vfejes

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Hylamide SubQ Eyes Advanced Serum

Hylamide SubQ Eyes Advanced Serum
2022. április 19.

A Tinamuban volt szerencsém először kipróbálni ezt a csodát. Nem vártam semmi extrát, bár a Skin tesóját is imádom, mégis döbbenet volt. Azonnal látszik a hatása, és nálam a peptidek amúgy is látványos javulást szoktak elindítani a száraz és ekcémára hajlamos bőrömön (igen, szemkörnyéken is van), azonnali megkönnyebbülés volt.

Azóta a Deciem már bejelentette a Hylamid megszűnését és a meglévő készletek kiárulását, így sehol sem, csak náluk tudtam megrendelni. Vártam vagy 3 hetet, mivel benne volt a Húsvét is, de megérte! Imádom, kentem azonnal :)

PS: Valóban drága, de aki tudja miről írtam fent, az ezt nem nagyon fogja nézni... Nem mellesleg szerintem iszonyat mennyiség van egy üvegben, nekem kb 1 csepp elég, sok is.

NIOD RE: Pigment

NIOD RE: Pigment
2022. március 11.

Elképesztő, amit elértem vele 2 hét alatt! Hozzáteszem, nem egyetlen szereplője a rutinomnak, igen sok oldalról nyírom a pigmentfoltokat. Ez inkább makacs májfolt, de több apró van arcvonalban, sajnos ez nálunk genetika - ahogyan szeplős is voltam mindig (nem erősen).

Már egészen elengedtem a dolgot, hozzáteszem, nem tudtam igazán hatékony lenni nyáron. Szeretek nagyon úszni és szabadban lenni, gyerek is kicsi volt, úgy nagyon nehéz, de most már könnyebb. Lehet a végén kinyírom a foltokat, erre nem számítottam!!

Állagra vízszerű, nagyon folyékony, kifut az ujjak közül: figyelni kell rá. Nem szabad sokat feltenni, mert akkor engem csipked, de csak rövid ideig (nem hiszem, hogy ez jó amúgy). Nagyágyúk mellett használom, extrém száraz bőrön nekem eltűnik nagyon hamar. Mindig teszek alá más vizes szérumot, ami vízpótlásra szolgál. Savak mellett közvetlen nem szabad alkalmazni, mint pigmentet általában, erre figyeljetek ;)

PS fogalmam nincs, hogy bírták a többiek így lepontozni... OK, valóban drága. ... ... Fényvédő kötelező, lehet ezért nem értek el megfelelő eredményt vele? Nélküle 20 perc alatt tönkre lehet vágni fél éves küzdelmet...

Tindigo Red Velvet Intensive Antioxidant Serum

Tindigo Red Velvet Intensive Antioxidant Serum
2022. március 1.

Korábban is láttam, hogy nincs még vélemény, ami meglepett. Bár később csatlakozott csak a kínálatba, azt hiszem.

A reggelek peptides luxus széruma. Nagyon szerethető!! Személy szerint számomra a Moisture Glow jobban fekszik, mert az testesebb. Mindkettő krémes állagú szérum, száraz, érzékeny bőrűek nyugodtan tekinthetnek aranyként rá. Rétegezni szoktam mindkettő előtt (és után), tekintve extremitásaimat, hya vagy más folyékony toner / géles állagú vízes alapú első lépéssel. Picit pirosas színű, könnyű krémes szérum. Az én sivatagom elnyeli :D

Drága, de az összetétel alapján ez nem meglepő, tekintve, hogy alapból csak 4 féle peptid, Cica, Squalane,anitoxidánsok és nyugtató összetevők vannak benne. A márka rendszeresen ír ki akciókat, így azért ebből lehet faragni.

Paula's Choice Skin Recovery Daily Moisturizing Lotion SPF 30 & Antioxidants

Paula's Choice Skin Recovery Daily Moisturizing Lotion SPF 30 & Antioxidants
2022. január 2.

Kellemes és gazdag krém, de nem száraz bőrre való. Nem bántja az érzékeny bőröm, úgy tűnik jól véd, de brutálisan mattít. A zsíros vagy kombinált bőrűekkel ellentétben, nekem semmi fényt nem hagy, úgy hogy olajjal keverem minden használatkor.Még így is kevés, pedig emulziós szérum és vizes alap is van előtte. Emiatt azért nekem ez csalódás, aki az ajánlást írta, fogalma nincs, mi az hogy száraz bőr és főleg télen. Ilyen ár mellett (amit egyébként nem sajnálok, ha valami jó), ez így közepes. Azért is, mert roppantul büdös, pedig nincs lejárva, frissen bontott és használok rengeteg illatmentes terméket, mégsincs ilyen szaguk. Meh… majd valahogy kivégzem.

Tindigo Flawless&Magical 0,5% Retinol Serum

Tindigo Flawless&Magical 0,5% Retinol Serum
2021. december 25.

Az első reti, amire ősszel nem reagáltam be🤘🏻❤️❤️❤️ 2 naponta vezetem be épp, se puffafás, se purging, semmi hiszti. Imádom, 3 használat után azonnal látszik, pedig bakuchiol ment végig a nyáron. Ildi tudja, na… 🌷

UPDATE dec 25
12 éve nem volt év, mikor az ekcéma ne árasztotta volna el az arcom, szemeim. Sírásig. Idén csak gyönyörű a bőröm ✨ Napi szinten használom

Balea Pink Blossom Tusolóhab

Balea Pink Blossom Tusolóhab
2021. november 20.

La vie est Belle 🌈❤️🌷🤘🏻 Imádom. Sűrű, illatos, hosszan érezni. 500 Ft. Remélem nem vonják ki, mint a limitált testápolót…

Tindigo Moisture Glow Peptide Serum

Tindigo Moisture Glow Peptide Serum
2021. április 28.

Nekem ez hűha! Egész egszerűen imádom. Első használat után egész este olyan puha és bársonyos volt az arcom, mint a babacica bundája. Nem tudtam megállni, hogy ne tapizzam! 🤪😁 Pár hét után alapvetően jobb a bőröm szerkezete, persze sok minden más is van a rutinomban, de annyira vagyok már (sajnos) régi motoros, hogy tudjam, ez a szérum nagyon jó nekem!

Ildi többi termékéhez hasonlóan kozmetikailag kifogástalan, illat és egyéb csúnyaságmentes. Plusz pont a márka filozófiája, vegán és állatkísérletektől mentes.

Tindigo Soft & Silky Gentle Enzym Peeling For Sensitive Skin

Tindigo Soft & Silky Gentle Enzym Peeling For Sensitive Skin
2021. április 28.

A lányom még nincs egész 12, de ezt a cuccot egyszerűen imádja. A kiskamasz minden problémájával küzd és fehér, extrém érzékeny a kis pofija, ekcémára hajlamos. Pár hét után csodaszép a bőre (persze, mikor figyel rá). Az első alkalommal nagy kerek szemekkel nézett, hogy tényleg, ilyen kence is létezik?! Azonnal megnyugtatta a bőrét, de mégsem ült rá, mintha ott sem lenne és mégis. Figyelnem kell, heti 2-3 x használja maximum, ne essen a ló túloldalára. ❤️🌷

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30
2021. március 12.

Alig egy hete használom a kis deluxot, amit kíváncsiságból rendeltem a Skinsmarton tankolás során. Paulával kb. 6 éve kezdődött a viszonyom, ő volt az, ahol először mondtam, hogy hű, ilyen létezik?! Most sem csalódtam.

Nagyon kellemes krém nagyon szép összetevőkkel. Olyan fizikai, hidratáló, fényvédős nappali krémet kerestem, amit szeret a száraz, érzékeny, ekcémára és szeplőkre, pigment foltokra hajlamos fehér bőröm. Nem szoktam az arcom simogatni, de kifejeztten meglepett, hogy milyen fantasztikusan sima, puha és kellemes a bőröm érzete. Nyilván ez a rutin más tagjain is múlik, de nagyon jól esett. Aki azt írta, színezett, rossz helyre írt, keveri valamivel - mert nem az (jó, picit szürkésfehér - gondolom természetes alapon)

Eredetileg nem akartam a nagy kiszerelést megvenni, esetleg később. Csakhogy nagyon megszerettem és még tart az akció, ezért most megrendeltem azt is. Lehet nélküle élni, de nem érdemes.

PS: hosszú távon minden fizikai összetevős spf krém szárít, ezért én vizes bázisú szérumok fölé kentem fel, azokat pedig törölköző száraz bőrre. A bőröm konkrétan eltünteti, szóval nem tudom kinek marad meg az arcán, de lehet nem száraz a bőre.

Bónusz, hogy napi 8-10 órákat is ülhetek egy átlagos napon gép előtt, ez pedig a kék fénnyel szemben is hatásos védelmet ígér. ❤️

Urban Decay Beached Eyeshadow Palette

Urban Decay Beached Eyeshadow Palette
2020. október 13.

Nagyon jól kihasználható és szép színekkel rendelkező, változatos paletta. Azonban nálam ez max jónak megy el, mert a csillámos színek egytől egyig a szemem alá porolnak - úgy szemetelnek konkrétan, hogy azt hiába törölgetem le, ott fognak maradni a kis farsangi csillámok. Ezt amúgy elnézném, de ecset nem jár a palettához, ráadásul az egész kartonból van - még, ha nagyon mutatósra is lett nyomtatva.

Alap nélkül is viszonylag szépen pigmentált és jól is tart, picit mosódik, bár annyira azért nem vészes - alappal azért sokkal jobb. Szóval nekem ez jó, de semmiképp sem kiváló. A Clinique palettáimmal ilyesmi sosem fordulna például elő.