Veronix

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2016. május 12.

Tényleg csodaszer számba megy bármiféle gyulladásra. Pattanások kezelésére, a duzzanat lehúzására nálam ver mindent. Sokkal jobb még a teafa olajnál is és nem utolsó sorban, nincs olyan erőteljes illata. Este bekenem és másnapra ha nem is tűnik el teljesen a pattanás, jelentősen csökken a mérete. Pár nap után pedig hült helye. :)

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2016. május 12.

Nagyon szeretem. Szép ívelt, hosszú, hangsúlyos pillákat varázsol. Nem maszatolódik el nap végére, nem pereg le. Szuper

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik (régi)

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik (régi)
2016. május 12.

Nagyon nem vált be. Az itt olvasottak hatására vettem meg, hogy rendbetegye a zsíros, pattanásos bőrömet. Sajnos csalódnom kellett. Még az én extra zsíros bőrömet is szárítja ez a sok alkohol, amitől csak még jobban kifényesedik a nap folyamán. A kis szemcsék se szimpatikusak benne, úgy érzem eltömíti a pórusaimat. Nekem teljes pénzkidobás kategória.

Ziaja Kasmír Proteines és Shea Vajas Kézkrém

Ziaja Kasmír Proteines és Shea Vajas Kézkrém
2016. május 12.

Jó kis krém, igaz nekem a kemény tudusos testvérei jobban bejöttek. Azok könnyebben szívódnak be. Viszont egy kiszáradt kézre ez lesz a megoldás. Inkább este, lefekvés előtt kenem fel, úgy nem zavar a lassúbb felszívódás és reggelre pihe-puha kezekkel kelek :)

Ziaja Kecsketejes Testápoló Lotion

Ziaja Kecsketejes Testápoló Lotion
2016. május 12.

A legjobb testápoló, amit eddig próbáltam. Pikk-pakk felszívódik, de nagyon jól hidratál. Sima, puha lesz tőle a bőröm. Most az avokádós testvérét próbálom, hasonlóan szuper az is. Mindkettőnek isteni illata van. :)

Ziaja Sensitive Skin Enzyme Peeling

Ziaja Sensitive Skin Enzyme Peeling
2016. május 12.

Szeretem! Nem túl erősen, de még is meggyőzően hámlaszt. Használat után eltűnnek a száraz, hámló részek az orromról és puha lesz a bőröm.

Dove Go Fresh Cucumber Deo Stift

Dove Go Fresh Cucumber Deo Stift
2016. április 27.

Évek óta ezt használom. Néha elcsábulok egy-egy testvérére, de mindig visszatérek hozzá. Imádom az illatát, amit még nap végén is érzek magamon.

Ziaja Kecsketejes Kézkrém

Ziaja Kecsketejes Kézkrém
2016. április 27.

Nem szeretem a nehéz, zsíros, nehezen beszívódó krémeket. Épp elég körömlakkozás után feltartott kézzel a levegőbe kalimpálva nyugton ülni, nem bírnám ki minden kézkrémezés után is ugyanezt. :D Ez a krém pillanatok alatt beszívódik és hihetetlen puhává teszi a bőrömet. Sajnos nem nyújt hosszú távú megoldást a kiszáradt kezekre, de inkább kenem többször, minthogy órákig ne szívódjon be. Az olivás verzióját is kipróbáltam már, ugyanez érvényes rá is. Csillagos 5ös mindkettő!

Isana Hajápoló Olaj

Isana Hajápoló Olaj
2016. április 27.

Minden hajmosás után viszek fel a hajvégekre 3-4 pumpálásnyit. Nagyon puhává, selymessé teszi a hajam. Imádom az illatát és iszonyat sokáig elég ez a mennyiség. Karácsony előtt vettem, heti 3x használom és alig hiányzik belőle 1-2 ujjnyi.
Arra kíváncsi lennék, nem vette-e más is észre, hogy világosítaná a hajszínét. A fodrászom vette észre, hogy olyan a hajam, mintha ki lenne világosítva a hajvégem és mivel csak ezt kenem a végekre, ő lehet a tettes. Szóval aki ombre hatást szeretne, károsodás nélkül, annak megér egy próbát. ;)

Etude House Zero Sebum Drying Powder

Etude House Zero Sebum Drying Powder
2016. április 27.

A héten érkezett meg hozzám ez a púder. Sajnos az én extra zsíros bőrömön ez se bírja ki egész nap. 3-4 óra múlva újra kell púderezni. De mentségére legyen mondva, még nem találtam olyan púdert, ami egész nap bírta volna rajtam kifényesedés nélkül. Színre tényleg átlátszó, nem hagy fehér nyomot. Mennyiségre kevésnek tűnik, kíváncsi leszek meddig lesz elég. Egyenlőre 4 csillag :)