Vexi

Regisztráció dátuma: 2017. november 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

idHAIR Colour Bomb

idHAIR Colour Bomb
2019. május 24.

Életem első színezője, előtte csak tartós hajfestéket használtam. A Fire red árnyalatot használom. Gyönyörű a színe, táplál, viszont sajnos 2 mosás után lekopik, és nagyon drága. Illetve csak szalonban beszerezhető. Ezért sajnos csak 4 csillag.

Oriflame The One Póruscsökkentő Sminkalap

Oriflame The One Póruscsökkentő Sminkalap
2018. május 18.

Nekem nagyon jól bevált, szépen bele lehet dolgozni a hatalmas pórusaimba. Ez után felkenem az alapozót, és tökéletes lesz a végeredmény. Nem csinál miteszereket, és nincs vakolat érzés utána.

The Body Shop Vanilla Pumpkin Kézkrém

The Body Shop Vanilla Pumpkin Kézkrém
2018. február 20.

Ajándékba kaptam ezt a csodás kézkrémet, és már most azon gondolkodom, hogy vajon mi lesz velem, ha elfogy... :) Isteni illata van, és nagyon szépen ápolja a kezem. Nekem is már sebesre volt száradva, de amióta ezzel kenegetem, azóta kezd rendbe jönni.

Yamuna Szőlőmagolajos Sampon

Yamuna Szőlőmagolajos Sampon
2018. február 15.

Dm box jóvoltából használom a terméket, nekem eddig nagyon tetszik, illata, állaga, minden téren. Viszont ahogy most megláttam az összetevőlistát, és ezt a sok negatív kommentet, picit meglepődtem. Nem biztos, hogy veszek újat ha ez elfogy.

Sante Bio Rózsa Sampon Minden Hajtípusra

Sante Bio Rózsa Sampon Minden Hajtípusra
2018. február 15.

Állaga valóban érdekes, nem is tudnám mihez hasonlítani. Talán egy rendkívül híg lekvárhoz. :) A hajmosás közben is érdekes érzetet kelt, kicsit mintha ragadna, vagy letapadna a hajam, miközben mosom, így nehéz a szálak alá túrni. De mindezek ellenére a végeredmény kifogástalan, szépen tisztít, finom az illata, és nem utolsó sorban nagy örömömre szolgál, hogy egy vegán, állatkísérletektől mentes terméket használhatok.

Avon Clearskin Professional Fehér Agyagos Arclemosó, Arcradír és Maszk

Avon Clearskin Professional Fehér Agyagos Arclemosó, Arcradír és Maszk
2018. február 8.

Használtam már arclemosóként, maszkként, de ahogy a legjobban bevált, az az éjszakai pattanástalanítás. :) A gyulladt pattikra éjszakára rákenek egy adagot, szépen rászárad, így nem kenődik le a párnára. Reggelre szinte teljesen eltünteti, megnyugtatja a pattanásokat, nyilván a nagyobbaknak kell 2-3 ilyen éjszaka. De a lényeg, hogy nagyon jól használ!!

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2018. február 8.

Tegnap próbáltam ki először, és nagyon szépen lemosott mindent, nem kell belőle sok. Kicsit olajos maradt a bőröm utána, úgy hogy még lemostam a szintén Yves Rocher nyugtató micellás vízével, amit szülinapi ajándékként kaptam képeslapra... :)

Oriflame Hairx Regeneráló Sampon

Oriflame Hairx Regeneráló Sampon
2017. december 6.

Nekem szörnyen rossz tapasztalatom van ezzel a samponnal, egyszerűen lehetetlen kiöblíteni a hajból. Szárítás közben tűnik fel, hogy le van tapadva a hajam, és ragad a fejbőröm, kezemen viaszos réteg. Már harmadszorra jártam így, sajnos kezdhetem újra a hajmosást, egy másik samponnal...

Perspirex Izzadásgátló Roll-On

Perspirex Izzadásgátló Roll-On
2017. november 15.

Mindig is nagyon izzadós voltam, ezért izgatottan próbáltam ki a Perspirexet. Első használatra sajnos nem elég óvatosan kentem be a hónaljam, ezért nagyon viszketett és csípett. Később körültekintőbb voltam mind az adaggal kapcsolatban, mind azzal kapcsolatban is, hogy borotválás után legalább 24 órát vártam. Így tökéletes volt a hatás, és a komfortérzetem is. Van, hogy heti 4x is használom, és nagyon hatásos!

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2017. november 15.

Zsíros, pattanásos arcbőröm van, de a sok pattanás elleni készítmény, és a néha elkerülhetetlen tisztítások (nyomkodások) miatt gyakran irritált és száraz egyes területeken. Ezért szükségem volt egy nyugtató arckrémre az alapozó alá, és ez a kenőcs tökéletes választás volt! :) Nem zsírosít, nem irritál, illatanyag mentes. Valóban nyugtat, és csökkenti a pirosságot.