vfejes

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Manna Kakaóvajas Testápoló Habkrém Szűz Kókuszvajjal

Manna Kakaóvajas Testápoló Habkrém Szűz Kókuszvajjal
2015. szeptember 18.

Hm. Itt egy szkeptikus, akit nem tudtak a bio-organikus mániával simán levenni a lábáról. Ez a cucc viszont meggyőzött. Egy előnye, hogy szerintem a végtelenségig elég. Másik, hogy felhasználási köre csak a kreativitásunktól függ, muntifunkciós darab. Gyakorlatilag nehezen tudok nélküle élni. Extra szemszárazság ellen használom, kiegészítve kis hialuronos szemzselével, de használom hajvégekre éjszaka, hajmosás előtt. Használom lábszárazságra, lábkrémet megelőzőleg, néha testápolásra is, ha nagyon száraz a bőröm. Szinte soha nem magában használom, inkább kiegészítőként, de nehezen tudnék nélküle élni. Annak idején 2 dobozzal vettem akcióban, azóta egyre többféleképp használom, de még mindig megvan másfél doboz. Hátránya, hogy a hőmérsékletére figyelni kell, hogy nehezen szállítható kis mennyiség belőle (másik dobozba kell tenni). Jó vásár volt, bármilyen drága is.

Urban Decay Naked On The Run

Urban Decay Naked On The Run
2015. szeptember 2.

vtinához hasonlóan a feeluinque-on csábultam el, mikor akció volt. Van mar egy Naked 2 és sejtettem, nem lesz zsákbamacska. Mégis, borzasztóan lebecsültem ezt a palettát! A héten elaludtam, egy hajnali utazást úgy kezdtünk meg a gyermekkel, hogy 15 percünk volt puccba vágni magunkat. A kocsiban sminkeltem, ecset és bármi plusz nélkül. Elbűvölő színek, a matt barna szemhéjfesték pedig szemöldökfestéknek is tökéletes! A körmömmel húztam a vonalat, töltöttem.. Wow. Meg nem mondta bárki! A szájfényről sokáig hittem, hogy túl sötét lesz, de most láttam, hogy természetes és nem harsány, persze építhető. 40 fokban alap nélkül, 9 óra utazás, könnyezés után a sminkem még mindig nagyon rendben volt. Most utazunk nem sokára, viszem magammal!!! Tökéletes Jolly Jocker, bár nem olcsó. Minden csepp megérte, mindent használni tudok és mentőövként lesz mindig tartalék.

Update: rendületlenül imádom. Eljött velem nyaralni, bevált. A szemceruza fekete. Mivel szőke vagyok, nekem szuper pillatőbe, hogy ne világítson szőkén. LOVE

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre
2015. szeptember 2.

Hát. Bajban vagyok. Szerintem jó illata van... De komolyan! Arcra?? Hajra?? Miért, minek?! Másrészt, ez semmi, azért kap ennyire kevés csillagot, mert
1. Tele van potenciálisan allergiát okozó összetevővel
2. Olyan erős a parfüm benne, hogy simán bekavar, ha épp másfajta illatot tennél magadra
3. A legrosszabb: idáig senki nem említette, de én szabályosan megijedtem, hogy a lábam kenegetése után, pergamenszerű száraz volt a kezem. Nem értettem, mert mosogatógép mosogat, kesztyűt húzok mindenhez. Majd rájöttem 3 nap után, hogy ez az olaj csinálta. Kicsit döbbentem csak le. Érdekes, mert a lábszáramon nem tűnt fel. Jó volt, de semmi extra. Gondolom, mivel amúgy is száraz a borom, a dicaprylyl-ether vagy a teafa olaj lehet, de csak találgatok.

Nem lopta be magát a szívembe. Szerencsére egy Nuxe mini kollekció részeként sok jó kis másik termékkel jött. A kiszerelés mérete ellenére most ugy érzem bőven elég ennyi belőle. Amúgy gyorsan, kellemesen felszívódik, de nincs az a pénz, amiért megvenném még egyszer.

Kallos Hair Pro-Tox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval

Kallos Hair Pro-Tox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval
2015. augusztus 30.

A baratnőmtől kaptam ilyet, a medencénél, mikor nem tudtam kifésülni sem a gyerek, sem a saját hajam. Szerintem csodás. Nekem alapból száraz nagyon a hajam, bőröm. Nincs az a cucc, ami sok neki. Szeretem és nem kerül egy vagyonba sem. Beszereztem otthonra is.. Szupi

Kallos KJMN Haj Botox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval

Kallos KJMN Haj Botox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval
2015. augusztus 30.

Sokan lepontozták és én értettem, miért? A baratnőmtől kaptam ilyet, a medencénél, mikor nem tudtam kifésülni sem a gyerek, sem a saját hajam. Szerintem csodás. Hogy miért is pontozhatták le a többiek? Az van ráírva, hogy nem kell kimosni... :) Nekem alapból száraz nagyon a hajam, bőröm. Nincs az a cucc, ami sok neki. Szeretem és nem kerül egy vagyonba sem. Szupi. Oh. Rossz helyre írtam. Nekem a pro-tox van meg, a doboza megtévesztésig hasonlít.

Harangvölgyi HV HydroCare Serum

Harangvölgyi HV HydroCare Serum
2015. augusztus 11.

Pixis mintát kaptam én is. Nem frankó, pedig nagyon örültem ám neki! Csak épp szétcsapta a bőröm. Kirügyeztem, ki is szárított. Nem hiszem, hogy Paula bejáratott széruma vagy a La Roche bb lett volna. Jól mattított ugyan, de nem jó. Ez tuti nem méregtelenítés. Nem toleráns vele az érzékeny pofim. Simán lehet, hogy a parfüm miatt, de ehhez ti jobban értetek. Kár volt beletenni.

Update. Végül nem adtam fel, nagyon szépen tartja a bb-t így nyáron. Vizes bőrre kell kenni, az alap, így nem szárít annyira. A második körben nem lettek pattanásaim. Adok neki egy plusz esélyt és meglátom, lehet megkapja a 4*ot. Megvenni azonban inkább egy primert szeretnék, abból a Clinique átlátszó Anti-age primere a legesélyesebb. Barátkozunk

Estée Lauder Amber Bronze Bronzing Powder

Estée Lauder Amber Bronze Bronzing Powder
2015. augusztus 5.

Sienna Earth verzióban van meg, ki tudja hány éve használom már! Pár hónapja tűnt fel, hogy kezd kifogyni, látszik a tokban az alja. Erre múlt héten egy hajnali indulás során sikerült végre darabokra törni. Az előző Estee bronzerem is kb. ilyen sorsra jutott, ennyi idő után. Sajnálom amúgy kidobni, valószínű igy is fogom használni, általában úgy is csak itthon szoktam, nem hurcolom, nem szükséges, nagyon tartós. Mesés szín, kicsit arany csillámos, arcon alig látható. Télen-nyáron jó választás. Szuper könnyű felvinni, krémes, finom, tartós. Még egy örökkévalóságig elég lesz a maradék is. Java, elfelejtettem írni: szinte minden sminkhez ezt használom, kb. min heti 2 alkalommal. Ritkán többször is. Love

Carmex Orange Flavor Ajakápoló

Carmex Orange Flavor Ajakápoló
2015. augusztus 4.

Nos, én is nagy Carmex őrült vagyok, 10 éve nekem az ajakápoló = Carmex. Viszont sokáig, míg nem volt Krémmánia, nem tudtam, hogy vannak ízesített verziók, egy tégely amúgy is elég nekem az örökkévalóságig. Na, de kérem! Ez valami egész más, mint a többi, ez nem csak reklám szöveg. Fehér, krém szerű állag, finom narancsos illat, puha, nem ragadós érzés. Aki ismeri a Sheer Tint verziót, az ahhoz tudja kényelemben hasonlítani. Az azonban nem igaz, hogy ne lenne mentolos, igaz csak enyhén az, nagyon nagyon szuper. Sajnos a gyártást a Carmex leállította, számomra ugyan érthetetlen okból. Nagyobb mennyiségben potom áron rendeltem az USA-ból ebayen, igy abszolút megérte. Sajnos gyanítom, mire ezt a család kivégzi, már nem lesz elérhető. Imádom!!

Sweadish Spa Sea Algae Beauty Treatment Serum

Sweadish Spa Sea Algae Beauty Treatment Serum
2015. augusztus 3.

Régi, oriflames korom egy hozadéka volt ez a szérum, imádtam. Sok dolga még nem volt, de nagyon jó volt vele a nehezebb krémeket keverni vagy nyáron magában. Nagyon finom, lágy érzés volt, bár az összetevő lista nem tökéletes, soha nem irritálta az elég komolyan érzékeny bőrömet sem. Nekem 5, kár, hogy nincs már, szuper vétel is volt.

Eucerin Sun Mattító Napozó Fluid SPF50+

Eucerin Sun Mattító Napozó Fluid SPF50+
2015. július 30.

Érdekes ahogyan a kapcsolatunk kezdődött, igazából nem konkrétan öt akartam, de a gyógyszertárban öt ajánlották és cseppet sem bántam meg. A Bioderma fényvédő mellé akartam egy másikat, ha bicajjal jártam, legyen egy bent is, vagy tartalék. Végül erre a célra inkább mintákat használtam, és tulajdonképp tavaly nem jöttem rá, hogy nekem igazából ez a jobb. Miért? Mert akkor bicajjal jártam, ritkán folyt az arcomon a víz, a többi időt a légkondis irodában töltöttem. Azonban ez hosszú úton, melegben a kocsiban, városban az idei 40C fokos klímával fantasztikus! Nem tudnám elviselni a Photoderm jóval nehezebb fényvédőjét, csak a vízparton vagy sporthoz, főleg nem sminkkel. Igazából most jöttem rá, hogy milyen jó, nagyon örülök, hogy van és tuti, hogy egyszer újra megveszem, ha még fogják gyártani, mikor elfogy. Az azonban biztos, hogy ez nem most lesz, mert elég sok van benne, intenzív (napi) használat mellett is biztosan nem idén. Finom, vizes, fluid állagú, könnyen kenhető (én mondjuk minden krémet nedves, enyhén vizes bőrre kémek), kevés elég belőle. Soha meg nem pirultam mellette, nem irritál, illatmentes. Az én bőröm érzékeny és.száraz, vízhiányos, de csak minimálisan szárít, az is inkább csak azért, mert ebben a melegben a szokásosnál jóval többet mosok arcot... Ebben a melegben azért nekem is kiül a zsír az arcomra az izzadás miatt, de ezzel szinte semmi, zongorázni lehet a különbséget! Nekem szerelem, remélem még sokáig! 5 csillag, mindent tud.