VickyV

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons

L'Artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons
2019. február 3.

Alig vártam, hogy magam is fejest ugorhassak ebbe a parfümbe, kíváncsi voltam, hova ez a hype. És ezt azóta is keresem. Merthogy nem találtam. Bármennyire is kedves kis illat, nekem az első gondolatom egy tök régi szezonális Oriflame illat volt, ezek után pedig ugye esélytelen nem erre gondolni. El tudom mindemellett képzelni egy hosszú, festetlen hajú szeplős, ártatlan romantikus lelkű lányhoz, aki a pasztell színű ruhájában virágot gyűjt a tavaszi réten, de ez a lány nem csak hogy nem én voltam, de úgy érzem, nem is én leszek😁
Érdekesek ezek a L'artisan-ok. Egyik oldalon lenyűgöznek, a másikon meg nem értem őket.

L'artisan Mûre Et Musc

L'artisan Mûre Et Musc
2019. február 3.

Mindenre számítottam, de arra nem, hogy nagynamám egyik régebbi illatának másolatát fogom szagolni, mikor kipróbálom. Sajnos ez az a darab, amiből számomra elég volt egy egész kevés, hogy rájöjjek, ez nem az, ami évszakkal és hangulattal változni fog rajtam. Azért adok három csillagot, mert az alap ötlet kellemes, főleg, ha valakin nem ez az illat köszön vissza. Kár:(

L`Artisan Parfumeur Caligna EDP

L`Artisan Parfumeur Caligna EDP
2019. február 3.

Megvettem a mini verziót (adom is itt el, ha valaki szeretné esetleg), és elég volt egyszer magamra kenni egy kis pindurit, rá kellett jönnöm, hogy szép kis illat, de nekem marad is így ennyi. Valószínűleg, ha egy számomra fontos embertől kaptam volna, vagy olyan eseményhez kötném, használnám, így viszont számomra elég kevés. Olyan kis harmat illat, tavaszias, kellemes, zöld, de nem "én-illat", az biztos.
(Egyébként ma tapasztaltam, hogy a L'Artisan többé nem kapható a notinon, ahol eddig lehetett venni... valaki erről tud esetleg valamit?)

The Body Shop Vanilla Pumpkin Kézkrém

The Body Shop Vanilla Pumpkin Kézkrém
2019. január 11.

Maga a függőség!
Annyira isteni illata van, hogy szívem szerint megenném az egész tubussal:D
Egyetlen szépséghibája, hogy mivel naponta isten tudja, hányszor használom, többszörös kiszerelésben kéne árulni alaphangon is.
És nem szezonálisan!!!
Egyébként osztom az előttem szólók véleményét: nem ragacsos, jó légáteresztő, hamar beszívódik és kellemes érzés bőrön. Ez nem az a kézkrém, amit akkor kell megvenni, mikor az utolsó esélyként akarsz valamit kézszárazságra találni, hanem amikor kényszeresen kenegetni szeretnéd valamivel magad napközben, és szinten tartani, hogy ne száradjon mi a mancsod.

Yves Saint Laurent La Collection In Love Again

Yves Saint Laurent La Collection In Love Again
2019. január 8.

Annyira tudok örülni egy-egy ilyen nagyon eredeti illatnak!
Anyának volt nálunk is ez az egyik alapdarabja, aki nagyon csinos, nemcsak fiatalos, de fiatal is:) így hozzá ezt az illatot a maga frissességével kötöttem, és az utóbbi pár évben meg-megszagoltam a világ különböző duty free-jeiben. Nem tudtam eldönteni, akarom-e magaménak tudni, de annyira szeretem, hogy nem az a mai tucat, jellegtelen egynyári cafka a kategóriájában, hanem az örök "zamatos kis barack", hogy most kénytelen voltam egy kis fújcit venni. Csak idő kérdése, hogy besorakoztassam a készletbe a teljes üveggel is:)) (a régi nekem is az igazi design, de ez az új is szép)
Alapvetően tavasz-nyár, de kit érdekel, ha nem akarok a hó alatt fagyoskodni és a gourmand dunyhámban fetrengeni egész télen..?:D

The Body Shop Vanília Chai Csillámos Testpermet

The Body Shop Vanília Chai Csillámos Testpermet
2018. december 1.

Azon termékek egyike, ami rettenetesen kell egészen addig, amíg nincs, aztán amint van, tök jól elfigyelget a polcon érintetlenül. Én nagyjából háromszor, ha használtam, mióta megvan (1 év), mert durván erős illata van, felfújáskor nekem kicsit Off! szúnyogirtó szag flash, és várni kell, amíg megszárad. A csillámok cukik és a kiszerelés is tetszik, ennyiért viszont irreálisan drága.

Magister Products Sárgabarack-Mangó Testvaj

Magister Products Sárgabarack-Mangó Testvaj
2018. november 26.

A testvaj elnevezés megtévesztő lehet, inkább olajnak mondanám. Én is keveselltem a mennyiséget, szerintem simán futhatna ez egy más elnevezéssel,pl intenzív SOS tápláló olaj néven, mert egyébként funkciója szerint elegendő a mennyiség arra, amire való. Az illata nagyon finom, a tégelykét én hűtőben tárolom, hogy tovább kitartson, és hogy annyira nagyon ne folyjon szét. Nem tudom, újravenném-e, de egy ideig még használni fogom. (A német feliratok a termékek hátulján picit azért hagynak némi kívánni valót maguk után:))

Magister Products Éjszakai Hidratáló Arckrém Levendulával

Magister Products Éjszakai Hidratáló Arckrém Levendulával
2018. november 26.

Ez egy durván tápláló krém, nagyon jó regeneráló hatású a levendula, viszont semmiképp nem javasolnám olyanoknak, akiknek zsírosodásra hajlamos a bőrük, mert meg fognak halni a krém alatt. Én viszont nagyon szeretem használni, amikor szárazabb az arcom, de helyspecifikusan, és arra ügyelve, hogy kb csak oda. Egy jó kis maszk vagy bőrradírozás utáni treatnek nagyszerű, és a levi miatt gyulladáscsökkentő. Barátnőm rendszeresen nyúlja, ha nálam van és neki is szebbé teszi a problémás részeket.

Magister Products Ciao Chia Arckrém

Magister Products Ciao Chia Arckrém
2018. november 25.

Kellemes, tiszta illatú krém, amit elsősorban akkor használok, hogyha több odafigyelésre van szüksége a bőrömnek, pl.őszi/téli időszakban. Inkább zsírosabb textúrájú, én homlok részre nagyon minimális mennyiséget használok, és inkább este. Nappalra nekem nagy valószínűséggel sok lenne. Ha kitapasztalod, mikor mennyit és hogyan, jó kis barát és sokáig kitart melletted:)

Magister Products Vaníliás Arcradír

Magister Products Vaníliás Arcradír
2018. november 25.

Mennyei illatát bőrömön csak az a tudat rontja el, hogy magam is megkérdőjelezem, hogy havas utat játszom-e vagy vajon miért van az arcomon útszórósónak megfelelő bőrradír. Még a testemre is kisebb szemcsés radírt használok. Az az érzésem, hogy szeretnék a szemöldököm fölé egy hatalmas kicsavarható ernyőt szerelni és mellé egy kis figyelmeztető táblát, hogy omlásveszély, hogy a homlokomról nehogy a szempilláimra hulljanak a darabok. Kár, mert a többi termékük nagyon eltalált, de ez valahogy nem. Az olaj a nagy darabkák miatt itt nem is annyira ápoló funkcióval rendelkezik, inkább a só általi karcok regenerálódását segíti. Vannak viszont olyan emberkék, akiknek olyan vastag bőr van a képükön, hogy nekik teljes szívvel ajánlanám a tesztelgetést😄