vfejes

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Clinique Chubby Lash Fattening Mascara

Clinique Chubby Lash Fattening Mascara
2016. december 26.

Nagyon hamar abszolút kedvenc lett. Egy lila árnyalatot csíptem meg a Douglas 25%-os hétvégéjén Karácsony előtt és ugyan akkor vacilláltam, utólag nagyon örülök, hogy hazajött velem. A szín meseszép, az én világos pillámat gyönyörűen kiemeli. Viszonylag új, de a leírt gondokat én nem tapasztaltam. Szilikonkefe párti vagyok és pici rutinnal nagyon könnyű szépen sminkelni vele. Most szereztem be a kék változatot és biztosan fogom még venni. Csak fekete van egy tonna, szóval az nem kell :-)

Berrisom Oops Tint Cheek Cushion

Berrisom Oops Tint Cheek Cushion
2016. december 19.

Na, jó, ha már feltettem, akkor megírnám az első véleményt is róla. ;-) Némi kétellyel indultam felé, mert akkor még nem ismertem behatóbban ezt az ajaktintákról méltán híres markát. Nem kellett volna. Gyönyörű, természetes a végeredmény, és szinte észre sem veszem, ha felteszem, annyira könnyű. Tartós, simán bírja a napot, az egyedüli kritika csak azt illeti, hogy mindössze 2 szín a választék. A rózsaszín igazi szép természetes, a télen fehér bőrömön 2 perc alatt gyönyörű üde hatást ad és nagyon sokáig elég mindennapos használat mellett. Ehhez a pirosítóhoz nem kell full smink, hogy ne tűnj bohócnak sem. A barack árnyalat viszont talán sötétebb vagy barnás tónuson mutathat jobban, nyáron jobban tudtam használni, de tulajdonképp alig, mert fehér vagyok és nem annyira a színem. Egyszerű a használat és táskabarát! Szeretem.

Clinique Chubby Stick Shadow Tint For Eyes

Clinique Chubby Stick Shadow Tint For Eyes
2016. december 1.

Nos, még Chubby kósza gondolat sem volt, mikor még huszas éveimben volt a Clinique-től egy ilyen gyönyörű szaténos barna stiftem. Akkor imádtam meg és persze, miután mind az utolsó cseppig elfogyott, soha többé nem gyártották. Évekkel ezelőtt, mikor a Chubby berobbant, én épp babáztam, ha volt is időm sminkelni néha, nem vettem semmi újat, hogy ne rohadjon rám. :)

Ma már 7 éves a lányom és ezek a kis cuccok roppant okos dolgok, kemény 5 perc felkenni őket. Az én bőröm jó száraz, különösen télen: egyáltalán nincs olyan gondom, hogy ne lenne tartós. Én nem kedvelem a nagyon harsány sminket hétköznapra, kifejezetten jó nekem.

Két barna árnyalatom van meg és a legvilágosabb arany. Amit hozzátennék, az az, hogy nem túl puhák, és van egy sajátos technikája ennek a fajta sminkelésnek, de csak egyszer kell megtanulni. A ceruza pedig akkor keményedik be, ha sokáig áll, de heti 2-3 használat mellett teljesen rendben van. Ezek hétköznapi praktikus dolgok, ennyit is lehet tőle elvárni. Azt hiszem szeretnék még 2 színt. :)

Givenchy Very Irresistible

Givenchy Very Irresistible
2016. november 28.

Anyu imádja, sőt, rajtam is mindenki szerette. Csak nem tudott megfogni, semmi különöset nem találtam benne. Végül anyunak adtam, de nem szereti magán igazán, mert túl intenzívnek találta. Azt hiszem attól meg néha használja, de nem veszünk többet ilyet...

Anyu migrénes lett tőle, így visszaadta. Itt csücsül a polcon és szomorkodik, közben leverte a makka, picit eltört a kupak és alatta a kis felirat. Méltatlan sors szegénynek. :( Gondolkodom, talán a télen még teszek pár próbát vele, hátha sikerül megszeretni.Durva, hogy még majd a 2/3-a megvan...

Chanel Allure

Chanel Allure
2016. november 26.

Oh, tényleg nem írtam még véleményt erről a csodáról? Még a szép időkben vette nekem egy Karácsonyra a férjem. Akkor, mikor még minden gond és nehézség elkerült minket, mikor még olyan könnyű volt minden... Egy 100 ml-es darabot kaptam tőle, sokáig nem is használtam, csak alkalmakkor. Meleg, téli, vaníliás, nem túl rafinált, letisztult csoda. Az a parfüm, amit első blikkre sikerült másoknak leutánozni, de mégsem, mert nem ugyanaz, ami utána marad. Minden télen előveszem és használom pár hónapig, szerintem még sokáig elég lesz, mert nem a magamra borítós típus volnék.. Egy érett, felnőtt, fiatal nő illata számomra, mikor annak idején megkaptam, még korai volt, ma nem az. Körbeölel, mint egy meleg pulóver, körbeölel a férjem helyett is, mert ő most hosszabb ideig nem lehet velem. Örülök neki, hogy nem adtam oda másnak, nagyon szeretem.

P.S. A durva az, hogy a fürdőben volt és lekoptattam a feliratot róla. :-) A jelölések az alján viszont jelzik az eredetét. A kupakja egyszerűen gyönyörű. Talán egyszer újra megveszem, elkérem Karacsonyra, ha elfogy. Hozzámnőtt. Ő nem csak az a parfüm, amit jaj, emlékszem, volt nekem, finom volt. Ő igazi klasszikus nagyágyú.

BeYu Color Biggie Szemhéjfesték

BeYu Color Biggie Szemhéjfesték
2016. november 23.

Az én bőrőm száraz és ezt a ceruzát nagyon szeretem, mert ha sietek, mindig ehhez nyúlok. Tartosságra simán veri az összes por alakú szemhéjpúderemet, mivel én a külön alapokat ritkán használom csak, mert azok tovább szárítanak (igazából minden festék szárít). Mintha a többiek valami másik termékről beszélnének. Az én színem egy közepes csillogó barna, amit tavaly a Pixibox egyik kiadásában kaptam. Tulajdonképp mázli, mert ilyeneket simán veszek magamnak is, nagyon szeretem. Egész megdöbbentem, mások mennyire nem.

Vichy Dercos Ultra Soothing Sampon Érzékeny, Zsíros Hajra

Vichy Dercos Ultra Soothing Sampon Érzékeny, Zsíros Hajra
2016. november 22.

Pixis mintát próbáltam én is. Hosszú, váll alá erő, szőkített és alapból elég száraz, nagyon dús, sok hajam van, amit elég ritkán tudok csak mosni, hogy ne menjen tönkre. Majdnem két zacskót használtam el egy hajmosáshoz, hogy úgy ahogy azt érezzem, tiszta. Olyan volt, mintha rá se tettem volna a hajamra kb. A balzsam alatt éreztem h a fejbőrömnek jól esett, de azóta sem, valahogy nem érzem elég tisztának és egy átlag sampon után sokkal jobb érzés szokott lenni hosszú távon. A hajam egyébként nem szállt annyira, nem is szárította ki úgy, de szerintem ez olyanoknak való, akik egy héten többször mosnak hajat. Nekem nagyon nem, főleg ezen az áron. Aki kinézte, minta nélkül nehogy megvegye!

Clinique Pep-Start Hydrorush SPF20 Moisturizer

Clinique Pep-Start Hydrorush SPF20 Moisturizer
2016. november 3.

Mintát próbáltam belőle, mert szerencsére volt egy a Pixiben. Nekem többnyire bejönnek a Clinique cuccok és ez a krém azok között is bőven vezet. Sanszos, hogy a mai akció keretében meg is szerzem magamnak. Nem tudom miért volt másnak zsíros, mert most inkább a kombinálthoz közelít még a bőröm, de én alig tudom elkenni, zselés esszencia után is, szóval minden, csak nem zsíros rajtam. Csodás, a fényvédőért plusz pont.

Guerlain Méteorites Púdergyöngyök

Guerlain Méteorites Púdergyöngyök
2016. október 10.

Engem igenis elbűvölt. Gyönyörű finish és nem vakolat. Bűbájos a megjelenése és finom az illata, pedig azt a nehéz Guerlain illatot, ami a termékeik egy részét illeti ki nem állhatom. Valóban nem látszik, hogy felviszem, de mégis olyan tökéletes utána az arcom, valamit mégis csinál. Nagyon szeretem és az árát sem bántam. Valószínű, mert tudtam, mit veszek és nem irreális elvárásaim voltak. Szeretem. Ebben a korban már számít.

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)
2016. augusztus 10.

Ez is csodás, nyárra. Röviden, tömören könnyű, laza krém. Ekcémára hajlamos, száraz, hisztis (de általában szép), 37 éves bőröm van. Az essence után használom. 1 hónapja ütött ki, másfél hete maradt az utolsó mentsváram a szteroid. Azelőtt kezdtem a Benton kombót használni. Nekem egyáltalán zsíros, nem kevés, inkább fura, hogy azonnal eltűnik rajtam, csak a tökéletes bőrt hagyja. Koreai terméknél szerintem senki ne várja, hogy magában tökéletes lesz, ők a rétegzés mesterei... Gyönyörűen lenyugtatták a Bentonok a bőrömet. Remélem most már lassan el tudom hagyni a szteroidot is, de Benton marad. Nagyon szeretem a maszkot is. Zseniális mind, vízhiányra kevés jobbal találkoztam.