vfejes

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Natasha Denona Eyeshadow Palette 5

Natasha Denona Eyeshadow Palette 5
2019. december 30.

Oh, ez egy mestermű! Szinte mindent leírtak már, de egyet kiemelnék. A színek. Mini Star a kis barátom, egészen különleges csillogás. Ez tuti nem tucat, aki szembejön az utcán. A vicc, hogy Huda miatt mentem Sephorába, és a bolgár barátnőm megfertőzött a rajongásával. Az csak plusz, hogy akciósan vettem, Farsali barátunkkal, konkrétan azt hittem, rosszul látok a végösszegnél. Imádom! ❤️❤️❤️

Benton Snail Bee High Content Mask Pack

Benton Snail Bee High Content Mask Pack
2019. december 28.

Az egyik legcsodálatosabb maszk, amit valaha próbáltam. Mindennemű irritációt lehúz, feltölt, nyugtat. Ekcémás bőr megmentője. Maszk stoppolni voltam, mert a felhalmozást éltem fel, persze ő fogyott el a leghamarabb. Sajnos 5 ezer alatt egy 10-es csomag ritkán fogható ki...

The Ordinary Granactive Retinoid 2% in Squalane

The Ordinary Granactive Retinoid 2% in Squalane
2019. december 25.

Az egyetlen ultimate “retinolos” cucc, ami nem bánt és gyönyörű a bőröm tőle. Holy grail

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2019. december 25.

Nah, most akkor én nem leszek népszerű. Valahogyan ezt a terméket jóval később bontottam és kezdtem használni, mint az olajos ikertesóját... Gondoltam, hát ok, nagy hype, ez ugyanaz, csak könnyebb formula. Túrót!!! 3 hét után Karácsony előtt tiszta ekcéma és apró seb volt az arcom, szemem, szteroidos kenőccsel kellett kennem. Gondoltam én, jó, persze marha voltam, hogy első alkalommal túl közel kentem szemhez, másnap úgy ébredtem, hogy fel volt puffadva az egész arcom, az az én hibám... Bár többet oda nem kentem, de gondolom a hidratáló elvitte nyomokban. Legutóbb a számon volt egy vékony film sebes hártya... Nem gyanakodtam, gondoltam, hogy stressz, Karácsony, rohanás - biztos idegi alapon.

Aztán rájöttem, miután itt alaposan megnéztem, hogy benne normál retinol is van - szóval óvatosan, lányok, aki érzékeny. Nem kell mindent elhinni, van akit irritál. Olajos társát imádom, akár napi szinten és bárhova kenhetem. Az ekcémám elmúlt, de még vagy egy hét, mire kiheveri a bőröm. Csont száraz, úgy festek, mint a saját öreganyám. Azért nem kap rosszabbat, mert, ha nem a nyári szünet után indítottam volna és nem lennék érzékeny, biztosan jó lett volna, de a megtévesztés, hogy a retinol mellékhatásai nélkül, nagyon ronda húzás.

Benton Snail Bee High Content Lotion

Benton Snail Bee High Content Lotion
2019. december 23.

A véleményem még a régi verziónak szól - annak a még meglévő maradékát használom el a napokban. Nagyon kiadós, jó kiszerelés, vízhiányos érzékeny bőrre igazi megmentő. Csalódás azonban a koreaiak szokása, hogy rendszeresen időről időre a csomagolást és az összetételt is változtatják. Ez nagyon sokszor csalódást hoz, meg ugye frászt is, hogy hamis terméket kaptunk. Így jártam az esszenciával, amit éveken át imádtam és használtam rendszeresen, de az utolsó pár mili a nyakamon marad, utálom, amit csináltak vele. Lent olvastam, hogy sajnos ezt is megváltoztatták... hát nem fogom többé újra megvenni. 😢

Mosómami Bio Monoi De Tahiti Olaj

Mosómami Bio Monoi De Tahiti Olaj
2019. október 31.

Nagyon vacilláltam a 4 és 5 csillag között... Ennek az az oka, hogy idén kb úgy használom a Monoi olajokat, mintha innám, ennek kapcsán ő a 3. féle itthon. A másik kettőn van Monoi logo, mint tudjuk a Monoi védett, eredeti pedig csak az, amin a logo is ott van. Ettől független semmit nem von az értékéből, tisztaságra ez a legtisztább mind közül és az érzékenyebb részekre is csak ezt használom, míg lábra például mindegy. Picit enyhébb az illata, mint a parfümös társainak és sajnos nem olyan jó, mint a többi, amit ismerek.

A Monoi az illatán túl igazi gyógyír: hidratál, ápol, nyugtat és az illata körbeölel. Nekem ő a nyár. Szeretem nagyon. Azt a logot azért meg kéne szerezni rá.

Arcra én csak annak ajánlom, aki nem érzékeny. Engem a kókusz olaj csúnyán kiüt, pedig száraz bőröm van nagyon. Hajra tökéletes, én ott nem spórolok vele, a hajam is nagyon száraz. Hajtőre nem ajánlott persze.

Clinique Moisture Surge Sheertint Hydrator SPF25 Színezett Hidratáló

Clinique Moisture Surge Sheertint Hydrator SPF25 Színezett Hidratáló
2019. október 28.

Imádom, a tökéletes BB. Sajnos szükségem lesz a 2-es árnyalatra, a nyári 3-ast épp el kell hagyjam. Gyönyörű a bőröm mellette és vele. Hajrá Joy napok!

Pupa Glow Obsession Liquid Highlighter

Pupa Glow Obsession Liquid Highlighter
2019. október 27.

Az egyik kedvencem. Lepipálja az összes drogériás társát, L’Oréal, Revolution és a többi gyenge hozzá képest. Lehet vele túlzásba esni, elég egy csepp. Olajos ugyan, de azonnal felszívódik a száraz bőrömön, fent is marad (L’Oreal hiába gyönyörű és illatos, sajnos nem). Sajnos csak a sötétebb színt vettem meg Glamour alatt, a világosabb is jó lenne. A Benefit High Beamhez képest a különbség annyi, hogy abból inkább több kell, nem lehet elrontani, itt pedig lassan fog fogyni. Méltatlanul mellőzött szegény.

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP
2019. augusztus 10.

Én szeretem a cool watert is 😉👌 viszont azt érzem.

Mindig vallottam, hogy a jó parfümöt nem érzed 10 perc után, néha megcsap, de nem fojtó. Hát, ez nem az 😃
Finom vizes illat, meg is vettem azonnal, de kissé megbántam és ennek a 3 csillag. Valóban nagyon gyenge a tartóssága, ruhán talán megmarad picit, de számomra csalódás. Sokkal inkább nyúlok a Light di Gioia vagy a Light Blue Intense után most nyáron.

Újravenni tuti nem fogom, kedvelni kedvelem, de ilyen árban többet várok.
Az üveg szép nagyon, letisztult, hozzáteszem, nekem az új van és nem azok, amik többsége most fent van eladásra. A kupak türkiz színű.

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT
2019. augusztus 10.

Nahát! Szerintem itt valami tévedés van. A születésnapomra leptem meg magam vele, vagyis április vége óta az enyém.

Tudom, a vélemény szubjektív, de szerintem itt páran keverik vagy nem eredeti...

Először is nem egy könnyed illat. Mély illat, aki olvassa a pacsuli és szantál alapot, tudnia kéne. Van egy könnyed virágos és gyümölcsös vonal benne, rózsával az élen - ennek ellenére én nem hívnám rózsának sem! Van itthon rózsám (sok) és vannak bolgár barátaim, szoktam kijárni is. Ez nagyon messze van a tiszta rózsa illattól.

A csuklómon és a hajamon napok után is érezni, hát én ezt nem fújkásznám 20 percenként... 🙄😊
- és én imádom. Nyárra a hőségben viszont ezt félreteszem, majd ősszel veszem elő.

PS. Biztosan divat most a rózsás flanker vonal, de szerintem egy olyan cégtől, akinek rózsa a logója, a termékei illata és félig meddig a védjegye, ez azért nem túl meglepő.