Verseau

Regisztráció dátuma: 2015. május 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. május 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Make Up Factory Púder Ecset

Make Up Factory Púder Ecset
2016. január 13.

Én Pirosító ecsetnek használom, mert a púder hét ez nagyobb fejű ecsetet használok szívesebben, viszont a pirosítóhoz tökéletes, pont akkora amekkorák az almácskáim és nagyon jó minőségű szőrből van.

Make Up Factory Pirosító Ecset

Make Up Factory Pirosító Ecset
2016. január 13.

Én nem pirositohoz használom, hanem a kontúrozáshoz, annyira egyszerű ezzel felvinni a por alapú barnítót.

Make Up Factory Eye Brow Styler

Make Up Factory Eye Brow Styler
2016. január 13.

El sem hiszem, végre egy szemöldök ceruza ami illik a voros hajamhoz. Eddig egy Catrice szemöldök ceruzám volt, ami halvány barna színű volt, de szürkes színe volt és egyáltalán nem illett a hajamhoz. Ez viszont a Copper Brown árnyalatban van meg, és tökéletes. Annyira intenzív a színe és nagyon kellemesen krémes a textúrája.

Make Up Factory Rosy Shine Blusher

Make Up Factory Rosy Shine Blusher
2016. január 13.

Az én nagyon fehér arcomhoz pont tökéletes ennek a három színnek a keveréke. Lágyan csillog, tehát pont nem túlzás és olyan mintha nem is lenne az arcomon, elég vékonyak felvinni mert egy kevéstől is előjön a színe.

Make Up Factory Mat Lip Fluid

Make Up Factory Mat Lip Fluid
2016. január 13.

Egyszerűen imádom! A Velvet Rosewood árnyalat van meg és csodás a színe. Lágy az állaga, egyszerű felvinni és egy réteg is bőven elég hogy olyan szint érjünk el amit ígér! És tényleg hosszan tart, bár szárít egy kicsit, de valljuk be, melyik matt kozmetikum nem szárít egy picit?!

Artdeco Couture Körömlakk

Artdeco Couture Körömlakk
2016. január 13.

A szemhéj filccel együtt vettem meg, mert gyönyörű bordó színe volt, pont az a szín van meg ami a képen látható, ez a 700-as árnyalat. Annyira erősen pigmentált és gyorsan szárad, raadasul az ecset is jól van kialakítva így nagyon egyszerű vele dolgozni.

Treacle Moon Sweet Apple Pie Hugs Krémtusfürdő

Treacle Moon Sweet Apple Pie Hugs Krémtusfürdő
2016. január 13.

A müllerben találtam rá és azóta csak ezt használom! Annyira finom édes illata van, de meg sem tömény. A csomagolása is aranyos, kreatív a neve és édes dolgok vannak ráírva. Oh és a legfontosabb, hogy nem száritja a bőrt.

Artdeco Szemkontúrtus

Artdeco Szemkontúrtus
2016. január 13.

az ilyen filcekre mindig ugy tekintettem hogy sosem lehet olyan szép elénk fekete színe mint mondjuk a folyékonynak. Aztán megláttam, gondoltam kipróbálom a kezemen és ledöbbentem hogy milyen szép fekete színe van, az ára miatt hezitáltam egy kocsit, de végül megvettem és nem bántam meg! Sokáig fent marad, nem kenődik és csodás elénk fekete színe van.

Catrice Better Than False Lashes Szempillaspirál Ultra Black

Catrice Better Than False Lashes Szempillaspirál Ultra Black
2015. december 21.

Alapból hosszú szempilláim vannak, ezért ez a spirál tökéletesen kiemeli,nem csomósodik, a színe is szép és nem is pereg le a nap végére.
Bár a nap végére a szemem alá néha kicsit elfolyik de nem vészesen,szépen korrigálható.

MAC Paint Pot

MAC Paint Pot
2015. december 6.

Eddig az összes ehhez hasonló krém en csalódtam, de ezt imádom, sőt én tus ecsettel szoktam vonalat húzni vele a szempilla tövembe és nagyon jó, elénk színe van, nem kenődik fel és el sem, szóval nagyon szeretem.