verotim

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Cien Kétfázisú, Vízálló Szemfestéklemosó Folyadék

Cien Kétfázisú, Vízálló Szemfestéklemosó Folyadék
2018. június 4.

Nagyon szeretem, egy max két törlésre leviszi a vízálló sminket. Az ára is vonzó, biztos hogy újraveszem!

Cien Beauty Elements Wave Radírozó Tusfürdő

Cien Beauty Elements Wave Radírozó Tusfürdő
2017. április 27.

Nagyon jól radíroz, puha, bársonyos lesz tőle a bőröm, bár az illatát nem tudom megszokni. Olyan, mintha borotválkozás utáni arcszeszt használtam volna...

Cien Rúzs

Cien Rúzs
(!)

Tesztelésre kaptam a rúzst a Trnd-től, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Bár én alapból ritkán használok rúzst, de ezt szeretem. Selymesen krémes, szép a színe, és egészen tartós is.

Cien Szemfesték Lemosó

Cien Szemfesték Lemosó
2017. április 27.

Ilyen jó sminklemosóm még soha nem volt! Egyáltalán nem csíp, és imádom a praktikus pumpás adagolóját! Ha elfogy, biztos, hogy ilyet fogok venni.

Cien Professional Keratin Repair Balzsam

Cien Professional Keratin Repair Balzsam
2017. április 27.

Eddig ilyen hatást csak a több 1000 Forintos professzionális termékek értek el nálam. Nagyon száraz, sprőd hajam van, és ez a balzsam csodát tett vele! Kenek még utána a hajvégekre egy kis hajvégápoló olajat, de most végre olyan a hajam, hogy bátran ki merem engedni.

WhiteLight Tooth Whitening System

WhiteLight Tooth Whitening System
2017. április 27.

Kínából rendeltem 900 Forintért, így nincsenek nagy elvárásaim. Tegnap próbáltam ki először, elvileg 8-10 alkalomra elég. Egyenlőre semmi változást nem tapasztaltam, de ha végeztem a kúrával, jelentkezem az eredménnyel.