vfejes

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

L’Oréal Super Liner Blackbuster Szemhéjtus

L’Oréal Super Liner Blackbuster Szemhéjtus
2016. január 1.

Oh jaj.... Teljesen tönkrevágta a UD Nude 3-mal készült gyönyörű sminket. Tettem alá pedig szemhéj alapozót is, felkenődött, mint 14 éves koromban az első fekete szemceruza. Fél áron vettem, de borzalmas csalódás, sosem gondoltam, hogy ilyen amatőr, pedig a véleményeket is olvastam. Remélem sikerül elajándékozni.. Brrr.

Elajándékoztam. Itt sem kellett a kutyának se. Óriási csalódás volt. Soha többet.

Versace Bright Crystal Absolu

Versace Bright Crystal Absolu
2015. december 26.

Nagyon szeretem a virágos, gyümölcsös kompozíciókat, sokakkal szemben pedig nem bánom, ha csak finoman lágyan ölelnek körbe. Egy érett nő nem húz maga után csíkot... Szóval ő az én tavaszi-nyári-kora őszi barátnőm. Korábban megvolt a tesója, évekkel ezelőtt, kedveltem, de semmi különös. Ő azonban sokkal izgalmasabb és a tartósságát sem vitatom egy percig sem. Kétszer kaptam belőle mintát, próbáltam parfümériában, éreztem máson - most megrendeltem magamnak végre, arra vártam csak, hogy kifogjak egy jobb akciót, mert parfümöm az van dögivel, szóval nem kell aggódom, hogy nélkülünk maradok majd.. :-D Boldogság.

Nuxe Creme Prodigieuse Fáradtság Elleni Hidratáló Krém

Nuxe Creme Prodigieuse Fáradtság Elleni Hidratáló Krém
2015. december 26.

Nos, először is egy kis kiszerelést kaptam belőle ajándékba egy nagyobb rendelés mellé. A 3 csillag azért, mert soha nem adnék érte pénzt, főleg azért mert nem tudom a borzasztóan erős illatát megszokni, másrészt mert fejtörést okoz, hogy hogyan használok el egy fényvédő nélküli nappali krémet... Ami mellette szól, az a hatása, finom, pihe-puha bőrt csinál, nem okoz allergiát (a szagát leszámítva) és kellemes viselni. Tehettek volna bele még pár jó összetevőt ennyiért, a parfüm helyett... El fog valahogy fogyni azért, de nem lopta be magát a szívembe. Télen otthonra jó lesz.

Nu Skin Tru Face Line Corrector

Nu Skin Tru Face Line Corrector
2015. december 26.

Én nem értem a nagy hype-ot körülötte. Egy kis Glycerin és peptid van benne, allergiát nem okoz, viszont csupa ragacs a bőröm, ha nem keverem krémmel. Ajándékba kaptam a férjemtől évekkel ezelőtt, de nem nagyon tudtam hogyan használjam el kínomban.. Nekem egy ránctalanító az anti-aging és Anti-oxidáns összetevőknél kezdődik, legalább hyaluronsav vagy valamelyik vegyülete lehetne benne. Az ára horror, sajnos a legegyszerűbb koreai booster is agyonveri... Egyébként mindezt leszámítva semmi baj nincs vele.

Prada Candy

Prada Candy
2015. december 25.

Első talakozásunk kellemetlen volt, parfümériás fújás csuklón, jaj. Aztán kaptam belőle egy mintát, Pixi. Húztam is a szám, én a Bvlgari virágszál. Ez a parfüm éles ellentéte annak a vonalnak. Szóval eltelt 1 év, előkerült a minta. 20 parfümöm van, 10 téli, 10 nyári, mégis mindig elunom néha a legkedvesebbiket is. Szóval valami belémütött, úgy döntöttem most akkor elfogy. És megszerettem. Tényleg. Viszont jót vidultam a kürtőskalács hasonlaton. Hehe, 14-20 rugóért soha!!! Amúgy egy négyeskét kapna, de mivel általában a legnagyobb kiszerelést veszem, az ára még netes viszonyok közt is túlzás. Szóval 3* Bocsi. Nekem egy Intuition vagy egy Chanel Allure után ez durva ennyi pénzért, a márkáért én ennyit nem adok. Bocs.

La Roche-Posay Hydreane BB Krém

La Roche-Posay Hydreane BB Krém
2015. december 25.

Fantasztikus, jobb mint a sima hidratálóm. Mindkét szín megvan és gyönyörű a bőröm tőle! Semmit sem vártam pedig, az elsőt arclemosóval kaptam és annyira megszerettem, hogy újra is vettem. Aki a fedését lepontozta, nem gondolt arra, hogy ez csak egy BB, szerintem pont jó. Én az erősebb pigmentfoljaimra úgyis plusz korrektort teszek. Másrészt, az én bőröm száraz, de nem kellett alá semmi. Szerintem ez így is jó. Egy csillagot elvettem viszont, mert elég erős illata van és bár nekem kellemes, szerintem ez extra-érzékeny bőrre nem való.

Update: azóta is kaptam pár mintát ill. kis kiszerelést ajándékba és az egyik leggyakrabban használt bb-m. Ami fontos, szerintem ez a termékcsalád száraz bőrre való, és nem kifejezetten aknés probléma mellett. Ennek ellenére nyáron nekem is sok, mert ott inkább a vízhiány jellemez, de egy mattító primer vagy púder mellett egyáltalán nem okoz az állaga gondot. Engem a mattító bb krémek teljesen elsivatagosítanak, szétszárítanak minden előhidratálás után is, rengeteget próbáltam pedig, persze negyven fokban még az sem érdekel. Szóval télre ez, nyárra azok. Zsíros bőrrel kerüljétek. Nekem viszont addig is lehúzza az összes bőrhibámat, tényleg nyugtatja a bőröm. Kevés is elég.

Neogence C-Vitaminos Bőrvilágosító Fátyolmaszk

Neogence C-Vitaminos Bőrvilágosító Fátyolmaszk
2015. december 23.

Nagyon szépen lehúzta a gyulladást az arcomról. Valljuk be így Karácsony előtt sem a stressz, sem az extra fáradtság, sem a vitamin hiánya nem tesz jót. A macskám is véletlen felsértette a bőröm (le kellett volna vágom a karmát, nem tudta teljesen visszahúzni). Világosítani nekem semmi nem elég, instant 1 alkalommal nem látok sokat. Annyit érzek, hogy babapopsi bőrt hagyott, de felszívott minden zsírt a bőrömről, ami nem zavarna, ha zsíros lenne, de nekem inkább száraz. Kissé ragacsos utóérzetet hagy, amit nehéz szokni, egy kis hidratáló krém segít rajta. Összességében nagyon finoman nyugtatta a szemem alatti bőrt és amilyen extra szuper fáradt vagyok, ahhoz képest egész vállalható a fejem.

Finom kis cucc, én amúgy Maggienek köszönöm, az ő blogján nyertem és nagyon örültem neki. Mégsem annyira az én világom, pedig a C vitamin rámfért. A hyaluronos azt hiszem az lesz, az esszenciája is nagyon bejött. Igaz, én krémmel keverem ezeket.

Chanel Chance EDT

Chanel Chance EDT
2015. december 14.

A 20-as éveim befutó pasizós vagy buliparfümje volt. A mai napig van belőle itthon, most készülök elajándékozni a legjobb barátnőmnek a maradékot. Nagyon szerettem ezt a parfümöt, de a mai 36 éves orromnak már kicsit erőszakos. Ami azért érdekes, mert az Allure-t és más egyéb fűszeres parfümöt sem érzek feltétlen annak. Egy buliba lehet ma sem érezném annak, de a hétköznapjokra nekem még télen is sok. Szerettem, jó volt. Ennyi :-)

Neogence Hialuronsavas Hidratáló Eszencia

Neogence Hialuronsavas Hidratáló Eszencia
2015. december 12.

Nagyon kevés, egy kezemen megszámolható termék váltott ki belőlem wow hatást, ő viszont ilyen. Pixiben ismertem meg, de már úton van az utánpótlása. Szerettem volna a magyar webshopban rendelni, de sajnos ebayen Taiwanból majdnem fele ennyibe kerül, ráadásul nem mindent lehet itthon kapni.. ;-) Hogy ez ne legyen elég, nyertem is a napokban egy csomagot, majd jövök a véleményekkel, addig is egy óriási köszönet Maggienek és a blognak érte.. :-)

Clinique Anti-Gravity Firming Eye Lift Cream

Clinique Anti-Gravity Firming Eye Lift Cream
2015. december 10.

Wow hatás. Nagyon érzékeny, bizonyos kozmetikumokra intoleráns bőröm van, sokat kiszórt már: Dior, Lancome, más neves gyártók. Nah, kérem, megtaláltam. Pont egy szemkörnyéki ekcéma után, kétségbeesve kutattam, lesz e még olyan cucc, amit elviselek. OOhh, nem hogy elviselem, kifejezettem imádom. Mostantól semmi más. Vége a keresésnek. Köszönöm, Clinique. Szeretlek :D