vertveres

Regisztráció dátuma: 2017. február 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. február 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rival de Loop Clean & Care Mildes Peeling Gel

Rival de Loop Clean & Care Mildes Peeling Gel
2017. február 11.

Már egy használat után javult tőle az arcbőröm. Szépen tisztít, és fájdalom mentesen. Nagyon puha lett tőle az arcbőröm. Vegan és cruelty free. 😊

City Color Cosmetics Correct & Perfect Palette Színkorrektor Paletta

City Color Cosmetics Correct & Perfect Palette Színkorrektor Paletta
2017. február 11.

Már egy ideje meg van, a zöld és a sárga majdnem elfogytak már. Sokkal jobban elfedi az alapozóm a bőrhibáimat, ha ezt használom alapozás előtt. Az illata is nagyon jó, a hozzá járó ecsettel pedig még könnyebben lehet használni. És ráadásul cruelty free is. 😊

Lush Santa's Belly Tusfürdőzselé

Lush Santa's Belly Tusfürdőzselé
2017. február 10.

Ha lehetne még kapni, biztosan vennék még belőle. Annyira jó illatú, hogy hihetetlen. Imádom a Lush tusfürdőzseléit, ez már a második dobozka. Nagyon tetszenek benne az apró csillámok, és a kis csillagocskák. Sokáig elég, pedig sokszor használom. Cruelty free szerencsére. 😊

Original Source Málna & Vanília Tusfürdő

Original Source Málna & Vanília Tusfürdő
2017. február 10.

Kedvenc tusfürdőm. Mivel a közelemben nincs DM, így az egyik debreceni DM-et ki is fosztottam, elhoztam mind a hármat. Az illata mindennél jobb, ráadásul vegan és cruelty free. Az ára is olcsó egy tusfürdőhöz képest. Semmire nem cserélném le. 😊

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2017. február 10.

Nagyon jó illatú. Ha jönne a hajmosás ideje, de nincs kedvem/időm/energiám, akkor csak ráfújom a hajtövemre, és még két nappal ki tudom tolni a hajmosást. Vegan és cruelty free, ami nagyon nagy plusz pont. Olcsó is, sokáig elég, és könnyen beszerezhető. Ha lehetne, hat csillagot adnék rá. 😊

p2 Perfect Face Prep+Fix Spray

p2 Perfect Face Prep+Fix Spray
2017. február 10.

Még augusztusban vettem Németországban, és szinte mindennapi használat mellett most fogyott el. Az illata nagyon tetszett, a szórófeje viszont kevésbé. Teljesen kinyújtott karral fújtam, és még úgy is fröcskölve ment az arcomra. Ha lecserélik ezt a szórófejet, biztosan veszek másikat, ugyanis jó fixáló, és cruelty free. 😊
A szórófej miatt csak 4 csillag,

Everyday Minerals Matte Base Alapozó

Everyday Minerals Matte Base Alapozó
2017. február 10.

A legjobb nyári alapozóm. Fed, könnyű, és természetes. Nagyon tetszik benne a nagy színválaszték, mindenki megtalálja a saját bőrtónusához illőt. Vegan és cruelty free is, teljesen megéri az árát. 😊

Essence Little Eyebrow Monsters Eyebrow Styler

Essence Little Eyebrow Monsters Eyebrow Styler
2017. február 10.

Nagyon nagyon szeretem, csak ezt használom. Pont elég hosszú és vastag az ecset része. A Nabla Brow Pot szemöldökzselémhez tökéletes. És persze CF. ☺️

Sleek Au Naturel i-Divine Palette

Sleek Au Naturel i-Divine Palette
2017. február 10.

Sajnos, nekem csalódás volt ez a paletta. Alig pigmentált, alappal is beleül a szemráncokba, két óra után már igazíthatom a sminkem. Nem ezt vártam tőle. Elég nehezen lehet felvinni, csak az állatkísérlet mentesség, és egy pár használható szín miatt kap 3 csillagot. 😞

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2017. február 10.

Annyira nem jött be, mint korrektor, kontúrozáshoz szoktam leginkább használni. A szem alatti karikákat csak halványítja, de nem tünteti el. Az árát összességében megéri. Korrektorként kettőt adnék rá, kontúrozóként négyet. Plusz pont, hogy cruelty free, de korrektornak semmiféleképpen nem ajánlom, mattnak aztán meg pláne nem mondanám.