VickyV

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Chanel Hydra Beauty Micro Sérum

Chanel Hydra Beauty Micro Sérum
2018. szeptember 24.

Krémével együtt vettem meg, ahogy ott is írtam, kicsit magába szippantott a "Chanel varázs", úgy érzem:) a krémmel vegyes érzéseim voltak, mert imádom az illatát, és rosszat nem igazán tudok mondani róla, de nagy különbséget sem véltem felfedezni. Ez a kis szérum viszont elég meggyőző. Én elsősorban szem köré használom, mert élénkíti, életet lehet bele. Hasonlóan vagyok viszont vele, mint az "édesanyjával", hogy nem vagyok benne biztos, hogy újra megvenném.

Chanel Hydra Beauty Créme Hydration Protection Radiance

Chanel Hydra Beauty Créme Hydration Protection Radiance
2018. szeptember 24.

Pár éve szereztem be a hydra beautyt, a szemkörnyék ápolójával, és vegyes érzéseim vannak velük kapcsolatban.
Egyrészről istenien finom illata van magának a krémnek, és nagyon jó kis könnyed állaga, ami nálam nagy pozitívum. Azóta is használom, bár nem minden nap, és inkább télen, mert nyáron nem érzem szükségességét, arra van egy másik, gélesebb állagú ápolóm.
Ami mindezek mellett mégis elgondolkoztat, hogy megéri-e az árát. Úgy érzem, picit könnyű a "Chanel életérzés" édes csapdájába esni. Amennyire szívesen kenegetem, annyira nem érzem óriási hatását, akkor meg már inkább veszek meg legközelebb majd egy olyat, ami hatásilag is lenyűgöz. Öaszességében persze nem rossz, úgyhogy 4*:)

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2018. szeptember 24.

Nálam ő A Parfüm. A Nő. Egy óriási szerencse és véletlen (?) során botlottam bele, aki kapta, nem tetszett neki, így átvettem tőle. Én ennyire még sosem örültem parfümnek. Az üvege gyönyörűséges, talán kicsit nem is eszázadi hangulat. Az az életérzés pedig, az a pont az i-re, és az önbizalom, amit ad, vagy életre kelt, valami egészen mesés!
Ahogy megismertem anno, azt gondoltam, hogy ez idősebb nőknek való, aztán meg hogy olyan kicsit luxusprostis, de ha van ennek jó értelmezése, akkor abszolút úgy.
Na de ráébredtem, hogy ez az az a parfüm amivel a saját nagybetűs Női mivoltodba és bőrödbe bújsz, és csak akkor viseld, ha tényleg százszázalékosan vállalod magad úgy, ahogy vagy. Legyen az hétköznap, vagy egy tűzpiros estélyiben egy előkelő hely. Az biztos, hogy nem maradsz vele észrevétlen.
Annyira tartós, hogy egy fújás bőven elég belőle. (Több pedig saját észrevétel alapján hiba!)
Nálam hatalmas kedvenc lett, pedig nagyon nem hordom minden nap.

Cartier Eau De Cartier Vetiver Bleu

Cartier Eau De Cartier Vetiver Bleu
2018. szeptember 24.

Egy férfi ismerősöm ajánlotta, hogy próbáljam ki ezt az illatot, mert szerettem volna egy kicsit más jellegűt, mint amik voltak (azok többé-kevésbé orientális, tipikus női illatok voltak). Kezdetben nem igazán tetszett, mert nagyon pasisnak találtam, bár a mentolos-vetiveres vonal meg mégiscsak megnyerőnek tűnt. Aztán többször is fújtam a kis mintácskámból, és rájöttem, hogy ez a parfüm igenis, kell nekem! Alig vártam, hogy megérkezzen, és nem csalódtam benne! Egy nagyon extra kis illat, szeretem, ahogy igazodik a saját illatomhoz, és idővel alakul, finomodik. Nem értek egyet azzal, hogy kicsi a tartóssága. Rajtam kifejezetten jól érződik órák után is, bár amikor rámtör a vetiver-hangulat, én a hajamra és a ruhámra is fújom:))

Calvin Klein Euphoria

Calvin Klein Euphoria
2018. szeptember 24.

Vannak napok, amikor vágyunk valami inspirációra, egy kis dögösségre, de hiányzik az a bizonyos löket. Na ez maga a löket. Valamiért ezt is azok közé az alapdarabok közé sorolnám, amik hosszabb-rövidebb idő után, de visszatalálnak hozzánk. Hozzám legalábbis:D tudni kell viselni, mert nem egy sablon, nincs minden második nőn ilyen, ami külön pluszpont.

Calvin Klein Ck One Shock For Her EDT

Calvin Klein Ck One Shock For Her EDT
2018. szeptember 24.

Nagyon "szeretem illat"! Tudni kell róla, hogy ez egy kis tavaszi-nyári könnyű,"elfújkálom parfüm", amibe mártózva szuperül indul a nap. Egy kis tengerparti sétához, munkába, várost nézni, randizni, csajos kávézgatásokhoz is tökéletes. Ezért az árért pedig egy vicc. Az egyetlen nem eltalált dolog benne a fújó VAGY kupak ( na jó, azért a lekapirgálható felirat se túl nagy ötlet), ami konkrétan egy rémesen buta elgondolás, de ezzel meg lehet birkózni azért. Így összességében a kategóriájában szerintem max csillagot érdemel.

Calvin Klein Reveal EDP

Calvin Klein Reveal EDP
2018. szeptember 24.

Ez a parfüm nagyon érdekes számomra. Akárhányszor máson éreztem, mielőtt nekem is lett, valahogy annyiszor másnak tűnt. Általában gyorsan felismerem az illatokat, ezzel viszont nem így volt. Valahogy alkalmazkodott a viselőjéhez. Míg máson intenzívnek érzem, magamon egy idő után kevésbé, de szeretem. Nem az a mindent elsöprő darab, de szerethető ,hétköznapokra való darab:)