vflora33

Regisztráció dátuma: 2018. május 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. május 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Nude Peony Pressed Pigment Palette

Catrice Nude Peony Pressed Pigment Palette
2021. május 23.

Nekem nagyon tetszik, a Huda Nude paletta másolata. A színek is elég tartósak, persze pár óra után fakulnak. Jó kis szemhéjfesték paletta :) Glamour napon szereztem be, 20% kedvezménnyel.

Farmacy Deep Sweep 2% BHA Pore Cleaning Toner With Moringa + Papaya

Farmacy Deep Sweep 2% BHA Pore Cleaning Toner With Moringa + Papaya
2021. május 7.

A tökéletes tonik számomra! Egyszerűen imádom :) mindig újra fogom venni, amikor elfogy. Tiszta, puha arcbőrt eredményez.

Purlisse BB Tinted Moist Cream SPF30

Purlisse BB Tinted Moist Cream SPF30
2021. március 17.

Egyszerűen imádom. A kedvenc alapozóm, vagyis inkább BB krém. Közepes fedésű színezett hidratálóként írnám le. Nem ül be az apróbb ráncokba, pórusokba, ami számomra nagyon fontos, a matt alapozók szárítani szoktam és öregebbnek mutatnak, mintha ráncos lennék. A Purlisse Bb krém pedig nem, számomra szuper.

GlamGlow Instamud

GlamGlow Instamud
2021. március 17.

Kíváncsiságból kipróbáltam ezt a maszkot és nagyon tetszik. Érdekes a habzás az arcon, lemosást után tiszt, puha bőrt kaptam.

Sol de Janeiro Brazilian Crush Body Fragrance Mist

Sol de Janeiro Brazilian Crush Body Fragrance Mist
2021. február 18.

Imádom az illatát, ugyanolyan, mint a bum bum krém, egyszerűen páratlan. Nem igazán tartós, de nem is bánom, nem szoktam parfümöt sem használni.

Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream

Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream
2021. február 18.

Imádom ezt a krémet! Az illata valami csodálatos! Órák múlva is érzem magamon, a családom is rögtön észreveszi, amikor használom. Páratlan illat, hamar beszívódik, kellemes az állaga. Tökéletes 🥰

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2021. január 27.

Ez a kedvenc parfümöm, számomra tökéletes. Imádom az illatát, az erősségét. A legtöbb parfüm nem tetszik, ez az egyetlen ami bejött, örök szerelem úgy érzem.