. Többször át kell vele futni az ajkakon, hogy úgy érezze az ember, kent rá valamit. Nem egy kellemes viselet és nem is érzem, hogy kellőképpen hidratálna. Már 2 éve vettem, de még mindig megvan, annyira nem szívesen nyúlok utána. Lassan ideje lenne kidobnom, mert elfogyni biztos nem fog.