Vica75

Regisztráció dátuma: 2012. április 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser
2019. május 3.

Pár éve még nagy durranás lehetett ez a lemosó, de most már elérhető olyan ami hozza ezt a hatást fele ennyiért.

Shiseido Kajal InkArtist Szemceruza

Shiseido Kajal InkArtist Szemceruza
2019. április 25.

Gyönyörű lila színben vettem meg először. Vízvonalon, vékony tusként, elsatírozva az is remekül teljesít.

Aden BB Cream

Aden BB Cream
2019. április 24.

Csomagolása előnyére változott, az ára viszont duplájára emelkedett, de még így is megéri ha beválik. Félve vettem meg a megosztó vélemények meg miatt, de egyelőre nagyon ígéretesnek tűnik. Gyorsan szárad, sietősen kell vele dolgozni. Leginkább azért vettem, mert ha reggel megyek edzeni is kell az arcomra valami laza smink féle, de 1-2 óra múlva leszedem.Meglátom,hogy megizzadva hogy viselkedik, de most annyira tetszik, hogy nemcsak edzésre fogom feltenni.

Catrice One Drop Coverage Weightless Korrektor

Catrice One Drop Coverage Weightless Korrektor
2019. április 14.

Valljuk be,hogy a krémmániázásnak vannak hátulütői is. Ezt a korrektort a kosaramba tettem, rákerestem és a vélemények hatására visszaraktam. Később mégis meggyőztem magam arról, hogy kell nekem.
Eddig tökéletes. Kentem szem alá és bőrhibára is. Egy csepp, erős fedés. Nem oxidálódik, vagy már ennyire vaksi lennék? (Természetes fénynél nagyítós tükörben nézem az összképet).

Chanel No.19 Poudre

Chanel No.19 Poudre
2019. április 7.

Rég nem csalódtam ekkorát, nyilván az ára miatt is fáj ennyire. Vágytam rá egy ideje, szagolgattam itt-ott. A Prada Iris vonalát szerettem volna pótolni. Nyomába sem ér. Az eleje kifejezetten bántó, avítt illat, késôbb jobb lenne, de a tartóssága a nullával egyenlő.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2019. március 19.

Eltelt most már két hónap. Egyszerűen kêptelen voltam elhasználni. Két három nap múlva jelentkezik az az undorító, elviselhetetlen fémes szag, ami nem tűnik el, állandóan érzem a kezemen. Csak azt ne mondjátok,hogy kenjem gumikesztyűben :/. Hatásban sem láttam semmit, persze, tudom, hogy csodák nincsenek és az anti aging másról szól. Csak a szag.Az ne lenne. Kuka

Lassan két hete használom, nagyon megszerettem. Annak ellenére,hogy tél van én bizony a hűtőből teszem magamra és jól esik. A friss pattanásokat kipirosítja, néha csíp is viszont mintha tényleg gyorsabban gyógyulnának Hámlás nincs, az eddiggi legjobb C vitamin szérumom.

Vegyesek az érzéseim. Imádom az állagát, örülök,hogy nem olajos. Viszont ennél is megjelent az az elviselhetetlen fémes szag. Emiatt nem hiszem, hogy barátok maradunk.

the Balm Even Steven Alapozó

the Balm Even Steven Alapozó
2019. március 3.

Az utóbbi évek legcsodálatosabb alapozója, pedig jó néhány került az utamba. A pénzünkért már-már pofátlanul kevés mennyiséget kapunk, viszont tényleg kevés kell belőle. Ennek ellenére nem tudom azt mondani,hogy napi használattal fél évig kitartana. Cserébe viszont a zsíros bőrűeknek áldás ez az alapozó, gyönyörű bőrképpel. Highlighter vagy fényesebb pirosító használata ajánlott,h ne legyen annyira mesterségesen matt a bőr, ami 40 felett már nem előnyös. Hasonlít az Essence a pure skin mousse alapozójára, ami már évek óta nincs a kínálatban.

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2019. február 20.

1200 forintért ajándék volt. Csodás testápoló, a drága társaival vetekszik.

The Body Shop Olívás Tusfürdő

The Body Shop Olívás Tusfürdő
2018. november 27.

Egyetlen TBS termék aminek örökös helye van a fürdőszobámban. Imádom télen,mert a nyarat idézi, imádom nyáron,mert friss,zöld, üde. Csodás. Azon kevesek közé tartozik amit szeretek a férjemen érezni és magamon is. Csakis nagykiszerelés.

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém
2018. szeptember 24.

Gyakori szájzug repedésemre vettem, hátha jó lesz alapon. Sajnos nem vált be,gyorsabban gyógyul,ha hagyom kiszáradni,hámosodni. 3 gyereket szültem,szoptattam,bőven volt részem olyan bimbórepedésben,hogy a falat kapartam. Ennek a lanolinnak egyetlen pozitív tulajdonsága,hogy nem kell lemosni. Igen, egy edzetlen mellbimbónak az a dolga,hogy kirepedjen. És ez bizony fáj. Fogat összeszorírva, akkor is szoptatni kell, és ahogy hozzászokik a mellbimbó a szoptatáshoz, el fog múlni a sebesedés is.