vicka

Regisztráció dátuma: 2017. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

HerbArting Krémdezodor

HerbArting Krémdezodor
2022. március 20.

Várandóságom alatt szerettem volna valami természetesebb összetevőjű dezodort használni. Nyilván én rontottam el, de tengerparti nyaralásunkon volt az első bevetése, és várandóság+40 fok… nem jól teljesített. Azon a nyáron hagytam is, de hidegebb időben visszatértem rá, és nem rossz.. még az is lehet, hogy megszeretem :)

HerbArting Hidratáló Arckrém

HerbArting Hidratáló Arckrém
2022. március 20.

Jajj, de nagyon várom, hogy elfogyjon :( jó kis krém lenne, de valamiért nagyon nem szeretem az illatát :(

Guhl Balzsam Barna Hajra

Guhl Balzsam Barna Hajra
2021. december 3.

Nem rossz kis termék. A Balea barna balzsamja helyett vettem, egyszerűen csak megláttam, és ki akartam próbálni, de nem vártam tőle semmi extrát. Meglepődésemre számomra a Baleástól jobb. Tény, hogy nagyon sok jön ki egyszerre a flakonból, de meg lehet tanulni használni. Valóban befogja a fürdőkádat, de ez Domestossal nekem azonnal lejön, illetve a törölközőből is könnyen kimosható. A hajam nem tudom, hogy barnább-e, mindenesetre puha és fényes tőle, kifejezetten szép. Sajnos picit azonban zsírosít, bármennyire is kerülöm, hogy hajtőre menjen. A közelemben nincs Müller, így legközelebb lehet kipróbálok valami mást, de ha arra járok, biztosan veszek még belőle is, mert ennyi pénzért megéri; jól teszi a dolgát! :)

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező
2021. november 10.

Ez egy borzalom!! Nagyon vigyázzatok vele!!! Az eredeti hajszínem 5-ös. Direkt 6-osat vettem, mert féltem, hogy sötét lesz, olvasgattam róla ilyet… 6-os árnyalat dobozán egy inkább szőke hajú hölgy vigyorog, a szín neve pedig: világosbarna. Felkentem, a javasolt hatóidőt (20-25 perc) meg sem vártam, mert 17 percnél láttam, hogy baj lesz, ez sötét.. gyorsan lemostam, de az eredmény KOROM FEKETE lett!! Elsírtam magam a tükör előtt. Hiába mostam, sehova nem kopott. Undorító volt! Még szerencse, hogy működött az aszkorbinsavas megoldás, mert anélkül tutira gyalog mentem volna panaszt tenni!! Aki hasonlóan járt vele, annak javaslom, hogy olvasson utánna itt az oldalon az aszkorbinsavnak, tényleg működik!!

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)
2021. november 10.

Egyáltalán nem hittem volna, de ez működik!!!
Az én esetem röviden: magát profinak hirdető fodrász kókány, jó sok pénzért durván elrontott egy ombre hajat nekem. A barnás átmenet platinaszőkére kopott 2 hajmosás után, sőt, darabokban törik a vége. Gondoltam már mindegy, így jártam, visszafestem az eredeti hajszínemre, a szőkét könnyű lesz… jól utána is olvasgattam, írták, hogy világosabb árnyalatot válasszak az eredeti hajszínemnél, mert a szőkén másképp működik. Oké. Jött a Palette Color Shampoo, 6-os árnyalatú színezője (világosbarna a neve, a dobozán egy inkább szőke hölgy vigyorog). Felkenés után kb negyed órával már láttam, baj lesz…. Gyorsan lemostam, és elsírtam magam mikor megláttam… fekete lettem… nem világosbarna, nem csokibarna, nem sötétbarna, ez bizony FEKETE. Borzasztóan állt. Aznap éjjel nem aludtam az idegtől. Mit csinálhattam volna, ha ezt fodrász megküldi hidrogénnel, nem fekete leszek, hanem kopasz. Olvasgattam ezt az aszkorbinsavas megoldást, gondoltam, egy életem egy halálom, próbáljuk ki. Másnap nyitásra a DM ajtóban toporogtam, vettem egy Mivolis C vitamin port, aztán futás haza, kezdődhet a kotyvasztás. Arányokat nem mértem, hosszú, nagyon-nagyon dús hajam van, így bőven tettem mindenből egy üveg edénybe. Egyedül a c vitamint mértem, nem akartam túllőni, nehogy szárítson, gondoltam inkább majd megismétlem, ha nem lenne elég hatásos. Az alábbiakat használtam:
-2 csapott evőkanál aszkorbinsav
-oliva olaj
-kókuszzsír
-argán olaj (100%-os, volt épp itthon, legalább elfogy alapon beletettem kb 50 cseppet)
-kímélő sampon
-Tresemmé hajpakolás.
Felkentem száraz hajra, a tangle teezeremmel jól belefésültem, rá egy szatyor, arra egy törölköző. Kb 40 perc után lemostam, rendesen hajat mostam, mint máskor. A leglassabb fokozaton beszárítottam a hajam. Az eredmény…… visszakaptam a barna hajszínemet!!! Nem hittem el! Ráadásul olyan puha lett, mint régen egy steampod hajvasalás után. Nem, nem lett egyenletes, de nem is vártam, hiszen maga a szőkítés és a feletére festés sem volt az, de legalább ha rám néznek, nem úgy emlegetnek, hogy a “fekete hajú nő” hanem a barna :) még egyszer kb egy hét múlva újra megcsinálom, aztán elmegyek fodrászhoz BARNÁRA festetni :)
Soha többé nem kísérletezgetek itthon, de mindenesetre hálás vagyok ennek a kis csoda cuccnak!

alouette Deluxe Nedves Toalettpapír - Kamillás

alouette Deluxe Nedves Toalettpapír - Kamillás
2021. október 15.

Jaj, de rossz szegény :( a Zewa nedves wc papírját szerettem volna egy minimálisan olcsóbb termékre leváltani, de hiba volt kísérletezni. Tocsog a nedvességben, habzik is, csíp…. Megmarad cipőt törölgetni, mert rendeltetésszerűen sajnos nem lehet használni. :/

Hidegúti Ecetes Hamvasító

Hidegúti Ecetes Hamvasító
2021. szeptember 24.

Tényleg szépen hamvasít, de nekem a hátközépig érő hajamból vállig érőt kellett vágatni, olyan szinten tört le tőle kb 5-6 öblítés után. Nem sejtettem, hogy ettől lett olyan, később a fodrászom világosított fel, hogy ez a termék kuka. Soha többé……

Palmolive Naturals Ultra Moisturiation Tusfürdő

Palmolive Naturals Ultra Moisturiation Tusfürdő
2021. július 22.

Gyerekkoromat juttatja eszembe az illata :) nagyon szeretem a mai napig, krémes, jól habzik, és sokáig érzem magamon az illatát. A mézes-tejes Palmolive mellett ez a másik szerelem tusfürdőm! :)

Amway Könnyű Hidratáló Hajsampon Satinique

Amway Könnyű Hidratáló Hajsampon Satinique
2021. július 22.

Nagyon imádom! Időről időre leváltom, nem tagadom, az ára miatt, de mindig visszatérek hozzá, vagy a bordó verziójához. (Természetesen a balzsamjával együtt). Iszonyat kevés elég belőle, nagyon jól tisztît, az illata pedig mennyei. Nekem nagyon szép, ápolt hajat eredményezett, sőt, rengeteg baba hajam nőtt tőle. Rég vettem már újra, azt hiszem, itt az ideje ☺️

Amway Satinique Hajegyenesítő Balzsam

Amway Satinique Hajegyenesítő Balzsam
2021. július 22.

Általánosságban elmondható, hogy elfogult vagyok az Amway termékekkel szemben. Ugyanakkor, ha őszinte akarok lenni, ez a szérum semmi extrát nem nyújt. Elhasználtam, nagyon sokáig elég volt, jó volt a hajvégeimre, de semmi pluszt nem kaptam tőle. Nem jobb, mint egy átlag drogériás hajápoló, cserébe viszont nagyon drága :(