vicky93

Regisztráció dátuma: 2014. január 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. január 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Zao Bársony Szempillaspirál

Zao Bársony Szempillaspirál
2024. április 16.

Többször újravettem (legalább 5-6-szor), a kedvencem volt, de az utolsó két tubusnál úgy éreztem, hogy ez megváltozott. Szép fekete, szépen definiál, a kefe nagyon jó formájú és méretű. Ez az utolsó kettő viszont a kibontástól kezdve iszonyúan pereg. Már mire reggel beértem a munkába, tele volt a szemem alatt fekete festékkel. Ez egyre rosszabb lett, egészen addig, amíg tegnap reggel el nem kezdett konkrétan a szemembe peregni. Alig két hónapja bontottam. Ezután nem veszek többet, csak a korábbi tapasztalataim miatt nem adok rá egy csillagot.

BioBalance Hello Clean 3In1 Mélyhidratáló Arctisztító Balzsam

BioBalance Hello Clean 3In1 Mélyhidratáló Arctisztító Balzsam
2024. február 15.

Mindenféle utánaolvasás nélkül vettem meg, a The Body Shop kamillás balzsamja után (kegyetlenül csípte a szemem) az első próbálkozásom olajos arctisztítóval, smink lemosására. Nekem egészen jól bevált, a vízálló szempillaspirál kivételével mindent könnyen eltávolít. A szempillaspirálért meg kell dolgoznom, de eltávolítja azt is. Figyelni kell, hogy ne dolgozzam a szemembe, mert elhomályosítja a látást, amit aztán nagyon nehéz kimosni.
Nem csíp, nem irritál, nem okozott pattanásokat, kétlépéses arctisztítás részeként szerintem megfelelő, bár nem tökéletes.

Kérastase Elixir Ultime

Kérastase Elixir Ultime
2024. február 15.

Termékmintát használtam, de sajnos nekem nem vált be. Nagyjából fél percig puha és fényes volt a hajam, de utána mintha semmi sem történt volna, pedig nem túl száraz, vékonyszálú a hajam.

Zao Folyékony Rúzs

Zao Folyékony Rúzs
2023. július 19.

Véletlenül ebből a típusból sikerült rendelnem, a Cherry színt, így kicsit csalódott voltam, hogy fényes... De ez teljesen az én hibám. Nem szeretem a fényes rúzsokat, szájfényeket, de ezzel megbarátkoztam. Meglepően tartós, kényelmes, nem ragad, persze étkezés után újra kell kenni. Szerintem szépen kopik. Nem kell alá ajakápoló sem, nem szárít.

RIVAL loves me Szemöldök Fixáló

RIVAL loves me Szemöldök Fixáló
2023. május 16.

Az eddigi legjobb szemöldökfixáló, amit próbáltam. Hosszú és vastagok a szőrszálaim, így kell nekik a tartás. A nap végére is minden a helyén van, de nincs ragasztóérzetem tőle. Nem fényes, és eddig még nem tapasztaltam a fehér szöszökben pergést sem. Az ár-érték aránya fantasztikus, biztosan újraveszem.

Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream

Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream
2023. május 11.

Általában igyekszem kerülni a hypeot, de elcsábultam és meg kellett szagolnom. Utána folyamatosan az illata járt a fejemben, úgyhogy igen, vettem egyet, ráadásul mindjárt a nagy méretet kezdésnek. Hát, engem megvettek. Kilóra. Talán az egyik legjobb testápoló, amit eddig próbáltam, tökéletes a bőrömre: nem ragad, gyorsan beszívódik és nagyon jól hidratál, nem kell folyamatosan kenegetnem magam. Azt hogy feszesít-e, nem tudom, de a kézfejem nagyon szép tőle.
Az egész testen való használat kicsit elvesz a varázsából, nagyon örülnék, ha esetleg egyszer megjelenne egy illatmentes változat (tuuudom, igazából az illat a lényeg). Irreálisan drága, de azt hiszem ennyi luxust néha megengedhetek magamnak.

Alverde Pro Climate Pumpás Dezodor Citromfű Illattal

Alverde Pro Climate Pumpás Dezodor Citromfű Illattal
2023. május 11.

Szuperül működik, ritka kivételekkel. Nem szárít, nem irritál. A szagával nem tudok egyszerűen megbékélni, valahogy nem az a kellemes citromfű, mint a vonal többi terméke, kicsit buggyant illata van, mintha pálinka lenne. Már a flakon végénél járok, de a kezdetekben is ilyen volt. Emiatt nem tudom, hogy újravenném-e, de funkcionálisan teljesen jó, legalábbis az év hűvösebb felében.

PomPom Smart Pore Niacinamide+BHA Pórustisztító Arcmaszk

PomPom Smart Pore Niacinamide+BHA Pórustisztító Arcmaszk
2023. május 9.

Gondoltam kipróbálom, hátha segít valamit a pórustisztításban. Nem szárít, nem irritál, kicsit segít, viszont úgy vettem észre, hogy a használat utáni pár napban tele leszek apró fehér pattanásokkal.
Megfigyelem még, hogy biztos (csak) ez okozza-e és majd frissítem a véleményem, mert mostanában kicsit kaotikus volt a rutinom. Addig nem tudok többet adni két csillagnál.

Alverde Q10 Arcápoló Szérum Bio Grapefruittal és Bio Homoktövissel 30 Év Feletti Bőrre

2023. február 22.

Krémes, de mégis könnyű szérum, a q10 anti-aging hatása miatt próbáltam ki. Kicsit lassan szívódik be, de könnyen rétegezhető, és szerencsére nem irritál. Esténként használom, reggelre puha és feltöltött lesz tőle a bőröm, az első használat után egyébként látványos volt a változás, sokkal üdébb a bőröm. Amióta használom, teljesen elhagytam a hialuronsavat, ez a szérum azt a "hidratáló feltöltést" nyújtja, amit attól vártam. Ha kicsit ledolgoztam a szérumkollekciómból, valószínűleg újraveszem.

Alverde Naturschön Gesichtscreme

Alverde Naturschön Gesichtscreme
2023. február 20.

Nagyon jó alap krém, örülök, hogy kipróbáltam. Tetszik az állaga, könnyen beszívódik, de nem kifejezetten az én bőrömre való. Így télen sokkal vízhiányosabb a bőröm, ezért más termékekkel alá kell hidratálnom, hogy megfelelő legyen. Meglátjuk, hogy a melegebb időszakban hogy szuperál, addig 4*