vfejes

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

MAC Veluxe Pearlfusion Shadow

MAC Veluxe Pearlfusion Shadow
2018. november 7.

Huh, de fura, hogy itt én vagyok az első véleményező! Meg merek rá esküdni, hogy már véleményeztem... Az egyik kedvencem, három árnyalatban van meg, 5 csíkos blue, peach és brownlux. Az egyik legjobb minőségű és állagú festékem, igaz a szettekből a színeket egymagukban nem érdemes használni, nyilvánvaló, hogy egymással kombinálásra lettek kifejlesztve. Gyönyörű, exclusive történet, egyedi színek, még a barna is. Imádom!

MAC x Padma Lakshmi Eye Shadow X 4 - Desert Dusk

MAC x Padma Lakshmi Eye Shadow X 4 - Desert Dusk
2018. augusztus 29.

Gyönyörű paletta, gyönyörű színek, nagyon jól kombinálható. Az első komment valóban mindent leírt róla... A kéket kiemelném, mert idén nagyon barna vagyok a legkisebb erőfeszítés hiányában és elképesztő szép ezzel a tónussal. Mindig 3-4 színt egyszerre használok, hibátlan... Mindemellett MAC Goodbye alatt rendeltem, 40% mínusz áron. ❤️👌🏼

Pupa Lasting Color Shock Fluoreszkáló Hatású Körömlakk

Pupa Lasting Color Shock Fluoreszkáló Hatású Körömlakk
2018. augusztus 12.

Imádom ezt a lakkot. Gyönyörű színe van, a rózsaszín és az egy árnyalattal világosabb korallos van meg. Valóban 2 rétegben szép, de nekem nem volt olyan elénk színű lakkom, ami egy rétegben fedett volna és a manikűrösnél sem láttam még olyat 😃... Gyorsan szárad, nem csíkoz, szép fényes, 5 csillag. Az ára lehetne fele ennyi, de ne legyünk telhetetlenek. Pupa gyakran akcióz és ott a szülinapi 50% is ❤️👌🏼

L'Oreal Paris Professionnel Absolut Repair Lipidium Regeneráló Hajpakolás (régi)

2018. január 3.

Semmi nem tudta így rendbe tenni a hullámos, őszülő, de melírozott szőke hajam. Nagyon száraz a hajam, akinek nem jött be, nem a hajtípusára való. Nekem egy álom ez a család, mostantól nem kisérletezek többé és csak ezeket veszem, nagy kiszerelésben!!! Isten áldja őket 😃❤️

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2017. december 21.

Nem tudom hogyan tűnt el alóla a véleményem, végülis mindegy. Ezt volt életem első hidrataló krémje. Sok éven át egyáltalán eszembe se jutott bármi mást használni. Nyilván ahogy már nem vagyok 20 éves, ez már nincs így, de most is mindig van belőle. A nyári aktív összetevőktől elhagyós rutinom viszont ma is ő teszi ki és bizony télen is előkerül, míg nincs csont hideg, utána pedig a testvérkéi. El is mondhatom, ez a szerelem nagyjából 15 éves. Azt hiszem ez nem szokványos dolog.

Juliette Has a Gun Not A Perfume

Juliette Has a Gun Not A Perfume
2017. november 13.

Nos, számomra ez a szomszéd lány illata volt éveken át, először semmi különös, de amúgy finom. Ahogy mennek az évek és egyre inkább kedvelem a visszafogottabb, rafináltabb illatokat, eljutottam oda, hogy bizony nekem ez kell. Érdekes amúgy, mert az Yves Roche (!😂) orgonás csodája távolról emlékeztet erre és igazán felveszi a kesztyűt a nagyágyúkkal. A felelősség, a munka és a pihenés hiánya sajnos sokszor migrénnel ér véget, és ez az illat még akkor sem zavart soha! Nem tudom miért jellemzik melegnek, sem az erőteljest nem értem. Szerintem egy rendkívül tiszta, elegáns, egyszerű darab, nem tolakodó, mégis abszolút határozott. Nem olcsó ugyan, de én 100 ml-t évekig fogok fújni. Szerintem ő pont olyan, mint Chanel Allure-je, vagy Bvlgari BLV II.-je. Fel kellett nőnöm hozzá :) Ez a karácsonyi ajándékom magamnak.

UPDATE: megérkezett. Valóban igazán rafinált. Nagyon vártam, nagyon. Kifújtam, megnyugvás. 5 perc eltelt: úristen, mi ez a fura? Először a citrusos jegyek keztek el kibomlani, sehol nem érzem az évek óta ismert alapillatot. Eltelt 30-40 perc. Megnyugvás. Igen, ő komolyabb darab. Egy rendes 'parfüm' változik rajtunk, kifújás, leszáradás után, a nap folyamán. Ilyen ijedelmem annak idején az Eternity-vel volt, nem kicsi, mert nem arra emlékeztem évek után, mint ami először orrba csapott. Aztán eltelt fél óra és rendben voltunk. Szeretni fogom :)

Balea Handschaum Raspberry Party

Balea Handschaum Raspberry Party
2017. augusztus 27.

Hát, ez über cuki és nagyon kellemes használni. Takarítós napokon, kézmosás után vagy csak úgy, kényelmes, nem ragadós, puha és illatos kacsókat kapok. Én imádom! Ki nem állhatom a tubusos kiszereléseket, mindent nyomósba töltök, ha nem kapok olyat, így duplán win. Újraveszem raktározni, sajnos az utolsó kettőt vittem el, mandulásból is csak egy volt, de annak nekem túl édes az illata. Remélem nem limitált és nem szűnik meg.

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate
2017. július 21.

Nem tudom miért írja mindenki, hogy ragad, nekem nem ragad. Lehet bőrtípus függő, az enyém nagyon száraz és vízhiányos, bár most nyáron egész elviselhető. Most sokkal olcsóbban meg tudtam venni sok kedvenc Clinique cuccot, mert több helyen is akció van, és nem bántam meg. Plusz 5 csillag a kiszerelés miatt. A simának is lehetne ilyen, bár akkor gondolom nem lehetne az árát ennyin tartani.

wishes: alkalmi jelleggel el lehet csípni a sima moisture surge-t is tubussal ;)

Paula's Choice Calm Redness Relief Cleanser Normál/Száraz Bőrre

Paula's Choice Calm Redness Relief Cleanser Normál/Száraz Bőrre
2017. július 13.
(!)

Nagyon kedvesek voltak a lányok és küldtek az egyik rendelés mellé egy ilyen mintát, mikor tavaly az arcomon levő ekcéma kínzott a melegben. Nem bántotta a bőröm, és ez eleve nagy dolog! Sajnos tudom, hogy nekem nem elég "vastag", a mosakodókrémhez képest száraz utána az arcom nagyon. Pedig nagyon örültem egy krémes lemosónak, mert azóta (lassan egy éve) azon gondolkodom, a habzó lemosók rám fognak rohadni. :( remélem lesz másképp is még... Emiatt nem pontozom le, mert nem érdemelné, nagyon jó kis cucc (lenne).

Benton Fermentation Eye Cream

Benton Fermentation Eye Cream
2016. december 28.

Azt hiszem engem megvettek Bentonék kilóra... Bármit használtam tőlük mind tökéletesen bevált. Sajnos a szemem környéke időnként túl érzény, mivel az amúgy is télen igen száraz bőröm ott még egy fokkal szárazabb és a smink, korrektor ez tovább fokozza. A mosakodókenőcsre váltás sokat segített, de szeretnék többet sminkelni, mert bizonyos alkalmakkor aktuális és ez a krém segít. A Clinique egyes krémeit is szeretem, de ilyenkor szinte semmit sem merek kenni, ezt viszont nyugodtan. Igaz, éjszakára kenek majd mellé Paula sima olajából, míg a helyzet ennyire durva, talán elkerülöm az ebben az időszakban oly jellemző ekcémás fellángolást. Még jó h nem tudtam kitalálni mihez használjam az olajat mostanában, így tuti el fog fogyni. :-)