Vica89

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Colgate Max White Fogkefe + Fehérítő Toll

Colgate Max White Fogkefe + Fehérítő Toll
2017. február 26.

Most kentem fel 3. alkalommal a gélt, ezért a fehérítő hatásáról még nem tudok nyilatkozni, csak a használhatóságáról. A fogkefe szerintem teljesen jó, a gél felkenése nehézkes, ragacsos, nehezen eloszlatható. Amit nem értek, hogy ugye nem kell lemosni, de nyilván a gél egy idő után eltűnik és a gyomorban landol. Ennek nincs valami egészségkárosító hatása? Erről irhattak volna pár szót a tájékoztatóban. Felkenés után elég kényelmetlen úgy tartani az embernek a száját, hogy ne nyalja le rögtön az összes gélt, és szerintem nem is szárad meg annyira, hogy a későbbiekben kényelmesen lehessen beszélni, vagy akár csak csukott szájjal ülni.
Már a 2. alkalom után észrevettem egy kis fog érzékenységet, de egy éjszaka alatt elmúlt, ezért még adok neki pár alkalomnyi esélyt.
A fehérítő hatással kapcsolatban majd jön az update, addig adok neki egy 3 ast.

dr. Organic Snail Gel Csigagél

dr. Organic Snail Gel Csigagél
2016. május 6.

Az illata megszokható, elsőre kicsit furcsa volt, az llaga nagyon jó, hamar beszivódik, viszont nekem sem hidratál eléggé. Egyéb hatást nem tapasztaltam eddig.

Timotei Pure Sampon Normál és Zsíros Hajra

Timotei Pure Sampon Normál és Zsíros Hajra
2016. május 6.

A valaha volt legjobb samponom! az összetevők csodásak, én 2x mosom meg vele a hajam egy hajmosás alkalmával, nem vettem észre, hogy kevésbé, zsirosodna a hajam, viszont azt sem, hogy jobban. Igy is - ugy is 2 naponta mosom, szóval ez a sampon a legjobb választás a gyakori hajmosóknak. A hajam illatos és rengetegen megjegyezték, hogy milyen csillogó. :)

Zindaclin

Zindaclin
2016. május 6.

5 napja használom, eddigi tapasztalataim alaján szépen egységesiti a bőrt, a pattanásokat szépen lehuzza, összességében sokkal szebb már most a bőröm. Ami negativum, hogy nagyon nagyon száritja a bőrt, este használom vékony rétegben, reggel lemosom és hidratálom a bőrt, de még igy is gyakran látom, hogy ki van száradva.
Még várok tőle javulást, updatelek ha lesz valami! :)

MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash Szempillaspirál

MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash Szempillaspirál
2016. március 30.

Még csak kétszer próbáltam ki, ezért nem is írok végleges véleményt, de ennyi pénzért kicsit többet vártam. Az Yves Rocher féle spirállal körökkel szebb végeredményt lehet elérni. Ez rengeteg festéket felvesz, a kefe konkrétan tocsog.. várok vele pár napot, hátha javul valamit az állaga, mert így csak egy nagyon drága és bosszantó pénzkidobás volt.

UPDATE: elfogyott, az árához képest elég hamar, viszont a végére kicsit jobban megkedveltem, de leginkább azért, mert elég könnyen le lehetett mosni, ami nagy hátránya is volt egyben, mert egy kiadós sirás után az emberlánya úgy néz ki benne, mint egy részeges pandamaci. 3* nál többet nem érdemel, ár-érték arányban még mindig az yves rocher spirálja viszi a primet!

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Sampon Károsodott Hajra

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Sampon Károsodott Hajra
2016. március 30.

Nagyon szeretem a hajápoló családot, ezt az új terméket is kipróbáltam, a balzsammal együtt. Nem neheziti el a hajat, csodás az illata, és nem zsirosit ami nagyon szuper.

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Hajbalzsam Károsodott Hajra

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Hajbalzsam Károsodott Hajra
2016. március 30.

Samponnal együtt próbáltam ki, az illata nagyon kellemes. Mivel a hajam zsirosodásra hajlamos, igy csak a hajvégekre kentem a balzsmaból, ott viszont kellemes, puha tapintású lett. A sampon és a balzsam együtt jól kiegészitette egymást, 2-3 napot simán kibirt a hajam, nem zsirositotta.

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél
2015. augusztus 28.

Szuper termék! Véletlenül akadtam rá, igazából csak azért vettem meg mert szemöldök-mániás vagyok ez meg akciós volt, de nem bántam meg! A nagyobb hézagok eltüntetésére mindenképp használni kell még valamit (por, ceruza) de a szemöldök végleges fixálására tökéletes. Por alap nélkül pedig kifejezetten természetes, mégis szép hatást lehet vele elérni.

UPDATE: sajnos rájöttem, hogy annyira nem jó.. amikor először próbáltam frissen volt festve a szemöldököm, így nagyon szépen kitöltötte a kisebb hézagokat, de miután a tartós festék lekopott, csak nagy barna pacákat varázsol az arcomra. Azóta sem használtam.

MakeUp Revolution Szemöldök Paletta

MakeUp Revolution Szemöldök Paletta
2015. augusztus 14.

Tökéletes szemöldökformázó! Eddig az essence formázóját használtam, de inkább ezt vettem helyette és nem csalódtam!
A színek nagyon jók benne, a 3 színből nagyon szépen ki lehet kísérletezni a saját szemöldöködnek megfelelőt, a hozzá adott ecsettel pedig meglepően jól fel lehet vinni a port. A fixáló is kifejezetten tetszik, egy leheletnyivel meg lehet zabolázni a rakoncátlan szálakat. :) Maximálisan elégedett vagyok a választásommal, melyhez nagyban hozzájárultak a Krémmániás csajok is, a véleményükkel! :)

Update: A termék még mindig nagyon szuper, szeretem a színét és az ecsetet is, egyetlen negatívuma a csomagolás. Az első használatbavételt követő 1 hónapon belül eltört a fedele, így elég nehézkes a szállítása. Másik Makeup revolution termékekkel is ez a nagy problémám, hogy ripityára törik a fedele...

H&M Rúzsceruza (régi)

H&M Rúzsceruza (régi)
2015. április 27.

Végre egy ár-érték arányban szuper rúzsceruza! Az állaga krémes, felkenve először fényes, majd eléggé be-mattul. Picit szárítja az ajkakat, de egy kis ajakbalzsammal ez könnyen orvosolható. Könnyű felkenni, nem kell vele sokat bíbelődni, egyszerű és gyors, lehet beszerzek belőle még egy pár színt, a mostani cherry lips-en kívül is! :)