vfejes

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Giorgio Armani Light Di Gioia EDP

Giorgio Armani Light Di Gioia EDP
2019. augusztus 7.

Idén 3 parfümöt is vettem. Szeretem mind, de ő a legkedvesebb, pedig csak néhány napja van. Ami mézvirágra hasonlít, az a gardénia. Lányok, tegye fel a kezét, aki még soha nem hallott a Monoi olajról! Nos, a tiare, vagy másnéven gardenia tahitensis a kókusz mellett a fő összetevő. Nekem ő volt az idei nyár megmentője és felfedezettje, az illatát és a hatását imádom. Az olajjal ellentétben ez a parfüm kétoldalú: friss is és édes is. Hozza a sorozat fanyar citrusos bergamot alapját, ezzel vegyül az édes virág illat. Rajtam mindkettő érvényesül. Egyszerre lágy, édes és friss. A cukros illatokat kevésbé, de a hasonló nyári illatokat mindig nagyon szerettem. Lehet másoknak nem lesz népszerű, nekem most ő 1. számú kedvenc.

Yves Rocher Monoi de Tahiti Hidratáló Ragyogó Testápoló Olaj

Yves Rocher Monoi de Tahiti Hidratáló Ragyogó Testápoló Olaj
2019. július 28.

Az idei olasz beszerzés mellé vettem tartaléknak, rájöttem ugyanis, milyen jótékony, gyógyító hatással volt a bőrömre egy másik márka Tahiti Monoi olaja, az illatról nem is beszélve. Ezt is nagyon szeretem, de sajnos érzékeny részekre én a csillámló miatt nem merem kenni, így ezt a lábra és a kárra használom csak. Most féláron van a boltban, már ameddig egyáltalán kapni lehet. Egészen biztosan állandó szereplő lesz nálam a polcon a többi Monoi társával együtt

A csillámok gyönyörűek és természetesek.

Bottega Verde Tiare Olio Universale Con Monoi Di Tahiti

Bottega Verde Tiare Olio Universale Con Monoi Di Tahiti
2019. július 28.

Az idei olasz nyaralás hozománya. Fantasztikus illat, fantasztikus hatással. Minden bőrirritációt és szárazságot eltüntetett egy éjszaka alatt az extra érzékeny, atópiára és ekcémára hajlamos, száraz bőrömről. Az elvágott hüvelykujjamról a seb 2 nap alatt eltűnt a használata után 😲. A só és a nap kombó mellett igazi luxus érzés este, az igazi, önfeledt nyár illata. Az ára borsos, de szállít a webshop Magyarországra és minden nyár végén leakciózzák a megmaradt készletet. Egész vonalat csináltak Monoira építve, de talán ez az olaj a legerősebb terméke a családnak. ❤️

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP
2019. július 25.

Ha egyetlen mondattal kellene jellemeznem: ma megkérdezte egy fiatalember, milyen parfümöt viselek. Idejét sem tudom, mikor kérdezték meg tőlem utoljára... Kicsit szégyenlősen, kicsit zavarban, de tudni akarta :-) Ennyi.

Jaaah.. van macskám vagy 15 éve, de azelőtt is volt. Lányok, a macskapisi nagyon nem ilyen! Egy jó,parfümöt pedig nem érez igazán 15 perc múlva a viselője.

Heteken át nyírtam magam, hogy kell e ez nekem? 100. parfümnek? Igen, kell. Jól döntöttem.

A citrusos vonal valóban nagyon erős kifújáskor, kb. 20 perc leszáradás után viszont előbújik a krémes-virágos vonal. Na, ez az, amiért annyira szeretem. Csavaros, mint egy rendesen komponált illat.

Bvlgari BLV II

Bvlgari BLV II
2019. július 14.

A tavasz. Amikor kisüt végre a nap, a levegő cseresznyevirág illatával van teli. Végre leteheted a télikabátot, több időt lehetsz a szabadban. Nekem ez az illat. Értem miért megosztó. Kifújás után erős citrusos illatot érzek (?), valóban azt hinném uniszex lehetne, ha nem szabadna le olyan gyönyörű friss ibolyás, íriszes friss gyönyörűséggé. Rajtam nagyon tartós az edp, akin nem, annak érdemes utána nézni, hogy mi lehet az oka. (Nem mindegy hova fújja, milyen a bőr hőmérséklete, nedvességtartalma, mikori a parfüm, esetleg edt - van erről rengeteg cikk a neten)

Update 2019. Évek óta őrzöm azt a 30 ml-es kiszerelést, amit annyira óvok... Köztudottan nem beszerezhető már, egyike a régi klasszikus Bvlgari legendának. Igazi fanyar, kék felhő, igenis a viselőjének szokni kell hozzá. Nem igazán a 20-as korosztály parfümje mégsem: fűszeres és mégis van a leszáradásban egy a Bvlgarira oly jellemző púderes halvány alap. Mesterkélt, ravasz darab, nekem az igazi nyár is, sőt, tavaly meleg volt az ősz, hordtam majd októberig. Remélem marad még, míg sikerül kijönni még egy kék illattal nekik. Ő az egyik olyan szerelem, amit soha nem fogok elfeledni.

Dr. Kelen Fit Shape Mélyzsírégető Krém

Dr. Kelen Fit Shape Mélyzsírégető Krém
2019. június 14.

Szerintem ez egy tök szuper cucc. Nyilván nagy csodát nem kell várni tőle és csak ésszel, csajok! Szembe, orrba nem turkálni! ... :-DDD

Edzés előtt, nem fóliával, akár este kenve, reggel úszva is használtam. Az, hogy mennyire csipked, a mennyiségtől is függ, de szerintem működik. Nálam amúgy mindegyik működik, ha nem csak ettől várom a nagy csodát, hanem mellette rendszeresen edzek és nem zabálok, mint az őrült... Elmúltam idén 40, hát rámfér egy kis kényeztetés :) Az tuti, hogy én a 40 fokban ezzel nem fogom magam betekerni, de megvettem a nagy kiszerelést is, sokkal jobban megéri és, ha nem találok jobbat, ezt is fogom újravenni, nem a 150 ml-es Oriflame / Avon és egyéb piramisjátékot 3000-ért.

Ja igen, hát kezet nem árt mosni utána.

Huda Beauty The New Nude Palette

Huda Beauty The New Nude Palette
2019. április 23.

Hónapok óta szemezek vele... a hétvégén Szófiában voltam a barátnőmnél és... hát 20% volt a Sephorában. Először nem vettem meg, aztán másnap visszamentem érte mégis. Azért egyébként, mert mindenki pontosan ugyanazt említi, hogy rózsaszín és lila. Ez valóban igaz, de nem a szó szoros értelmében, mert a végeredmény mégis nude-os. Az én zöld szemem világít emellett a színvilág mellett és a világos hajam és bőröm mellett is nagyon mutatós. Egyelőre két színt használtam, UD alappal, de a minősége elképesztő. Talán nem olyan puhák mind a rose remastered palettában, de nem foltos és gyönyörűen satírozható. Nagyon örülök neki, hogy visszamentem érte, igazi kincs (a palattagyűjtők tárában, de biztosan folyamatosan fogom használni). Updatelek, ha nem felejtem el :)

L'Occitane Immortelle Night Reset Szérum

L'Occitane Immortelle Night Reset Szérum
2019. április 18.

Alapból nem vásárolok most semmit, mert lassan boltom lehetne, mondtam én. Sokáig be is tudtam tartani, ám ebből a cuccból többször kaptam mintákat. Nos, megvettek kilóra. Most volt 20% mindenre, végül mégis megvettem.

Nagyon finom, virág illatú szérum. Mégsem tolakodó az illat, én alapból szoktam kerülni, ha valami nagyon erősen illatozik. Olaj és vízpótlás keveréke, szóval én zsíros bőrre nem ajánlom. Az enyém roppant száraz, én erre még tudok krémet kenni utána. A bőröm kisimult, feltöltődött utána. Azért érzékeny szeműek ne kenjék a szemük közelébe.

Benefit High Beam

Benefit High Beam
2019. február 9.

Nos, én nem vettem meg, kaptam ajándékba egy igen régi feelunique-s rendeléshez. Őszíntén, a MAC magasfényű pirosítói és a skinfinish után gondolkodtam, hogy ez most mi a szösz??! Olyan semmilyen, persze, kis harmatnak megteszi. Árához képest erős közepes csak. Mivel mini kiszerelés, gondoltam, most akkor elpuszítom, elkezdem használni, de ha valami izgalmasat akarok, nem visz rá a lélek.. :D

UPDATE a titok a mennyiségben rejlik! OMG gyönyörű. Aki küzd, annak tipp, hogy be kell ütögetni a bőrbe ❤️ Megvettem teljes kiszerelésben.

Regulat Beauty Skin Energy Mousse

Regulat Beauty Skin Energy Mousse
2018. december 15.
(!)

Nagyon finom kis krém és az első benyomásom az a WOW érzés volt, mikor felkentem. Nagyon jó érzes, ahogy hab szétterül az arcon! A hidratáló hatás számomra erős közepes, anélkül, hogy elzsírosíraná a bőröm, de a leghidegebb időszakban nem lesz elég. Nagyon örültem neki, el fog fogyni, de az illata picit erős, nem illatmentes. Finom babahintőpor illat, de annak, aki nem szereti az illatos termékeket, zavaró lehet.

Tesztelésre kaptam, köszönöm ezúton is a cégnek és a Krémmániának is! ❤️