vgeorgina

Regisztráció dátuma: 2020. február 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. február 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde 7 Napos Ampullakúra Bachvirágkivonattal

Alverde 7 Napos Ampullakúra Bachvirágkivonattal
2020. augusztus 12.

Ajándékba kaptam ezt a kúrát, megmondom őszintén kicsit féltem tőle, elég érzékeny a bőröm, imádom a natúr, környezetbarátabb termékeket, de sok kinyírja a bőröm. Ennek ellenére meg voltam vele elégedve, nem okozott pattanásokat (bár mellette nizoralt alkalmaztam többször, mint egyébként - gomba okozta pattanások miatt), kellemes még az illata is, puha lett tőle a bőröm. Csodát azért nem tett, főleg nem 7 nap alatt, de összességében tetszik. lehet, hogy néha magamtól is tartok egy ilyen kúrát :)

HERBioticum Vadgesztenyés Lábkrém

HERBioticum Vadgesztenyés Lábkrém
2020. augusztus 9.

Az itteni vélemények miatt választottam ezt a krémet. Számos vadgesztenyés krémet próbáltam már, sajnos csodás visszereket örököltem, illetve nyáron vizesedik, duzzad a lábam. Nyilván ilyen áron, visszerekkel meg végképp nem vár csodát az ember, de nekem nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Ha bekenem kellemesen hűsít, de ennél több hatást nem észleltem.

Avène Tolérance Extréme Emulsion

Avène Tolérance Extréme Emulsion
2020. június 26.

Nem gondoltam volna, hogy valaha lecserélem a TO hidratálóját, de beigazolódott, hogy gomba okozta pattanásaim vannak, amire rengeteg helyen ajánlják ezt a krémet (ellentétben az előbbivel, mert az táplálja ezeket a pattanásokat). Vettem is gyorsan itt a Krémmánián, mostanra használtam el az első tubust, és egyszerűen imádom. Sokkal jobban hidratál, mint eddig bármi, amit próbáltam, tényleg nem bántotta az érzékeny bőröm, teljesen eltüntette a száraz foltjaimat, egyéb termékekkel kiegészítve a pattanások is eltűntek, ő nem okozott többet, mitesszereket sem stb. 5* egyértelműen, és mostantól bizony ez a kedvenc hidratálóm. Külön plusz a steril adagoló (az elején és a végén kicsit küzdős, de szerencsére, akitől vettem szólt előre, hogy inkább oldalasan nyomjam, így nem fog ömleni belőle a krém, a végén meg hát igen, ki kell préselni, de cserébe valóban steril, ellentétben más adagolókkal :))

Alverde Aqua Hydro Waschgel Meeresalge

Alverde Aqua Hydro Waschgel Meeresalge
2020. május 29.

2020.február: Egyszerűen tökéletes. Eltávolít minden sminket és szennyeződést egyszerre, nem is beszélve az ár érték arányról...:) Igyekszem natúr termékeket használni, emellett elég problémás a bőröm is, az összes termék közül úgy gondolom ez a napi szépségápolási rutinom egyetlen biztos alapja, a többivel még kísérleteznem kell mellé.

UPDATE: Az alkohol és a parfüm miatt lecseréltem, nem rossz tartaléknak, de szárít rendesen, ami 1-2 hónap után még nem szembetűnő, de ennyi idővel már igen. Illatra is nagyon átütő már az alkoholszag. Mínusz 1*, és sajnos bizony ő nem egy jó alap már így számomra.

Isana Yoghurt & Fruit Krémtusfürdő

Isana Yoghurt & Fruit Krémtusfürdő
2020. május 29.

A Rossmann rendelésem mellé jött ajándékba, alapból előnyben részesítem a natúrkozmetikumokat, főleg tusfürdők esetén (ahol jóval kedvezőbb áron is hozzá lehet jutni), de úgy voltam vele, hogyha már itt van elhasználjuk a párommal, nem kukázok ki egy teli terméket. Hát, nem volt jó ötlet. Fürdés után kiütéses lett az egész lábam, a térdem be is dagadt, még az arcom is, pedig oda nyilván nem kentem, csak a kezemen lévő kis maradékkal nyúlhattam az arcomhoz. Az SLES lesz a kiváltója sejtésem szerint, szóval továbbra is életem döntése, hogy abbahagytam ezeknek a termékeknek a használatát :D

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2020. május 27.

Végre találtam egy szemsminket, ami nem táplálja a szemem körüli miliákat! Nehéz volt a váltás, mert általában igyekszem környezet-, és bőrbarátabb termékeket használni, de a csúfságok miatt rávettem magam, hogy ez most belefér. Elég erős alkoholszaga van, 1-2 napig, mintha kicsit csípett is volna. Összekenem vele könnyen a szemhéjam felvitel során, de nem zavar, mivel könnyen eltávolítható (aki használ szemhéjpúdert annak bosszantó lehet ez a potenciális tulajdonsága). Szép nagy, sőt óriás pillákat csinál, nem kopik, nem potyog, nem kenődik el, makulátlanul el lehet távolítani sminklemosásnál, szóval a kis negatívumok ellenére ez a kedvenc szempillaspirálom valaha!

Essence Extreme Lasting Szemceruza

Essence Extreme Lasting Szemceruza
2020. május 22.

Nem rossz termék, de közel sem tökéletes azért. Amire nekem kell (egy-két eseményre, hétköznapokra ritkán viselek spirálnál több szemsminket) arra elégséges, de sokáig nem tartós. Szép a színe, erőteljes, nem maszatolódik, de kopik.

Miss Sporty Szemöldökceruza

Miss Sporty Szemöldökceruza
2020. május 22.

Nagyon baráti áron évekig elég termék. Könnyű vele dolgozni, viszonylag tartós (hétköznapra, munkába tökéletes), nem maszatolódik. Ami nem túl jó benne, hogy könnyen törik, de még ígyis évekig elég tényleg. Nekem önmagában viszont nem elég, használok hozzá szemöldök gélt és, és a kettő együtt éri el nálam a kívánt formát, természetes hatással.

Alverde Pure Beauty Anti-Spot Concealer

Alverde Pure Beauty Anti-Spot Concealer
2020. május 22.

Azért esett rá a választásom, mert semmi olyan hatóanyag nincs benne (eddigi tudásom szerint), ami ronthat a szemem alatt rendre megjelenő miliákon, vagy többet hozna ki. Szeretem a folyékony korrektorokat, de valahogy nem az igazi. Szem alatti karikákra nem rossz, bár túl sötét, pattanásokat, egyéb bőrhibákat eltüntetni mérsékelten vált be. Nagyon alkoholos, a szérum része szerintem semmit nem használ, és nagyon túl fényes az egész.

Alverde Szemöldök Formázó Zselé

Alverde Szemöldök Formázó Zselé
2020. május 22.

Alapvetően meg vagyok vele elégedve, szépen formáz, szép a színe, szépen tart - bár nekem kell alá ceruza. Azért nem tökéletes, mert nagyon alkoholos, ez szagra is érződik, és szárítja is a szemöldök körüli bőrt rendesen. Mielőtt újraveszem kipróbálok azért még más terméket.