vicadesu

Regisztráció dátuma: 2018. június 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2019. május 6.

Az árát tényleg updatelni kellene!!
Régóta keresek egy olyan ajakbalzsamot, amely tényleg jól "működik". Most vettem Carmexet először, nekem az íze nagyon nem jön be, gondolom a kámfor miatt, viszont az illata nagyon jó. Puhítja az ajkaimat, pedig még csak pár órája használom, kíváncsi leszek, később is megmarad-e ez, vagy csak jobban fogja-e szárítani és sűrűbben kell-e majd használnom. A tubusos kiszerelés nagyon tetszik! Legközelebb mindenképpen a classic-ot fogom venni, de egyenlőre megteszi ez is.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2018. június 23.

Első "púderem" volt, nagyon szeret(t)em. Nagyon sokáig elég, jól mattít, és tartós. Egyedül azt nem szerettem benne, hogy amikor másodszorra vittem fel (pl. amikor nap közben megigazítottam, mert a nyári melegben átizzadtam), kissé csomóssá vált a bőrömön, és úgy néztem ki, mintha lisztet kentem volna a fejemre. Illetve nekem nem mindig volt "átlátszó", sokat világosított a bőrömön.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2018. június 23.

Évekig használtam, nemrég váltottam. Nagyon szerettem, könnyű használni, jól pigmentált, és tartós is. Csak ajánlani tudom!

Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder

Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder
2018. június 23.

Nem túl tartós, de jól pigmentált és szép színe van.

Essence Superfine Vízálló Szemkihúzó Toll

Essence Superfine Vízálló Szemkihúzó Toll
2018. június 23.

Negatívumai: a felirat nagyon hamar lekopott róla és összefogott mindent, illetve a hegye is eldeformálódott, pedig vigyáztam rá. Pozitívum viszont, hogy tartós, szép fekete színe van, és könnyű vele dolgozni.

Essence The Cushion Szemhéjtus

Essence The Cushion Szemhéjtus
2018. június 23.

Nekem bevált! Szép fekete színe van, könnyű vele dolgozni és tartós is. Egyetlen hibája, hogy nagyon hamar elfogyott, és egy idő után nem tudtam felvenni a szivacsról a tust.

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset
2018. június 23.

Nekem ilyenből a lila változat van meg, de pár használat után már nem tartotta a formáját, szétállt a feje, pedig vigyáztam rá. Így már csak szemöldökhöz tudom használni.

Essence Super Fine Szemkihúzó Toll

Essence Super Fine Szemkihúzó Toll
2018. június 23.

Annyi jó van benne, hogy a vékony fejével egyszerűen lehet szép tusvonalat húzni. Eleinte bevált, de pár használat után rájöttem, hogy ez a világ legrosszabb filces tusa. Nagyon hamar fogy, mivel sokat kell belőle felvinni, ugyanis nagyon híg, kb. semmi színe nincs, és egyáltalán nem tartós, nekem fél órán belül el is kenődött. Ha már van a szememen valamilyen alap (por, esetleg korrektor), akkor lényegében lehetetlen felvinni, ha meg nincs, akkor szétcsúszik és elkenődik. Ami miatt 1 csillagot adok, az az, hogy pár használat után iszonyatosan elkezdett folyni. Zsepi nélkül már meg sem tudom fogni, mert az egész kezem tiszta fekete lesz tőle, hiába törlöm meg, ugyanúgy elkezd folyni, pedig nem csináltam vele semmit, ami miatt ez történhetne.