Vichy

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bourjois Always Fabulous 24 Hrs Korrektor

Bourjois Always Fabulous 24 Hrs Korrektor
2020. július 20.

Sajnos nekem sem vált be 100%-ig. Fedése rendben van, tartóssága is, tulajdonképpen az egyetlen problémám vele a tömény illat ami árad belőle. Sajnos minden egyes alkalommal mikor ezt használom, bekönnyezik a szemem tőle és állandóan aggódom, hogy "lesírom" a szemhéjfestéket (én sokszor a szemhéjfestékkel kezdek, utána korrigálok). Ráadásul nem a szemem tövébe korrektorozok, nagyon figyelek rá, hogy az apróbb ráncokat valahogy kikerüljem és olyan makacs karikáim sincsenek, hogy rengeteg korrektort kellene felvinnem. Eddig sosem tapasztaltam ilyet.. kár érte, mert szerintem az alapozója nagyon jó. A színválasztékot már említeni sem merem, mert szerintem kb.az összes drogériás márka bővíthetné a kínálatot....

The Inkey List Caffeine Serum

The Inkey List Caffeine Serum
2020. július 2.

Tulajdonképpen jó kis szemkrém, könnyű, egyáltalán nem zsíros állagú, reggelente finoman hűsítette a szemkörnyékem. Egyéb hatását nem igazán tapasztaltam. Mondjuk nagyon sötét karikáim sincsenek, maximum kialvatlanság esetén... kezdőknek érdemes kipróbálni.

Summer Fridays Jet Lag Mask

Summer Fridays Jet Lag Mask
2020. május 15.

Ez a harmadik maszk amit a #maradjotthon alatt kipróbáltam, ezt a vásárlást is beauty guruk inspirálták. Szerintem ez egy jó maszk, csodát nem művel, viszont azt érzem, hogy puhítja a bőrömet, miután lemosom magamról. Kb. félórát szoktam magamon hagyni, hogy beszívódjon, valahogy az állaga miatt nem merem éjszakára is felkenni, mert kicsit vaskosabb, krémesebb a textúrája és nem szeretnék zsíros bőrrel ébredni. Édes mentás illata van, a csomagolása nagyon millennial és praktikus is, mert az utolsó cseppig kitudjuk nyomni belőle a terméket, ráadásul jól néz a fürdőszobapolcon. :)

fresh Rose Face Mask

fresh Rose Face Mask
2020. május 15.

Cultbeauty-ról rendeltem egy 30 ml-es kiszerelést belőle, mert sok beauty guru az egekig magasztalta. Szerintem sem rossz maszk, én reggelente szeretem használni, így egy kis "löketet" ad az arcomnak és frissebbnek érzem magam. Igazi hidratálást én sem tapasztaltam, inkább csak előkészíti az arcot a következő lépésre a rutinban. Az állaga tetszik, valóban rózsaszirom darabos és zselés, az illata pedig mennyei, mintha egy rózsabokort szagolgatnék. Ami még pozitívum szerintem, hogy a márka eléggé ökotudatos, így például ez a maszk is porcelán csomagolásban van, és ha jól tudom a többi fresh terméket is porcelán és üvegcsomagolásban árusítják. Újravenni szerintem ezt a maszkot nem fogom, mert tényleg drága, de ha bármi mást is veszek még a márkától az a Vitamin Nectar maszk lesz, mivel arra még kíváncsi vagyok.

MAC Glow Play Blush

MAC Glow Play Blush
2020. május 15.

Már alig vártam, hogy nálunk is kapható legyen, így még márciusban mikor megjelent (és nyitva voltak még a boltok) elmentem a Váci utcai MAC-be és végigpróbáltam az összes színt. Eredetileg a Blush, Please volt a kívánságlistámon, de ahogy próbálgattam a színeket végül a No Shame! mellett döntöttem. Valami hihetetlen jó a textúrája ezeknek a pirosítóknak, valóban krémesből egy finom por állagot kapunk a bőrön, viszont azt nem mondanám, hogy nagyon pigmentáltak is, inkább építhető a formula, ami nekem plusz pont, mivel eléggé túlzásba tudok esni ha pirosítóról van szó. Én is egy duofiber ecsetet használok a felvitelhez, még a boltban ajánlották a sminkes csajok és tényleg azzal lehet elérni a legszebb eredményt.
Tartóssága átlagos, kombinált bőröm van így az orcáim hamar átfényesednek, szóval onnan hamar lekopik kb. minden amit rásminkelek. Összeségében szerintem ez egy nagyon jó pirosító, csak azért nem fogok másik színt is venni, mert félek, hogy az állaga miatt hamarabb megromlik, mint mondjuk egy sima porállagú pirosító. :)

NARS Voyageur Szemhéjpaletta

NARS Voyageur Szemhéjpaletta
2020. május 15.

CSÚCS ez a paletta. A képen látható Suede árnyalat birtokosa vagyok, valami mennyei ez a színösszeállítás. Főleg hétköznapokra használom, nagyon szeretem benne a szürke matt színt a fényesekkel kombinálni. Mind a fényes és matt színek pigmentáltak, egyedül sötétbarna mattot sikerült nehezebben elsatíroznom a külső V-be.
Ahogy előttem is írták, ez egy kicsi kompakt paletta, egy Charlotte Tilbury quad-nál kb. 1 centivel hosszabb méretű, utazáshoz is kiváló és amit nagyon szeretek még a külsején, hogy matt a csomagolása, nem szedi az ujjlenyomatokat.
Nem volt még soha Nars szemfestékem, de ilyen minőség után gondolkodom, hogy veszek majd egy nagyobb palettát is a márkától.

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
2020. május 15.

Én is csak jókat tudok mondani róla, gyorsan beszívódik, kellően hidratál, így reggelente pihe-puha arccal ébredek. Nincsen bajom az illatával sem, valóban szokatlan, de nem tolakodó. Összetevők terén is remek, érdemes kipróbálni minden skincare fan-nak! :)

Charlotte Tilbury Pillowtalk Instant Eye Palette

Charlotte Tilbury Pillowtalk Instant Eye Palette
2020. március 19.

Egy kicsikét becsapós ez a paletta. Egy csomó netes swatch alapján én azt hittem, hogy rózsaszín és nude árnyalatokat kapunk. A valóságban ez barackos nude (néha korallba hajló) színeket és pirosas rózsaszíneket tartalmaz. A DAY szekcióba eső első két szín egy fényes pezsgőszín és egy fényes bronzos nude szín, szerintem nekik kicsit más a formulájuk mint, ami a quad CT palettában vannak, de nagyon szépek és krémesek. A harmadik szín pedig egy matt hideg barack szín, nagyon krémes és nagyon tartós formula. Charlotte most sztem nagyon eltalálta, azt eddig is észrevettem, hogy nagyon tud matt színeket alkotni, de ezzel a palettával is tud teljesen újat mutatni, az összes matt szín amit itt kapunk nagyon krémes, szépen elsatírozható, és nem ül bele a kis ráncocskákba sem. A DESK szekció három matt színt tartalmaz: egy hideg tónusú nude-ot, egy korall-barack kombót és egy barnásabb barack színt. A DATE szekció is 3 matt színt tartalmaz, ők sötétebbek az előző három színnél a világos baracktól a bronzos barackig tartó skálán mozog Charlotte szerint a date night look. A DREAM look szekció két fényes sötét rózsaszín színnel nyit, és egy erős pinkes - piros matt árnyalattal zárul.

Nem vagyok valami jó árnyalatok leírásában, légyszi ne kössetek belém, de azért mertem nekiállni ennél a palettánál, mert hiába kerül ennyibe, egyszerűen letehetetlen számomra, nagyon szeretem! Nyugodt szívvel ajánlom mindenkiek aki szereti a márkát vagy a high end termékeket, mert remek minőséget kap, ha már beruház rá. :)

Giorgio Armani Eye Tint

Giorgio Armani Eye Tint
2020. március 19.

Nőnapi akció-ban csaptam le a Douglas-ban a Flannel 8-as számú árnyalatra (Nude szín pink csillámokkal). Egy beauty blogger és egy sminkes is ezt az árnyalatot ajánlotta, de sajnos rajtam egy sima szemhéjpúderalappal nem igazán látszik, így kombinálnom kell szemhéjpúderekkel. A tartóssága viszont kiváló, a formula is tetszik, kicsit krémesebb mint az eddig használt hasonló szemhéjárnyalóim. Leheséges, hogy a jövőben beruházok egy másik - erősebb - színre. (Egyébként tavaly változott a csomagolása, kisebb és dundibb lett. :))

Uriage Olajtusfürdő Illattal

Uriage Olajtusfürdő Illattal
2020. március 4.
(!)

Én is tesztelésre nyertem,aminek nagyon örülök, mert egy remek kis tusfürdőt sikerült megismernem. Egy ideje kizárólag ezt használom, nagyon kellemes illata van, megfelelően tisztít és amit nagyon szeretek benne, hogy úgy érzem, hogy tényleg hidratál. Nincsen szárazságérzet, ha kilépek a zuhany alól és megtörölközöm, sokszor testápolót sem használok mellette mert sokkal hidratáltabbnak érzem a bőröm tőle, mint más tusfürdőktől.
Maximálisan elégedett vagyok vele, szerintem következő télen beruházok rá.