vfejes

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

IsaDora Eyeshadow Trio

IsaDora Eyeshadow Trio
2015. február 12.

Valóban potyog, porol. A színe viszont gyönyörű, és hát sajnos ez üt. Nagyon szép, de nem szabad sokat tenni, mert annyira fényes, hogy kiemeli a legkisebb ráncokat is. Ennek ellenére is nagyon szeretem.

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10
2015. február 12.

Bőrhibákra 5 csillag, szem alá meg szerintem egyáltalán nem való. Igaz, nincs sok gondom a bőrömmel, de hébe-hóba egy-két pattanás előfordul hormonális alapon, vagy ételallergia miatt. Kedvenc, újravettem, mert sajnos a nyáron eltűnt a munkahelyemen... :-(

Clinique All About Eyes Szemkrém

Clinique All About Eyes Szemkrém
2015. február 12.

Én szerettem ezt a krémet nagyon, sokáig a legjobb volt. Sajnos 35 felett kevés, de ez nem az ő hibájuk. Ki fogom próbálni majd a rich verziót, kiváncsi vagyok az jó lesz e majd. Szerettem... 4 pont a tégely miatt, jobb lenne tubusban.

The Body Shop Vanilla Brulee Testvaj

The Body Shop Vanilla Brulee Testvaj
2015. február 8.

Nos, engem évről évre elbűvöl az összes Body Shop vaniliás termékcsalád, novembertől márciusig csak ezeket használom, parfümöt is beleértve, pedig tele van a polcom drágábbnál drágábbakkal. Nem látok köztük mély különbséget, szerintem picit jobb, mint a tavalyi volt, és mindenki szereti rajtam.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2015. február 8.

Mintát vettem belőle, a Clinque BB-vel való csúf kalandom után nem sok bizalommal. Hát, teljes pozitív csalódás, a februári akcióval meg is rendeltem a teljes kiszerelést. Meglepett, hogy nem szárított, pihe-puha bőröm van tőle és egyetlen bőrhiba nem jelentkezett a haszálata alatt, pedig igazán érzékeny vagyok. Szeretem, na. :-)

La Roche-Posay Micellás Habzó Arctisztító

La Roche-Posay Micellás Habzó Arctisztító
2015. február 8.

Az én abszolút kedvencem. A sokadikat veszem újra, a korábbiakkal mindig volt valami. Nagyon érzékeny és száraz a bőröm, de ő vigyáz rá. Az illata nagyon finom és bár kezdetben emiatt aggódtam, igazán felesleges! Imádom.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2015. január 9.

Régi kedvenc, egyelőre még mindig ő vezeti a balzsam toplistát hatás tekintetében. Jobb szeretem a tégelyes veziót, bár utcára ez higiénikusabb. Hát, igen, nem az ízéért szeretem. :-)

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Recovery Complex

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Recovery Complex
2015. január 9.

Annyira nem volt jó, mint vártam. Ettől még kedveltem, de nehéz és mivel száraz a bőröm, ezt nem bántam, de csak közvetlen alvás előtt. Ha másképp csináltam, simán elkezdtem könnyezni, attól belement a szemembe és még rosszabb lett. Jó kis cucc, ha mintaként megkapod, de nem éri meg megvenni.

Bobbi Brown Raw Sugar Shimmer Brick

Bobbi Brown Raw Sugar Shimmer Brick
2015. január 9.

Ebayen vettem végül, mert itthon pár nap alatt elkapkodták, pedig szerelembe estem vele. A legjobb sminkem, pedig 2 fiókkal van! Nem szárít, szépen árnyalható, gyönyörű színek!!! Imádom

La Roche-Posay Pigment Control Koncentrált Korrigáló Szérum

La Roche-Posay Pigment Control Koncentrált Korrigáló Szérum
2015. január 9.

Sokáig nem tudtam, hogyan kell használni. Naivan azt hittem, hogy ez jó lesz magában éjszakára. :-) Télen, gazdag hidratálóval, megfelelő nappali fényvédelemmel másfél hét alatt látom a hatást és tényleg sokkal szebb a bőröm. Oda kell figyelnem, hogy ne használjam viszont túl sokat, mert szárít, mint minden hámlasztó. Örülök, hogy utána néztem, mert ez a szérum szuper. El még nem múltak a foltjaim, de biztos, hogy működik